Нашето чакане приключи успешно.

  • 10 626
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 209
най-прекрасното нещо за деня, поздрави:)

# 16
  • София
  • Мнения: 7 242
Леле Ивка, страшно се радвам Grinning  Grinning Grinning
Дъщеричка... Grinning Страхотна новина. По-скоро да си я гушнеш...

# 17
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  bouquet  bouquet  bouquetБезкрайно съм щастлива от това ,което научавам!Много Hugмного се радвам за вас!
А как се чувства бъдещият батко bowuu  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet

# 18
  • Мнения: 398
Честито Ивка!
Много,много щастие и само положителни емоции за всички у дома!
Бъдете здрави!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 5 468
Сватя, искам да те поздравя и тук  bouquet!!! Много се радвам за вас и че на малкото Преславче му е излязъл късмета с такива готини, грижовни родители като вас.
С нетърпение чакам да кажеш, че вече е у вас и да опишеш ежедневието бебешко Mr. Green.

# 20
  • Мнения: 1 652
Честито Ивка на всички ви! Hug

Две радостни новини днес във форума- април и ти! Браво момичета!Късмет и много щастие на децата ви в което не се съмнявам с такива родители, каквито чувствам, че сте! family4


  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
  bouquet  bouquet  bouquetБезкрайно съм щастлива от това ,което научавам!Много Hugмного се радвам за вас!
А как се чувства бъдещият батко bowuu  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet
Момичета благодаря ви от все сърце за пожеланията.
Нашият татко и батко са във възторг.
Малката Преслава единственно на татко си се усмихна със глас.Няма да ви казвам колко горд се почувства мъжът ми,че дъщеричката му така весело му се хили насреща.
Боби непрекъснато говори за нея.
Крои планове как ще я гушка,къде ще спи.
Как щял да я храни със бисквитки. Simple Smile
Нямам търпение да ни насрочат делото и да си вземем Преслава у дома. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 153
Прекрасна новина,да ви радва много  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 550
Честито   bouquet

Пожелавам си един ден вашето щастие  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 187
Честито момиченце. От сърце ви пожелавам да отгледате с много любов, разбирателство, щастие и усмивки двете дечица а те да ви носят само радост и много поводи за гордост. Още веднъж честита дъщеричка  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 2 249
браво Ивка-страшно се радвам за вас-още повече,че се запознахме в Перник наскоро и се убедих лично колко готино и щастливо семейство сте-знам ,че още едно ангелче получи шанса да расте в щастливо семейство- Hug-чакаме с нетърпение новини и снимки от четиричленното ви семейство Hug  bouquet

# 26
  • Мнения: 4 414
Ивка, страхотна новина! направо се просълзих Heart Eyes
да ви е живо и здраво момиченцето  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 3 164
ЧЕСТИТО и от мен  bouquet Много щастие и усмивки ви желая!  bouquet

# 28
  • на път
  • Мнения: 2 804
Във вторник разбрахме,че сме одобрени за осиновители на една малка 5-месечна принцеса. Grinning
Вчера пропътувахме доста километри, с надежда да я зърнем.
Тя е просто невероятна. Grinning


 Grinning Сърдечни поздрави! Е по-голяма радост май не съществува. Да сте живи и здрави и мноого щасливи!!!   bouquet

# 29
  • Мнения: 4 371
Ивкааа Hug, страхотна новина. Много се радвам за вас! Честито! Да е жива и здрава малката Преслава и много да се обичате и разбирате Hug

Общи условия

Активация на акаунт