МОЕТО МОМИЧЕНЦЕ ГО НЯМА ВЕЧЕ

  • 24 077
  • 184
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 255
Това, което те е сполетяло е наистина жестоко! Знаеш, ли животът ни понякога ни поднася толкова лоши неща, че се замисляме с какво ли сме заслужили...и отговор не намираме...
Няма думи с които да те успокоя...знам...повярвай ми...
Мога да ти кажа само, че възмездие има, макар и по-късно...
Господ  праща изпитания, само на тези, които могат да ги преживеят...
И аз загубих дете...и то щеше да е сега на почти 7 години...Тежко е...
Но мога да ти кажа само, не се предавай, така няма да си помогнеш...нито ще върнеш детето си...
Там, горе има толкова много ангелчета...
МИЛА,СЪЖАЛЯВАМ И ЗА ТВОЯТА ЗАГУБА,ДАНО ДВЕТЕ НИ АНГЕЛЧЕТА ДА СА ЗАЕДНО.

# 16
  • Мнения: 6 315
Искрено съжалявам за загубата ти!  Hug Господ прибира хубавите цветенца за своята градинка!

# 17
  • Мнения: 2 849
Много съжалявам за тази трагедия . Cry Cry CryМного боли да загубиш детето си ,нищо няма да го замени и винаги ще живее в сърцето ти .Опитвай се да бъдеш силна .Каквото и да ти кажа едва ли ще ти стане по-леко .Прегръщам те . Hug

# 18
  • Мнения: 197
 smile3518Мила много съжалявам за загубата ти............дано човека до теб скоро размисли,4е винаги има някаква причина сега парична ,после друга............а е голямо щастие дано скоро те сполети от6ново smile3525

# 19
  • София
  • Мнения: 1 941
ДА И АЗ СЕ ЧУДЯ ДАЛИ ИМА БОГ КАТО ОТНЕМА  ДЕЦА А ОСТАВА БОКЛУЦИТЕ ДА ЖИВЕЯТ.
А ние цял живот да живуркаме и да се опитваме да бъдем силни и поне мъничко щастливи.
Кога ще ги разберем тези Божии уроци и дали наистина са Божии? ЗАЩОООО? Cry Cry Cry

В Библията пише, че "Господ наказва тези, които обича." Защо ли тогава не ни понамразваше по малко.

Не се отказвай да имаш детенце. То никога няма да замени момиченцето ти, но може би ще ти даде малко топлина и надежда за живот. Поне така и аз се надявам. Hug

# 20
  • Мнения: 651
Съжалявам, мила! Знам, че няма думи, които да те успокоят затова ти желая просто да бъдеш здрава и силна, за да намериш своя път напред. Hug

# 21
  • Мнения: 1 004
В такива моменти човек просто му остава надеждата че Господ ще си свърши работата Close Sad И честно казано искренно се надявам там някъде да има място, където хората си изкупват греховете.
Щом като ние хората не можем и държавата също.
Трябва да си адски ....ненормален и нагъл и подъл егоист ..за да не чувстваш вина от това и да си живееш живота на детето!! Още повече че не е чуждо дете. Ужас.

# 22
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Нямам думи да изразя колко съжалявам за загубата ти! newsm45
Колелото на живота се върти, след нещо толкова лошо и трагично идва нещо много хубаво, дано това да са грижи към новото ти бебче, както и грижите към теб на един прекрасен и грижовен мъж!
Целувам те силно! Желая ти кураж!

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Безмълвна  Sad Cry
Приеми моята прегръдка Hug

# 24
  • Мнения: 3 166
Миличка, не мога да намеря думи, с които да ти вдъхна надежда. Толкова страшно нещо.... Няма да спра да се питам "Защо децата ни?". Наказание, изпитание или просто така - без причина? Толкова безсмислено, абсурдно , нелогично е... Не мога и да си представя как се чувстваш, но ми се ще да ти дам кураж. Не губи вяра в бъдещето, мила! Вярвай, защото ако се оставим на мъката - тя лесно ни обсебва. И тогава настъпват най-мрачните часове... Не позволявай това! Вярвам с цялото си сърце, че Господ ще ти даде втори шанс да бъдеш майка отново. Кой знае дали душите на изгубените ни вече деца няма да се върнат пак при нас? Не губи вяра, миличка. Вкопчи се в живота, защото колкото и да е абсурдно - той продължава. И вероятно има някаква причина за това - може би да дадем живот на други деца. Така или иначе не ни остава нищо друго, освен всеки ден да се борим с болката.
 Винаги, когато имаш нужда - пиши. Тук винаги, и имам предвид абсолютно винаги, има кой да ти даде сили и вяра. А може би и искрица надежда, че утрешният ден ще по-добър...
 Прегръщам те!

# 25
  • Мнения: 7 112
gloria78,   action032
Мразя дните, когато тук се разписват нови мами. Ти си МАМА на ангелче и това няма кой да ти отнеме. Но нека до момента, когато ще се срещнеш отново с мъничкото ти момиченце бъде запълнено с любов към дечицата, които ти предстои да имаш. Поговори си със спътника ти в живота какво е важно за теб. Пари се печелят и се губят, така че това не е аргумент.  Парите не гарантират щастие.
А кътила  newsm61 ще си получи заслуженото. Всички тук сме само временно. Вечността е на друго място (поне според мен) и там ще го съдят според делата му.
   

# 26
Няма думи, които да могат да изразят болката и мъката...... Искрено съжалявам!   Cry

# 27
  • Мнения: 1 029
Миличка, съжалявам...
gloria78,   action032
Мразя дните, когато тук се разписват нови мами. Ти си МАМА на ангелче и това няма кой да ти отнеме. Но нека до момента, когато ще се срещнеш отново с мъничкото ти момиченце бъде запълнено с любов към дечицата, които ти предстои да имаш. Поговори си със спътника ти в живота какво е важно за теб. Пари се печелят и се губят, така че това не е аргумент.  Парите не гарантират щастие.
А кътила  newsm61 ще си получи заслуженото. Всички тук сме само временно. Вечността е на друго място (поне според мен) и там ще го съдят според делата му.
  
Мога да ти кажа само, че това, което пише Рони... все едно ти го казвам и аз.Боже, съжалявам...

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
съчуствам ти ,мила ...

# 29
  • Мнения: 313
 newsm45 искренно съжалявам за загубата на малката принцеса. Горещо те прегръщам и се моля за малкото ангелче  newsm17

Общи условия

Активация на акаунт