SUPERNATURAL: Leaving our mark

  • 23 900
  • 738
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 1 002
Секси Дийн с нож  Heart Eyes

Една старичка снимка, ама ми хареса


И тази е поздрав за Дими

# 136
  • Мнения: 24 462
Дийн с ножа, на първите две снимки...... luvbed smile3544 newsm20

# 137
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 826
И тази е поздрав за Дими


Мммм-Миша Heart Eyes



Няма да се притесняваме Simple Smile

# 138
  • Мнения: 24 462
Баш така си е, страшно ми харесва това определение.

# 139
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Егати игнора за другите фенки на Кас  Crossing Arms


Много ми липсва Боби в сериала, много го харесвах

# 140
  • Мнения: 24 462
Боби и аз го харесвах.

# 141
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Още на моменти си мисля "ей, сега Боби да си беше с тях, колко можеше да им помогне.." а човека го няма вече от 5 сезона

# 142
  • Мнения: 6 459
12.21 "There's Something About Mary" Promo:



Сядам да гледам Party !

# 143
  • Мнения: 24 462
Готино промо.
Блазе ти. Crossing Arms Whistling

# 144
  • Мнения: 6 459
Нали Laughing ? Ще използвам свободния ден по най-добрия начин.

# 145
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Искам и аз  Cry

# 146
  • Мнения: 24 462
Точно така, използвай, аз съм го планувала за утре.

# 147
  • София
  • Мнения: 1 002
 hahaha



Ахахах...съжалявам, че така се е получило, ето за всички фенове на Кас/Миша


# 148
  • Мнения: 24 462
Не е Тате, когато не яде кайсии. Joy
И Сникърса ще свърши работа.

# 149
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Благодаря за Кас  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes he is gorgeous  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт