За секса при жени 50+

  • 16 797
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 30 802
Да, интересно защо не може да си намери приемлив тип щастие. В смисъл, всички са ОК, ако се похвалиш с екскурзия в Бали, съвсем ОК си е. Виж любовникът е нещо по-различно. Или пък може да си вземеш спортна кола. Има 1000 неща, с които може да се хвалиш посред бял ден и да ти позавидят мъничко дори, но без да те сметнат за луд.

# 46
  • Мнения: 10 996
Сирен на 52 е рано за внуци. Тамън  ще сме изучили децата, какви внуци. Нека и мамини златни  да си поживеят.

# 47
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Сирен на 52 е рано за внуци.

 Joy Още един бисер.  hahaha

# 48
  • Мнения: 10 996
А в темата за яденето Контесата се похвали, че имат някакъв доход и ти я изяде с парцалите. Няма приемливо щастие, който е щастлив е лъжец и прикрива дефицити.

# 49
  • Мнения: 22 036
Мамасита, в Бали ли ти е мечта да отидеш, защото за пореден път го споменаваш?

# 50
  • Мнения: 30 802
Контесата е друг случай, въпросът не беше в дохода, друго е. И с други потребители съм го правила- проверка дали си пич. Още не е издържала, а имаше такива, които са издържали проверката.

Но иначе ми е познато де, и аз като се похваля, че се кефя да бъда във форма и да мога да се движа, без да тръскам шкембета, си мислят, че всъщност тайно съм гладна и зла.

Обаче тая тема тука си е типично тролска, потребителката изчезна и не можа да ни доразкаже за щастието си.

Даун, ми то има 3-4 дестинации, където се ходи масово, или ще е Тайланд, или ще е Бали, или Камбоджа, или Виетнам, изобщо някаква екзотика с палми и кафяво-жълтеникави хора. Като си поизгледам децата, какво ми пречи- в момента ми е мечта да отида където и да е без деца, все ще ми се стори като Бали.

Всъщност ми се ходи на трекинг в Хималаите.

# 51
  • Мнения: 22 036
Някак ми се струва, че пак с гугъл се ориентираш  Tired.

# 52
  • Мнения: 30 802
Не, сериозно ми се ходи на трекинг в Хималаите и там вече идва от лично познанство с алпинисти. И една баба на около 55, която в една хижа разказа как си запълва старините с трекинги. За съжаление в момента съм вързана и не мога да изчезвам за седмици, но някой ден- защо не.

И какво му е лошото на Гугъл, брат ми оттам си планира трекингите сам. То е като да се консултираш с атласи и карти, просто място, където има информация. Няма нужда наново да откриваш Америка...

# 53
  • Мнения: 22 036
Някак е тъжно целия ти "опит" да идва от там, не друго.

# 54
  • Мнения: 30 802
Не казвам, че е опит, нито че е целият- но е събиране на информация. Ако искаш, карай без информация, на проба и грешка, може да откриеш наново топлата вода и колелото.

С деца определено имам опит, няма как да е иначе- обаче точно опитът ми показва, че Гугъл дава по-добри съвети, отколкото лелки и баби. По-точно Quora и StackExchange, където всъщност съветите са от живи хора, така че "прочетох по интернет" има своята тежест, особено след като още никой не е измислил upvotes за съветите от рода на ЕЖК. А ако някой в Quora каже глупост, веднага ще се разбере- ако някой каже нещо умно, ще се потвърди.

Пък и ако данните в нета бяха толкова безсмислени, нямаше да я има цялата индустрия на Big Data.

# 55
  • Мнения: 22 036
Затворена си в собствените ти кутийки и дори не разбираш какво ти казвам.

# 56
  • Мнения: 30 802
А някой е разсипал джаменките от кутийката и му вика "щастие"...

Всички си имаме кутийки, аз обичам да му казвам "моя свят". Ако искам да разбера други хора и други теми, ще трябва да се затворя в други кутийки.

Между другото, какво ти дава увереността, че може да разбереш докъде се простира света и разбирането ми само по една ограничена форумска комуникация?

# 57
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
А някой е разсипал джаменките от кутийката и му вика "щастие"...

Всички си имаме кутийки, аз обичам да му казвам "моя свят". Ако искам да разбера други хора и други теми, ще трябва да се затворя в други кутийки.

Между другото, какво ти дава увереността, че може да разбереш докъде се простира света и разбирането ми само по една ограничена форумска комуникация?

Хубав въпрос ама го насочи и към себе си
спрямо другите  Whistling

# 58
  • Мнения: 30 802
Хайде сега, все едно тук сме автентични, а не си изграждаме специален образ и тон, за да е по-забавно.

# 59
  • Мнения: 22 036
Някой си изграждат, водейки се от гугъл  Tired

Общи условия

Активация на акаунт