Мартенчета 2017 - тема 2

  • 42 314
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6 566
От четвъртък са.

# 676
# 677
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Аз взех блузки, те си отговарят.
Електра, много са умалени бодитата спрямо лидъл. Вземи 6-9м, Кайо може да е слабичък, но на дължина не е по-малък. Става дума за тези с щампите. Белите и чистите цветове не са. Поръчах 3 бодита потниче и са 3пръста по-големи от същия размер динозаври.
Има лигавници за захранване, 10бр са под 9лв. И са качествени, няма да се разлетят.
Взех две блузки с копчета и една без, да ги пробвам. Ще минат и двете през главата.
Панталонки имам много, лидълските са ми много удобни и съм се запасила и за наесен чак Simple Smile.
Пижами, цели не купувам. Сега спи с боди с дълъг ръкав и тънко чувалче. Добре му е. За зимата ще взема от 2 части.

# 678
  • Мнения: 6 566
Мацката, на  която се поръчва във фб каза, че щели да са му големи newsm78 Ще поръчам все пак - ако не сега, август ще ги носи.
Неща с ританки и цели вече не купувам и аз. Нито са ми удобни, нито са ок за бебеносене.

# 679
  • Мнения: 18 585
Лидълските, които й купухме преди време едва сега започнах да й ги обличам, и все пак почти са й тамън.
А те са 62 р-р.Много готини и този път са пуснали, и моя цвят-праскова Heart Eyes Grinning

# 680
  • София
  • Мнения: 1 416
Абе знаех си аз за сокчетата, ама реших все пак да ви попитам, за да мога съвсем да се убедя в мнението си. Simple Smile

Лидълските дрешки (момичешките особено) са прекрааааасни! Няма да се сдържа да не вземем отново, любимите са ми там.

Относно климатика в колата -ние винаги сме го пуснали, но естествено не да духа супер силно. Колкото да не се сваряваме всички... В тази връзка - когато се возите в кола оставяте ли бебето само в кошчето  на задната седалка или сядате и вие отзад? А пък онзи ден видях една майка да се вози в една кола на предната седалка гушнала едно бебе. Лошо ми стана, недай си боже да се случи нещо.. Sad

# 681
  • Мнения: 18 585
Сядам отзад аз, иначе нямам видимост.

# 682
  • София
  • Мнения: 1 416
И аз за момента седя отзад при тях, но ще ми се наложи другата седмица да шофирам (най-вероятно сама, с бебетата) и не знам как ще го бъде..

# 683
  • Мнения: 296
Ния, да те питам, че все се чудя. Ели и Кали имат ли що годе еднакъв режим? Примерно като спят да спят и двете, че и ти да си починеш или са с различни режими и общо взето си или с едната или с другата?

# 684
  • София
  • Мнения: 1 416
Маги, общо взето засега са с горе-долу еднакъв режим. Слава Богу! Simple Smile Иначе, разбира се се случва едната да спи, другата не и тогава будната си я взимам при мен в слинга или напоследък откакто имаме активна гимнаситика я слагам да си се занимава с нея (защото пък иначе се будят една друга и събудената ме прави луда) Grinning .. Ама не мога да се оплача засега, определено имам време за почивка.

# 685
  • Германия
  • Мнения: 3 454
Аз седях с нея отзад в старата ни кола, но вече не. Тя си седи в повечето случаи кротичко отзад и спи или си зяпа през прозореца. Ако се разреве сигурно е гладна, и да седя отзад при нея няма как да я успокоя, трябва да спрем някъде да я накърмя. А и имаме огледало за обратно виждане и си я набляюдаваме периодично какво прави.

# 686
  • София
  • Мнения: 1 176
Бодита на Джордж и аз поръчах, но размер 6-9 мес. В момента ги носи и са баш както искам, да не го пристягат и опъват. Ортопедът специално ни обърна внимание да го обличам винаги с по-широки дрехи, за да има място да се сгъва. Сега за лятото пак съм поръчала малко дрешки и всичките са 6-9 мес.

От Лидл сестра ми ще купи къси панталонки и малко боди-потничета, никога не са излишни. Не пазарувам от Лидл, но имам познати, които пазаруват като обезумели за дечицата си. Явно освен евтини са си съвсем прилични дрешките, затова и се изкупуват толкова бързо.

Nia_192, сигурно си писала, но ми стана любопитно дали ти помагат за бебетата? Виждам в парка до нас, една баба с близнашка количка и всеки път, като я видя си повтарям как не е проблем ако ревне едно дете, понеже може да ревнат две.  Laughing

ПП Сестра ми е с близнаци (вече големи деца), тя сама си се справя чудесно, но и винаги сме били на разположение, че както двойна радост, така и двойна грижа си е.






# 687
  • София
  • Мнения: 1 416
Every me, доскоро майка ми беше в София и най-вече тя много ми помагаше. Докато аз им свикна и влезна в час. Иначе сега от сутрин до следобяд сама си ги гледам, ММ помага като се върне от работа около 17:00-18:00. Иначе през деня понякога си наминават понякога свекърва ми (в обедната ѝ почивка), сестра ми и тя чат пат... Винаги ако имам нужда от помощ имам на кого да разчитам, ама гледам да си се оправяме най-вече с таткото Simple Smile

# 688
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Ще ги измеря после и ще ви кажа кое колко см е. На нас 6-9 ще са ни екстра. 3-6м вече му стискат.

# 689
  • Мнения: 6 566
Аз също предпочитам да не му опъват бодитата или да го стяга ластик, а и на него му е неприятно и плаче и нервничи... Ще пробваме 6/9, дори да са много големи все ще му станат до края на лятото Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт