Бригада "Нов дом" - 2

  • 96 378
  • 773
  •   1
Отговори
# 60
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 14 621
Благодаря!

# 61
  • Мнения: 2 973
Лоша трагедия ги е сполетяла.

# 62
  • София
  • Мнения: 15 914
Лоша трагедия ги е сполетяла.
Починал ли е? CryУжас, малките дори не са виждали баща си.

# 63
  • Тра-ла-ла
  • Мнения: 21 255
Ох, поревах си Confused

# 64
  • Мнения: 2 973
Лоша трагедия ги е сполетяла.
Починал ли е? Cry
Втория- да  Sad от тумор доколкото чух

# 65
  • Мнения: X
Ох ,някой път ме е срам от проблемите, които смятам за големи, а то какви трагедии има Cry

# 66
  • Мнения: 6 091

Мхм, и аз. Браво на съседите на тази жена.

# 67
  • София
  • Мнения: 15 914
Мария само се пречка.

# 68
  • Мнения: 6 417
Какъв е този цвят патешки дрисък?! Вече съм сигурна, че някой от бригадата на Караджов е далтонист.

# 69
  • Мнения: 2 973
И на мен оранжевото ми е  Sick Sick Sick

# 70
  • София
  • Мнения: 15 914
Какъв е този цвят патешки дрисък?! Вече съм сигурна, че някой от бригадата на Караджов е далтонист.
На мен розовото не ми хареса.Надявам се,че оранжевото ще изсветлее, като изсъхне.Цветовете не трябва ли да си подхождат?

# 71
  • Тра-ла-ла
  • Мнения: 21 255
Ама вие още си мислите, че Караджов е геният на интериорната мисъл. Laughing Някой зад кадър ги мъдри тия неща.

# 72
  • Мнения: 2 973
А нали и с майката на майката на децата живеят?

# 73
  • Мнения: 2 634
Баня не правиха ли?
Оф, голям кич, но пак е по-добре от старото.

# 74
  • Мнения: 2 973
И аз тва щях да пиша.

Общи условия

Активация на акаунт