Седми клас - Краят му се вижда

  • 76 865
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 206
Айде, късмет! Не остана много... Hug Тия изпити са все едно термин наближава... хахаха
Ваче, днес ти си с попаденията  Joy
Така де... все нещо ще се роди от тия мъки  Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 1 081
Да се запиша и аз, бързичко ще изпишем темата сигурно. Щерката е с болки в корема, тръгнала си по-рано от училище. Дано да устискат децата.
Пенева, стисках палци на баткото ви, ще стискам пак за другите .
И на нас ни се събра ужасно много този месец- (да стискате и вие на нашия батко - SAТ на 06.05 и Advanced placement - World History - на 11.05.2017г.).
И да минава месеца............Пак си мечтая.........че и алкохола в къщи намаля.......

Ваче, покрай симулацията на истински изпит в 107, Сашето сподели ли нещо, което я е впечатлило и може да не
 знаем?

# 17
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 227
И да минава месеца............Пак си мечтая.........че и алкохола в къщи намаля.......
В никакъв случай не се оставяйте без алкохол. Вреди сериозно на психиката!
Дано е само някакво леко неразположение това с корема . Върлува вируса с повръщането и другите приятни екстри към него. ooooh!
От днес 6- ца на контролно по химия. Идея си нямам какво учат. Rolling Eyes

# 18
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Амбър, благодаря за темата!

Утре - контролно по Физика, за което се наложи да напомня преди час. Не, че като се прибера довечера ще е учил.
Вчера забравил, че е на школа по АЕ. В 15,35 ч. ми звъни учителката, за да пита да не би да закъснява, дали да го чакат или да започват. Голям срам брах. На човека не му пука, че и тон ми държи. В крайна сметка остана без лап топ за неопределено време и без смяна на тарифния план на телефона, докато не го запишем в новото училище.

Последна редакция: вт, 02 май 2017, 16:40 от viki_1974

# 19
  • Мнения: 1 165
Моята щерка има класно по математика на 4 май и пробен изпит по математика в школата пак на 4 май.
Важно е класното. Върна се от училище. Хапна реши 1 модул на един тест и заспа. Явно е уморена. Сега трябва да се събере и ще я оставя да почива.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 558
peneva  smile3525.
Ух, колкото повече ходя до Колежа и колкото повече чета, толкова повече ми харесва, а уж беше между другото. Профилите им след 10 клас са много хубави, но и те не са получили никаква информация от МОН, какво и как след 10 клас.

# 21
  • Мнения: 1 194
Изобщо не е споменавал за класни Волен  Rolling Eyes

Днес са правили контролно по физика, предстои в четвъртък и по химия.
По български са им треснали изненадващ преразказ  Laughing
Миналата седмица вбесили учителя по география, та им е дал контролно. Днес каза, че е изкарал 5. Една точка не му стигнала за 6.
Но аз вече съм спряла да изпитвам, проверявам и дудна за предметите различни от математика и БЕЛ - да се оправя сам, направо ми писна!

В понеделник ще имат пробен по български в училище. Ще видим какви ще ги сътвори, че ми е голяма драма този български  Crazy

И накрая, но не по важност - успешен да е месеца за всички набори! Надявам се да няма изрещели майки в края на отчетния период   Tired

# 22
  • София
  • Мнения: 4 397
kimbolinke, взех да се замислям и аз Tired и ми се струва добра идеята, споделена от няколко мами тук - към 19 до 22 май да си взема почивка и аз... newsm78

Аз ноември месец напуснах , и съм вкъщи с вилицата на врата  Twisted Evil , само хапчета взимам  Mr. Green
Взех лаптопа преди месец и половина и нещата , малко потръгнаха, ама закъснях с взимането , но пак по добре късно от колкото да не го взема  Twisted Evil

Така де... все нещо ще се роди от тия мъки  Joy Joy Joy

Дано само хубави неща да се родят  Joy Joy Joy

Нашите пък от 10 до 16 ги местят втора смяна , сигурно заради 4 клас , а утре има родителска и се чудя дали да ходя  newsm78

# 23
  • Мнения: 14 133
Айде, късмет! Не остана много... Hug Тия изпити са все едно термин наближава... хахаха

Направо не остана. hahaha
Ваче, ще ме умориш. Joy
Успехи на всички набори. Да са здрави, а на нас нерви като корабни въжета. Mr. Green
Аз се подготвих за НВО. Купих часовник на тийна.  Laughing
Който , каквото привършва, хапчета , алкохол, бегом да попълни запасите. hahaha
Няма да се даваме нито да изтрещяваме. Peace

# 24
  • Русе
  • Мнения: 11 920
  Чиби, отде се купуват часовници в Русе.
  Уискито ми свърши. Поръчах си джин днес.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 020
Привет и от мен. Миналата седмица минах през Окръжна болница за една операция за отстраняване на жлъчката, от неделя вече съм у дома. И понеже ми казаха "Много движениие!", не мога да си седна на дупето. Обикалям квартала като отвързано куче. В усърдието си приличам на онзи чичо, на който д-р Радева му беше казала да не пие водата от чешмата и той затова не излизаше от кръчмата  Simple Smile
За НВО-то ме е обзело гигантско спокойствие. Само чакам да мине и да разчистя разните помагала. Ако знаете колко съм накупила и изобщо не са отваряни... цял клас може да се изучи по тях.

Последна редакция: вт, 02 май 2017, 18:23 от Prizma

# 26
  • Мнения: 1 165
 bouquet браво на теб Prizma.

А твоето момче е умно и усърдно, то е ясно че няма нужда от толкова помагала.

# 27
  • Мнения: 14 133
Призма, бързо възстановявне!  bouquet

# 28
  • Мнения: 41
Някой ако може да ми разясни следната ситуация относно подреждане на желания:
Подредила стм желанията така:
1. Английска
2.Немска
3 .Френска
4.Испанска
Имам бал 28 .
Друго дете с бал 27.50 е написало като второ желание френска гимназия.Може ли, то с по-ниския бал да ме измести, тъй като френската гимназията в случая е по -желана ?
Дано да съм обяснила ясно какво искам да кажа.Компютъра приема детето на второто желание и докато стигне до мен бройките да са запълнени.

# 29
  • Русе
  • Мнения: 11 920
 neti_30,няма значение, в случая, че желаната гимназия е на по-задно място. Ще влезе детето с по-висок бал, а не това с по-предно желание.

Общи условия

Активация на акаунт