Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да създам безопасно пространство за моя домашен любимец у дома?
Как мога да управлявам енергията на кученцето си?
Как да накарам кучето и котката да се разбират?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да създам безопасно пространство за моя домашен любимец у дома?
За да осигурите безопасно пространство за вашия домашен любимец у дома, можете да използвате метални кошари или подобни ограждения. Тези приспособления се използват за ограничаване на движението на кучето в определена зона. Важно е да изберете подходящо ограждение въз основа на породата и активността на кучето. Някои собственици намират тези ограждения за особено полезни за малки и активни кученца, като препоръчват консултация с други собственици на същата порода за по-добри резултати.
-
Как мога да управлявам енергията на кученцето си?
За да управлявате енергията на вашето кученце, можете да използвате играчки, които стимулират както физическата активност, така и умствената ангажираност. Редовните разходки и обучението също могат да помогнат за насочване на енергията му. Някои собственици намират за полезно използването на играчки като Конг по време на отсъствието си у дома. Препоръчително е да се консултирате с ветеринарен лекар или треньор за подходящи техники за справяне с енергията на вашето кученце.
-
Как да накарам кучето и котката да се разбират?
-
Какво да правя, ако кучето ми има обратна кихавица?
-
Какво да правя, ако кучето ми се задушава или има проблеми с уринирането и дефекацията?


майка ми от години се тормози за състоянието на двора, но две жени малко неща могат да направят, а аз никак не обичам да ангажирам други хора със себе си, и в името на кучо, двора трябва да се оправи и да се измисли най-доброто място за колибката. В резултат на което аз (тук вече се чувствам като супер герой) сама с една малка двуврата кола прекарах 130 кг., желязо за скраб - ами така де, да не се напоряса на нещо....
ох мале, треперя цялата и още сума работа има. Вчера коприва скубах
Изчезвам сега, че и други задачи ме очакват, и за работа кандидатствам и е лудница.