Повечето вече знаем, ДЕКЕМВРИ с бебенце ще си играем - 2 Тема

  • 42 872
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 62
Huylli , първо - тихичко честито  Hug
Второ - не се плаши , аз имах същото зацапване и док ми изписа да пия хапченца утрогестан , тъй като зацапването е симптом на нисък прогестерон . Консултирай се с доктора си отново  за да ти предпише това, което е подходящо за теб.  Карай го спокойно и лежерно и всичко ще е наред Simple Smile

# 31
  • София - град
  • Мнения: 141
Как сте днес момичета?Гаденето ? На мен май ми премина, не се оставям гладна и всичко е наред. Повечко вода пия и май това си казва своето.

За цигарите няма да коментирам,рискувам да стана груба... За мен по-глупаво нещо няма ,лично мнение.

Добре сте дошли на новите момичета.Бъдете спокойни и всичко ще е наред.  Hug Има доста полезни линкове на първа страница за мамите с първо бебче  Wink

Намирам кожата си за доста изчистена и мека. Хормоните се отразяват  bouquet  Но не очаквах толкова рано . Казват че с момчета жените хубавеят ... хахаха дано .

# 32
  • София
  • Мнения: 62
По повод хубавеенето с момчета - преди време някъде прочетох , че ако в ранна бременност майката се подстриже - отрязвала пишлето на бебето и щяло да се роди момиче  Laughing

# 33
  • Мнения: 9
Здравейте, бъдещи мами!  Simple Smile в 8-ма седмица съм, в четвъртък сме на лекар и се надявам вече да чуем сърцето на бебчо, тъй като на последния преглед нищо не ни казаха освен,че е 7,5 мм. Лека бременност на всички мами, а има ли от Русе? Simple Smile

# 34
  • Мнения: 157
Мале нова тема.
Хайде и аз да се намърдам в нея.Добре дошли на новите мами леко бременеене ви пожелавам.
Моите дребосъци ми разказват играта вчера бяхме малко на разходка извън града и после ми се гадеше ужасно днес е същата работа.

# 35
  • Мнения: 56
Иванова, аз съм от русе Simple Smile

# 36
  • Мнения: 9
Иванова, аз съм от русе Simple Smile
Здравей, avtobus! Simple Smile а в коя седмица си и при кой лекар, аз все още не знам при кой ще съм, за сега при различни съм ходила. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 56
Иванова, аз съм от русе Simple Smile
Здравей, avtobus! Simple Smile а в коя седмица си и при кой лекар, аз все още не знам при кой ще съм, за сега при различни съм ходила. Simple Smile
В 9г.с. ходя при Зарзаланов. Той мисля да ме следи до края

# 38
  • Мнения: 9
Иванова, аз съм от русе Simple Smile
Здравей, avtobus! Simple Smile а в коя седмица си и при кой лекар, аз все още не знам при кой ще съм, за сега при различни съм ходила. Simple Smile
В 9г.с. ходя при Зарзаланов. Той мисля да ме следи до края
Мен ме посъветваха да отида при д-р Константинова и си записах час, но да видим как ще мине прегледа и какво ще каже Simple Smile

# 39
  • Сливен
  • Мнения: 825
Здравейте и от мен. Simple Smile Скоро разбрах хубава новина,ще си имам бебче..🐣🐣🐣 Все още ми е малко нереално хаха на 21г. съм,самата аз още не съм пораснала достатъчно,но се надявам да се справя,трябва да се справя. Та..в 7седмица съм и 5дни. В началото на май месец съм на преглед за да чуем сърчицето💗💗💗. Има ли мами от Бургас? 🙄
И аз съм от Бс .Ти при кой лекар смяташ да си следиш бремеността

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 324
Момичета, тези, които са с втора бременност и с първата им се е гадило, до кога продължава това?С първата бременност нито гадене, нито да ми е лошо, а сега ... сутринта баткото ме събуди в 6:10, при все, че снощи 2 пъти ме буди, за да пишка, а след това имах чувството, че с часове сън не ми идваше, към 11ч придремах за около 30-40 мин, след като ме събуди със слушалките от апарата за кръвно преслушвайки ме, а беше спретнал малък хаос.

# 41
  • София
  • Мнения: 8 639
На мен до края на бременността ми беше зле.
Сега също ми е лошо постоянно. Тази сутрин поне не се събудих с гадене, но съвсем скоро започна и сега ми е много зле.

# 42
  • Мнения: 190
Здравейте и от мен. Simple Smile Скоро разбрах хубава новина,ще си имам бебче..🐣🐣🐣 Все още ми е малко нереално хаха на 21г. съм,самата аз още не съм пораснала достатъчно,но се надявам да се справя,трябва да се справя. Та..в 7седмица съм и 5дни. В началото на май месец съм на преглед за да чуем сърчицето💗💗💗. Има ли мами от Бургас? 🙄
И аз съм от Бс .Ти при кой лекар смяташ да си следиш бремеността
И аз съм от Бургас

# 43
  • Мнения: 6 034
Здравейте на всички. Желая ви успешна бременност и декември да гушкате своите малки чудеса.
Ivanova, би ли споделила в коя семица твоето бебче беше 7.5 мм.? Опитвам се да разбера дали моето изостава много. Прегледът ми беше в 7 г.с. и 5 дни, а бебчо отговаряше на 6 г.с. и 5 дни и беше около 8.5 мм.

# 44
  • Мнения: 9
Здравейте на всички. Желая ви успешна бременност и декември да гушкате своите малки чудеса.
Ivanova, би ли споделила в коя семица твоето бебче беше 7.5 мм.? Опитвам се да разбера дали моето изостава много. Прегледът ми беше в 7 г.с. и 5 дни, а бебчо отговаряше на 6 г.с. и 5 дни и беше около 8.5 мм.
Здравей, Body_pl!  В края на 6-та седмица ми казаха,че е 7,5 мм Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт