Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 163 081
  • 1 258
  •   1
Отговори
# 960
  • Перник
  • Мнения: 4 866
Общо взето пускат същите неща като миналата година.

Аз съм доволна и препоръчвам ленения потник. Много удобен, имам жълт и бял. Отзад деколтето не е изрязано, това ми допада. Може да грабна още един в друг цвят-каки или синьо например.
...
А, и най-сетне слънчеви очила за деца. Миналата година взех на дечко, не ги одобри и ги върнах. Но тази година още от зимата е взел да се вайка как му блести в очите и не можел да вижда  ooooh! Та ще взема от тях, и едни за плуване, които ще ползвам като го къпя вкъщи Mr. Green Че голяма драма с влизането на вода в очите, като мием косата Crazy

Не са точно същите неща - роклите миналата година не бяха същите цветове  Peace
И аз се нареждам за потник, че миналата година не успях да си взема - бяха останали само големи номера.

Читави ли са детските слънчеви очила? за 5 лв.?  newsm78

Миенето на момчешка коса си е драма - писъци, врясъци... не съм се сетила да предложа очилата за плуване  Laughing

# 961
  • Мнения: 69 079
Еее, айде сега....не били същите. Вярно, че цветовете са маааалко по-различни, но това не означава, че не пускат същите неща. Peace Hug

Очила за плуване бях купила преди две-три години, пак с идеята да го къпя в коритото с тях, ама те нещо много тесни бяха ластаците и зор се слагаха. За капак моя ги рязнал с ножицата и до там. Ама тогава беше още малък, сега вярвам, че ще имаме успех.

Слънчевите са добри. Аз лично и за мен имам два чифта от Лидл...

Ууу, Светле, то твоят бонбон  дРът бе, на 9 годин...и той ли врещи, като го намокриш?

# 962
  • Мнения: 4 773
Взех си клин и бюстие на палмички  Mr. Green а за дъщеря ми чисто розово,че е по консервативна-клиновете не са от най-хубавите им материи( имам предвид розовият от миналият път-върховна материя  Heart Eyes) и ми се струват леко умалени,като,че ли  newsm78 или просто не се разтягат много,както и да е катодесен са много яки и им се кефя,де  Stop

# 963
  • Русе
  • Мнения: 5 354
Здравейте!
И при нас за мъжки маратонки беше манифестация, дамските никой не ги гледаше.
Розовата Капа е свежа. Има преливане от оранжево, обачееее - не  можах да си намеря лява и дясна 39 номер без дефект. Дясна намерих всъщност, но лявата и на двата чифта дето изнамерих беше крива.
Умалени са мрежестите - нося 38 номер, но като мерих ми опираха пръстите.
Ако не ме домързи ще отида и до друг Лидъл да видя за свестен чифт.
За цял бански се замислям, но ще и видя в магазина - удобен е за посещение на басейни или Аква парк, за който харесва. Няма да си гони горнището Simple Smile.

# 964
  • Мнения: 4 864
Предните години съм си вземала от ленените им панталони. Този път не виждам такъв модел. Кофти се гладят ама държат хладно.

# 965
  • София
  • Мнения: 6 184
Таковата....с танкини по-Илигантна ли ще изглеждам, отколкото с половинки или цял?  Embarassed Embarassed
И изобщо- те ли са по-удачният вариант за закръглени дами?

Да, по- добре стоят. Миналогодишният беше и доста стегнат, та и поприбира.  Peace

# 966
  • Асеновград
  • Мнения: 3 117
Банските не са съвсем същите, имам черния цял от миналата година доста по изрязан е модела.Но пък е от супер материя, не прозира и съхне много бързо.Черния модел беше без подплънки по тялото.Другите модели миналата година бяха доста плътни с подплата и подплънки нямаха разтегливост / това за целите/.
Детските очила са супер и издръжливи.Имаме ги от миналата година и освен за носене се използват и за играчка още са живи.
И аква обувките са с добро качество, не толкова запарващи като в Кауфланд и Джъмбо.
Снощи купих от топките за скачане голяма радост ама и аз си отворих една беля.Изобщо не са за три годишни за да скача трябва да го държа здраво върху нея не му стигат до долу краката , търкаля се скачайки върху нея и ми изправя косата в кой ли ръб ще се дрънне. smile3511 Ама пусто понякога ние сме по големи деца от децата.

# 967
  • София
  • Мнения: 1 408
Мда, от пазар в Лидл идвам.Има промоция на банани-2,22 лв./кг., немско масло Пилос 250 гр./2,99 лв., млечен шоколад на 0,89 лв., крем за мазане Пилос 1,41 лв. и ...тръгнах към касата, че в офиса нямам хладилник,а и трябва да нося до вкъщи на ръка! От всякакви дрехи,маратонки и др. неща,които обсъждате  нищо не ми хареса,е,то нямаше и избор де.                  

# 968
  • shumen
  • Мнения: 18 150
Тете,и моя врещи като му мия главата.Целия блок ни чува като го къпя как вика не главата.Очилата за плуване май са добра идея май.

# 969
  • Мнения: 1 811
Общо взето пускат същите неща като миналата година.

Аз съм доволна и препоръчвам ленения потник. Много удобен, имам жълт и бял. Отзад деколтето не е изрязано, това ми допада. Може да грабна още един в друг цвят-каки или синьо например.
Ленът не се ли мачка много?

# 970
  • Мнения: 69 079
Че кво кат се мачка Whistling

В момента съм даже с белия ленен потник, отгоре едно тънко блузе имам...хич и не съм го гладила потника, горката ми ютия ще ръждяса скоро. Mr. Green

Имам и ленена блузка с обло деколте, пак от Лидл...много са прохладни като цяло за лятото. И отзад са по-длъжки, доволно..

# 971
  • Мнения: 3 199
Миналогодишните бансkи от 2 части бяха други. Аз си бях kупила само горнище, защото долнищата ми стояха ужасно, няkаkви дълбоkи и загащващи, таkа да го kажа. От морето си взех само черно долнище и доста добре се получи. Сега паk мисля да взема само горнище, хареса ми това с ципчето ама kаk ще стои, идея си нямам. Чехлите също ми допадат, та може и с таkива да се уредя Simple Smile В неделя още ще ходя да гледам аз, нали уж тогава ги изkарват

# 972
  • Мнения: 69 079
Къде ги видяхти тези дълбоки долнища newsm78 Аз не можах белега от секциото да си скрия Rolling Eyes

# 973
  • Мнения: 3 199
Не знам как да го кажа, не дълбоки към кръста, а към дупето. Отива към боксерки ама си е бикини, кофти модел според мен, прави ми дупето сплескано.

# 974
  • София
  • Мнения: 1 832
Аз исках детски бански, но слип. Не виждам да има. За мен си купих може би преди три години цял - синьо и малко жълто. Тази година може да си взема още един цял.

Общи условия

Активация на акаунт