10 евъргрийна, free edition, от свекъра (свекървата) - 4

  • 111 815
  • 472
  •   1
Отговори
# 30
  • Deutschland
  • Мнения: 5 411
Не знам колко пари е плазмата, но със сигурност не е евтина и такъв подарък не бих направила. Голям съм инат и е твърде вероятно да я счупя, но не и да я харижа. А наглостта ме отвращава до безкрай

# 31
  • София
  • Мнения: 24 839


Да вземе да ми хареса да се шлая и да им метна децата на тях с жена му хахахаха......

Предполагам, се е потресъл от поредния татус, затова ти е предложил нивата с тютюнЯ. Joy

# 32
  • Мнения: 933


Да вземе да ми хареса да се шлая и да им метна децата на тях с жена му хахахаха......

Предполагам, се е потресъл от поредния татус, затова ти е предложил нивата с тютюнЯ. Joy

Техния проблем е, че според тях щом съм по майчинство мъжа ми ме издържа. Няколко пъти са се опитвали да намекнат,  че му харча парите. Щото са тъпи и не осъзнават,  че и на мен ми се плаща

# 33
  • Мнения: X
Оооо, как ме подсетихте и за колата!  Close Ама там ние сме си виновни. Дадохме на свекъра едната ни кола да си ходи с нея на село. Пет годишна кола за две години я превърна в барака. Но това не е всичко. Решил си той, че фирмата на сина му е благотворителна и зареждания с гориво, ремонти и т.н. всичко писал на сметката на фирмата. Синът му е знаел, разбира се, но аз прекратих тази дейност. Накрая тръгна с колата при някакъв братовчед на 300 км., едва стигнал до там, заряза колата при него и вече втора година си гние там.

# 34
  • София
  • Мнения: 24 839
Техния проблем е, че според тях щом съм по майчинство мъжа ми ме издържа. Няколко пъти са се опитвали да намекнат,  че му харча парите. Щото са тъпи и не осъзнават,  че и на мен ми се плаща

И да не ти се плаща, тия деца да не си си ги донесла зестра от вкъщи?
И тичането покрай тях цял ден, барабар с оправянето на къщата, да не би да е песен, а не работа?

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
За снахата - татус, за свекъра - татул.   Mr. Green

# 36
  • Мнения: 18 532
За снахата - татус, за свекъра - татул.   Mr. Green

Не  така де ,че ме заболя.Нека е естествено.То  и татула естествен де,не  е химичен.

Моя  мъж пък като се скараме ми викаше-тук да е имало деца като дойде.Щото и аз съм казвала,че не съм ги донесла.

# 37
  • Мнения: 1 350
Говорим си с приятели ,как не обичам да ям овче месо,агнешко също ,просто ми е неприятно.Въпреки това го приготвям и децата и ММ го ядат.Свеки обаче е уверена,че нарочно не обичам такова месо ooooh! ,за да не се налага да го готвя  Shocked И пред компания не пропусна да се изцепи "Не може да не ти е вкусно ,ТИ нещо не го приготвяш както трябва .." ooooh!

# 38
  • Мнения: 1 165
 Joy Joy :35
Относно доскучаването и градините....моята свекърва все искаше внуци, готова е да ги гледа до 5 годишната им възраст и сега като опря до нея летните месеци, все пак четири внучета общо не са шега работа, запя друга песен:
"Избирайте бабина детска градина или зеленчукова градина да има!"
: Joy Joy

Хитруша е свеки...

# 39
  • София
  • Мнения: 9 850
Живеем отделно от родителите на МП. Периодично подготвям дрехи, чанти за контейнерите за дрехи. Един ден, подготвила съм поредната "порция дрехи и чанти, идват родителите на МП. Нещо търся и влетява при мен майка му, носейки една от моите подготвени за даване чанти, бута ми я в ръцете и казва - я виж дали не можеш да носиш тази чанта.

# 40
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
пренасям от друга тема  Peace
 Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 7 673
Много вкусна изглежда!

# 42
  • Мнения: 10 374
Ние много се смеем на едно изказване на моята майка. Отношенията зет-тъща не са образцови. Аз един ден споделям с майка ми, че мъжа ми много се ядосва на сина си (от друг брак), че никак не е оправен с жените и все не може да си намери свястно (според баща му) момиче. На което моята майка изригва: "Той пък като е такъв тарикат какво направи!" Както се казва - както може да те подреди роднина, никой друг не може.

# 43
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 275
Техния проблем е, че според тях щом съм по майчинство мъжа ми ме издържа. Няколко пъти са се опитвали да намекнат,  че му харча парите. Щото са тъпи и не осъзнават,  че и на мен ми се плаща

И да не ти се плаща, тия деца да не си си ги донесла зестра от вкъщи?
И тичането покрай тях цял ден, барабар с оправянето на къщата, да не би да е песен, а не работа?

А кой друг да му харчи парите,ако не жена му и децата Thinking

# 44
  • Мнения: 933
Ами не знам честно казано

Общи условия

Активация на акаунт