Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 163 019
  • 1 258
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 1 806
Мнение за тази лютеница?
 

# 931
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Мнение за тази лютеница?
 
Мисля, че преди години се хвалеше в темата.

# 932
  • Мнения: 135
Мнение за тази лютеница?
 
Мисля, че преди години се хвалеше в темата.
Развалиха я! Преди беше много добра, но от 2-3 години не става!

# 933
  • Мнения: 1 265
стикитата вече навсякъде ли са изчерпани или някъде обещават да заредят пак?

# 934
  • In transit
  • Мнения: 11 830
Момичета, преди време коментирахте торта Тирамису, като крема беше от сметана, маскарпоне и още нещо  Grinning. Може ли рецептата?
500г маскарпоне
200мл течна сметана предварително изстудена за няколко часа в хладилник
1/2 опаковка кондензирано мляко подсладено. Мисля, че към 200г ще е количеството.
Разбива се сметаната на твърд крем, добавят се маскарпонето и млякото докато се смесят. Бишкотите топиш в кафе с марсала(или някакъв ром, коняк). Ред бишкоти, ред крем, пак бишкоти и отгоре крем. Наръсваш с какао и остсвяш в хладилник за 12 часа поне.

# 935
  • Мнения: 672
Здравейте, моля препоръчайте готварска сметана от Лидл! И друго да питам, от три седмици в ловешкия Лидл няма течна сметана от малките червени кутийки, при вас случвало ли се е това?
Смениха им опаковките. Сега са бели със сини надписи. Сметаната е същата вътре. И кода на производителя е същия.
Т.е. е животинска? И въпреки че пише "за сладкиши" е готварска, а не сладкарска?
В магазина служител обясни, че е сладкарска, а на онази в червените кутийки щели да и сменят нещо (опаковка/цена) и затова е изчезнала.
Само объркват хората.

# 936
  • In transit
  • Мнения: 11 830
Здравейте, моля препоръчайте готварска сметана от Лидл! И друго да питам, от три седмици в ловешкия Лидл няма течна сметана от малките червени кутийки, при вас случвало ли се е това?
Смениха им опаковките. Сега са бели със сини надписи. Сметаната е същата вътре. И кода на производителя е същия.
Т.е. е животинска? И въпреки че пише "за сладкиши" е готварска, а не сладкарска?
В магазина служител обясни, че е сладкарска, а на онази в червените кутийки щели да и сменят нещо (опаковка/цена) и затова е изчезнала.
Само объркват хората.
да животинска е, една и съща е с другата в червените опаковки, само опаковката е нова.  Peace

# 937
  • Мнения: 672
да животинска е, една и съща е с другата в червените опаковки, само опаковката е нова.  Peace
Ценно, благодаря bouquet

# 938
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Mikkey, Dudu, благодаря за рецептите! bouquet

# 939
  • Мнения: 91
Здравейте и честит празник! Благодаря за страхотната тема, много е полезна, нищо не купувам без предварителна проверка на отзивите ви  bouquetСега се включвам с въпрос (и молба евентуално). Дали сте засичали някъде в София останали от бебешките спални чувалчета (на цена 15 лв) размер 110 см? Или в някой друг град, ако някой е склонен да ми купи и изпрати? В 2-та магазина в Младост имаше само р-р 70 см Sad Благодаря предварително

# 940
  • Мнения: 532
Да помоля и аз.. щото съм голям заплес - ако попаднете някъде на тези закачалки, моля пишете ми:

# 941
  • София
  • Мнения: 38 526
Мнение за майонезата с 6% яйца?
Взехме си шалвари с дъщерята - страхотни са.

# 942
  • Мнения: 1 806
Хвана ме яд, че не са намалили любимият ми  крем за мазане в синята опаковка, а всички останали видове и нарочно не взех. Кой друг от видовете ви допада?
 
Мерси за мненията за лютеницата. Добре, че не взех, bouquet

Взех салата с риба тон
Скрит текст:
-
не ме впечатли- Мексиканската е люта, а Средиземноморската не ми допадна- с някакви макарони из вътре. По-добре си ми е чиста риба тон.

В тази връзка-противно на всяка логика- голямата консерва риба тон(900 гр) е по-скъпа?! в сравнение със стандартната кутия в редовния асортимент?/цена за килограм/! Shocked

Последна редакция: ср, 24 май 2017, 21:00 от Nil desperandum!

# 943
  • София
  • Мнения: 16 042
От кремчетата за мазане харесвам всички, без натуралния.
Но най-много наблягам на този с пържен лук.
А голямата консерва с риба тон- може би са решили, че ще я купуват за ресторанти и затова да е по-скъпа.
Такова количество как се съхранява в къщи като се отвори? А в заведение ще го разтикат за 2 дни със салатите.
Разсъждавам си просто.

# 944
  • shumen
  • Мнения: 18 043
Аз утре ако успея ще отида за маратонките каппа.

Общи условия

Активация на акаунт