Повечето вече знаем, ДЕКЕМВРИ с бебенце ще си играем - 2 Тема

  • 42 870
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 034
Благодаря ти. Hug А сърчице не сте чули още, така ли? Някой чувал ли е сърчице в 7 г.с. и колко удара в минута засякоха?

# 46
  • Мнения: 9
Благодаря ти. Hug А сърчице не сте чули още, така ли? Някой чувал ли е сърчице в 7 г.с. и колко удара в минута засякоха?
Не, даже нищо не ни каза освен размера ... тя явно искаше да отидем за втори преглед и за това се направи и каза, че не се виждало все още сърцето.

# 47
  • Мнения: 6 034
Явно при всеки е различно. Първият ми преглед беше в 5 г.с. и 5 дни и се видя сакчето и в единия му край имаше пулсираща точка, която док каза че е сърчицето. Но аз ходя в инвитро клиника и там апаратурата е различна от тази при обикновените АГ-та. Може би затова толкова рано сме го видяли.

Последна редакция: нд, 30 апр 2017, 14:21 от Boby_pl

# 48
  • Мнения: 9
Явно при всеки е различно. Първият ми преглед беше в 5 г.с. и 5 дни и се видя сакчето и в единия му край имаше пулсираща точка, която док каза че е сърчицето. Но аз ходя в инвитро клиника и там апаратарата е различна от тази при обикновените АГ-та. Може би затова толкова рано сме го видяли.
Да, възможно е, но и  видеозона е от значение, аз отказах вагинален и ме гледаха само с коремен.

# 49
  • Мнения: 155
Благодаря ти. Hug А сърчице не сте чули още, така ли? Някой чувал ли е сърчице в 7 г.с. и колко удара в минута засякоха?

Аз чух в 7 г.с. след като преди това ми казаха, че няма сърдечна дейност и изостава с 2 седмици. Слава Богу всичко е наред. Стискам палци да чуете скоро!

# 50
  • Мнения: 2 340
Здравейте и от мен Simple Smile

Добре дошли на новите момичета Simple Smile Лека бременност и до финал!

Момичета, не се сравнявайте постоянно една с друга. г.с са различни, зачеването може да е било по различно време, всяка от нас изпитва притеснението, дали бебчето се развива ок и дали всичко ще е наред. Това е нормално, но това, че на една е еди-колко-си мм, а на друга по-малко.. Нищо не означава. Дай Боже всички да износим и родим здрави бебчета, а до тогава доверявайте се на лекарите си, гледайте как расте точицата с всеки преглед и не си всявайте излишна паника.

Тропи, относно разхубавяването.. Няколко жени ми казват, колко съм се разхубавила.. Даже вчера излизахме с едни приятели, с които не сме се виждали повече от един месец, даже два сигурно.. Не мислехме да им казваме още, но със сядането, жената ме погледна и каза "Боже, колко си се разхубавила, със сигурност си бременна.. Имаш една такава аура около себе си".. Щях да падна от стола.. Разсмяхме се с ММ и им казахме, тя се разплака от кеф.. Те знаят за опитите ни и за двете БХ.. Беше много мило  Heart Eyes

Обожавам кисели краставички, обикновено мога да изям до 1 буркан без проблем, днес хапнах 5-6 краставички и сега имам чувството постоянно, че съм на стенд бай да повърна..  ooooh!

# 51
  • Мнения: 6 034
Аз се опитвам да правя сравнение само защото имам сериозно притеснение, но няма да помрачавам темата. Просто все ми се иска да прочета или чуя нещо, което да ме успокои, но не се получава. Иначе е ясно, че всички цифри са ориентировъчни и бебчетата ни не са правени по калъп.

# 52
  • Мнения: 2 340
Боби, абсолютно те разбирам. Просто не мисля, че освен ако не е лекарско мнение, че всичко е наред, която и да е от нас може да ти го твърди със сигурност. Стискам много палчета и се надявам всичко да се развие добре. Praynig  Кога си на преглед отново?  Hug

# 53
  • София - град
  • Мнения: 141
Тонче, бременните наистина се познават.
Първата си снимка която качих след като разбрах че съм бременна, беше коментирана с "Уау Сияеш".
Първата бременност също така коментираха хората, сега аз обаче се чувствам леко измъчена защото не ми е ок и се уморявам от работата.

# 54
  • Мнения: 155
 Тонче, аз пък бях така с първата бременност, а сега се чувствам ужасно погрозняла, подута, че и пъпки ми излизат. Никога съм нямала такива проблеми. На всичко отгоре е твърде рано да ми личи, а корема ми е подут като в 5-ти месец и дънките са ми тесни  Cry

# 55
  • София - град
  • Мнения: 141
lillynceto - дънки, панталони, клинове - всичко ми стяга. А с предната бременност до към 6ти месец си носих дънките.  Crossing Arms Добре че обичам рокли и поли  Laughing

# 56
  • Мнения: 155
И на мен ми ставаха до 6 месец, Тропи! Сега много се депресирам с тоя корем толкова рано. Мислех, че ми има нещо  Embarassed Иначе и аз имам много рокли и обичам да нося, но и с тях не се харесвам. Луда работа  Joy

# 57
  • Сливен
  • Мнения: 825
Аз се опитвам да правя сравнение само защото имам сериозно притеснение, но няма да помрачавам темата. Просто все ми се иска да прочета или чуя нещо, което да ме успокои, но не се получава. Иначе е ясно, че всички цифри са ориентировъчни и бебчетата ни не са правени по калъп.
Боби мила стискам ти силно палци всичко да е наред и да износим бебчетата докрай аз също съм ин витро и съм в 8 г.с и 1 д. Hug  Praynig Повярвай ми трябва да сме спокойни ,да и на мен не ми се получава но това е от голямо значение.Ти кога си на преглед.

# 58
  • Мнения: 1 081
Здравейте, записвам се в новата темичка! Прекрасна е!

Аз съм в 8 г. с. Термина ми е на 12.12.17 година

Имах малко неприятности тези дни, но вече съм добре. В петък повърнах 8 пъти и не можах да хапна нищо, виеше ми се свят. Излязох да отида до лаб. да си взема изследванията и щях да припадна на улицата едвам се прибрах. Отчитам, че е някакъв вирус, защото на другия ден бях добре, даже не се наложи да търся лекар.
Вече се храня нормално, а преди повръщах всяка храна. От вчера повръщам по един път дневно, което го отчитам на Б!  ooooh!

Надявам се, че при вас дами, всичко е наред. Дано напълним темичката само с положителни новини от тук нататък и да няма подобни неприятности.  bouquet

# 59
  • Мнения: 6 034
Аз бях на преглед при моя доктор тази седмица във вторник и след това съм на 11.05. при д-р Сигридов. Притеснява ме сърдечната дейнаст на бебето, която беше много ниска в 7 г.с. и 5 дни. Както и да е, ако е писано ще си имам бебенце декември. Дано ми е борбено.

Общи условия

Активация на акаунт