МОЕТО МОМИЧЕНЦЕ ГО НЯМА ВЕЧЕ

  • 24 089
  • 184
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 166
Вики, бди над мама... Грижи се за нея, тя страда така силно. Дано си добре там, където си, мъничко слънчеце.
Глоренце, знаеш колко те обичам. Знаеш, че ако има начин  да направи болката ти по-поносима, щях да намеря този начин. Но няма такъв. Съдба, орисия...кой знае. Така ни било писано. Ако мога да направя нещо за теб - каквото и да е - ще го направя. Прегръщам те мъничка моя. Тя е добре - вярвам в това.

# 166
  • Мнения: 48
Ужасно мъчно ми стана като прочетох какво се е случило.Защо на този свят няма справедливост?Не мога да повярвам, че може да причиниш такова нещо и да не понесеш строго наказание.Ще се моля за малката душичка. newsm17 Дано е на едно по-хубаво място.Прегръщам те силно.   Heart Eyes

# 167
  • Мнения: 255
Благодаря ви момичета за подкрепата,Наистина имах нужда от нея в този тежък ден.

# 168
  • Мнения: 3 166
 Hug Hug Hug Всички мислехме за теб. Много.За Вики - също! Глоренце, някак трябва да продължим и в известен смисъл от нас зависи как да се случи това. Обичам си те много!

# 169
  • Мнения: 255
Честит 8 рожден ден Вики! newsm38
Мама много те обича и много ми липсваш ,знай ,че ти винаги ще си в сърцето ми.
Чакам те да се върнеш и да празнуваме заедно рожденните дни и да духаме свещичките.


 newsm45 newsm45 newsm45,много ,много боли .

# 170
  • Мнения: 3 537
 gloria78 ,спомням си,че твоята дъщеричка беше родена на една дата с моята .Идвам да ти дам една голяма  Hug.Представям си,колко ти е тъжно. Sad

# 171
  • Мнения: 7 112
Глори,  Hug
Вики, дано там където сте всички малки ангелчета някоя грижовна майчица, разделена против волята си от своето детенце да се грижи добре за вас и да ви организира едно щастливо детско парти.  Praynig
Честит рожден ден, където и да си! 

# 172
  • София
  • Мнения: 1 941
Честит Рожден Ден, Малко Ангелче!
Бди на мама и й помагай!
 Flowers Rose Flowers Rose
 Hug

# 173
# 174
  • София
  • Мнения: 3 114
Маменце....ти и Вики винаги ще сте заедно! Дано й е светло и спокойно на душичката!

# 175
  • Linz
  • Мнения: 11 619
gloria78, плача с теб newsm45
Вики не е сама- има толкова много малки ангелчета... Flowers Rose Flowers Rose

# 176
  • Мнения: 2 116
gloria78  Cry Cry Cry Тя винаги ще е до теб.............. Hug

# 177
  • Мнения: 3 166
Чести рожден ден, мъничка Вики! Грижи се за мама от там, където си сега!
Глоренце, мила моя..... Cry Винаги,когато говорим не мога да намеря думите. И сега пак не ги намирам. Виждам колко безумно те боли, а съм безсилна... Винаги съм насреща.

# 178
  • Мнения: 255
Благодаря Ви момичета ,че сте с мен в този тежък ден за мен.

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 179
  • Мнения: 229
Знам случая ти Глория и наистина много , много съжалявам за загубата на Вики.Винаги когато минаваме през това място и виждам вечно окиченото с цветя дърво ми става адски мъчно.
Пожелавам ти да имаш най голямата щастие на света Hug

Общи условия

Активация на акаунт