Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 163 143
  • 1 258
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 18 057
От кога ще са дамски бански? Аз пък цял си харесах, но ще трябва да поръчам на мъжа ми...как ли ще уцелим номера  Flutter

# 976
  • Мнения: 69 273
Детските са много умалени. Бях взела на сина ми от тесните боксерки, по тялото които са, не парашутките Mr. Green...то нюню беше и замина обратно в магазина. Поръчах му от ХМ едни парашутки миналата година, и един чифт от левчето и изкарахме пирфектно...

# 977
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз си харесах целия бански с дантелата отстрани. Ненавиждам ходенето на плаж, но ще ходя на почивка и поне малко тен на краката да направя край басейна Crazy
От миналогодишните панталони имам син и сив - не се мачкат толкова, колкото по принцип се мачка ленът. Дори при пране не се мачкат много и се гладят лесно след това. Надявах се да пуснат същите и тази година, моделът и дължината ми паснаха точно, но гледам сега тъмните цветове ще са някакъв шалварест модел Rolling Eyes Вероятно ще се разминем с панталоните тази година Joy
От хранителните нищо не ме впечатли Tired, но утре ще отида за пица и песто.

# 978
  • Мнения: 69 273
Да вметна само, че не съм припарвала до Лидл от две седмици Rolling Eyes нЕма пАри, затуй Crossing Arms

Аз имам тъмно син ленен панталон от Лидл, но не го нося, защото е много широк отдолу на крачолите. Аз съм ниска и такива шарапатести, и отгоре, и отдолу, хич не ми тичат Naughty

# 979
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ето, за всекиго по нещо се намира значи Joy Аз пък съм висока, обаче с голямо дупИ и с тънък глезен. Панталони, стесняващи се по крака, ме правят да изглеждам като бъчва Crazy Синият от миналата година ми е идеален - с дължина точно до глезена, което го прави идеален за разходка с ниски сандали. На работа не нося панталони. Сивият ми е малко като нощница на цвят и го нося само вкъщи.
Пари и аз нямам, че наследниците яко ме одрусват напоследък, но за Лидл все успявам да изровя нещичко Joy

# 980
  • Мнения: 69 273
Ти остави, на мен и горе ми е широк...то едни набори, едни връзки...уголемен ще да е бил..

# 981
  • Перник
  • Мнения: 4 869
...
Ууу, Светле, то твоят бонбон  дРът бе, на 9 годин...и той ли врещи, като го намокриш?

ДрЪт, след 2 седмици ще стане на 10, ама врещи, все едно го колят  ooooh! Добре, че живеем в къща  Laughing

# 982
  • София
  • Мнения: 39 081
Да знаете, Премиум майонезата е страхотна!

# 983
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Free Agent, благодаря, тъкмо пратих ММ да пазарува и ми се искаше да направя руска салата, но не знаех каква майонеза да му кажа да купи, вкъщи консумираме рядко и досега никога не съм улучвала хубава майонеза, ей сега му звъня, да ходи да търси тази. Mr. Green

# 984
  • Мнения: 1 161
Здравейте, а някой да има поглед върху надуваемите басейнчета от другата събота?

# 985
  • София
  • Мнения: 39 081
Free Agent, благодаря, тъкмо пратих ММ да пазарува и ми се искаше да направя руска салата, но не знаех каква майонеза да му кажа да купи, вкъщи консумираме рядко и досега никога не съм улучвала хубава майонеза, ей сега му звъня, да ходи да търси тази. Mr. Green

И аз купувам рядко, чета етикети, повечето видове ми е гадна на вкус, но тази е нещо невероятно.

И аз взех маратонки за дъщерята. И от шалварите. И то мъжките панталонки от миналата седмица. Абе нямам спирачки. Mr. Green

Аз имам бански, обаче чакам за дъщерята.

# 986
  • Мнения: 5 108
Аз да споделя, че според мен спортните дрехи не са уголемени, както някой написа. Същите са като предишния път. Само сутиена малко ми лопа  Embarassed А хем М взех  Embarassed

# 987
  • Русе
  • Мнения: 7 090
И аз си взех клин 36/38. Таман си ми е. Сега съм се изкичила с него и отивам на танци, нищо, че не е пран Blush, но не можах да му устоя. По-скоро ме дразни стария, който ми е плитък и при екзерзиса, отзад ми гледат д***то Laughing

# 988
  • Асеновград
  • Мнения: 3 140
Здравейте, а някой да има поглед върху надуваемите басейнчета от другата събота?
Имаме синия, само веднъж е ползван че ми дойде голям за в банята.Това лято ще го слагам на терасата.Достатъчно голям е за игри в него.Но за разлика от стария ни по малък иска и доста повече вода.Има клапа за изпускане на дъното и ако има къде да изтича водата се изпразва много лесно.Става и голям човек да се излегне в него.За надуване ще трябва помпа ,че с уста ще са нужни часове.Басейна е подходящ за двор или тераса но не и за плажа / примерно да пуснеш в него малко дете/ иска много вода а с кофа от морето да го пълниш не ми се мисли  Joy Joy Joy

# 989
  • Мнения: 6 926
Много харесвам дрехите от лен. Имам от по-миналата година черен панталон (с връзки на кръста, с широки крачоли, нося го като е по-хладно), блуза розова, пола с връзки на кръста и т. синя рокля с копчета отпред. Миналата година си купих рокля на райе. Не се мачкат при носене, след пране лесно се гладят. Peace

Общи условия

Активация на акаунт