"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-39

  • 40 247
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Стига рИвахте бе ooooh! и аз ся станах, па кво.... Whistling
Ай ся, мераба Party Ирко Hug Heart Eyes Димак Hug Heart Eyes убаво че кафе сте турили Laughing

оффф Мичоно  Hug Heart Eyes нИ тЪ Йе срам значи  Crossing Arms станала по обднУ па после ний сме ревяли  Crossing Arms Joy Joy па вземи сЪ наддигай сутрин  Naughty Mr. Green

# 46
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 505
Тая безсрамница Мичона  Heart Eyes Hug па ич няма я коментирам  Naughty

# 47
  • Мнения: 15 884
Стига рИвахте бе ooooh! и аз ся станах, па кво.... Whistling
Ай ся, мераба Party Ирко Hug Heart Eyes Димак Hug Heart Eyes убаво че кафе сте турили Laughing

оффф Мичоно  Hug Heart Eyes нИ тЪ Йе срам значи  Crossing Arms станала по обднУ па после ний сме ревяли  Crossing Arms Joy Joy па вземи сЪ наддигай сутрин  Naughty Mr. Green
Ич не мЪ е срам даже Laughing Joy Joy Joy
Тая безсрамница Мичона  Heart Eyes Hug па ич няма я коментирам  Naughty
smile3534

# 48
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 505
Добро утро
Малко такова е кафето  Mr. Green

И малко да се посмеем  hahaha hahaha hahaha

Айде стига ви толкова  hahaha hahaha hahaha
Ма как съм ги мислела тия глупости  Joy Joy Joy

# 49
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Мераба  Hug Hug



Ирка  Hug Heart Eyes  ма не знам как си ги мислела, ама аз много се смях  hahaha hahaha hahaha
няма Профа  Rolling Eyes да метне малко сладко насам  Whistling Joy па и Мичона още не е отворила очото и отвила ушото  Joy Joy Joy

# 50
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 505
Димак  Heart Eyes Hug тя сигурно прави баница , Мичона  Joy Joy Joy Joy

# 51
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Димак  Heart Eyes Hug тя сигурно прави баница , Мичона  Joy Joy Joy Joy

само за т`ва я няма още да знаЙш  Naughty hahaha hahaha hahaha разточва корите  Joy Joy

# 52
  • Мнения: 15 884
 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
Oх бееее, кво ма напраихте от сабахлен rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Ирко  Hug Heart Eyes и теб те фана носталгията hahaha hahaha Аз от оня ден съм ги зафанала пак да ги гледам за 168-ми път Joy Joy Joy
Димак  Heart Eyes Hug тя сигурно прави баница , Мичона  Joy Joy Joy Joy

само за т`ва я няма още да знаЙш  Naughty hahaha hahaha hahaha разточва корите  Joy Joy
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo Димак Hug Heart Eyes Аха.... hahaha hahaha ни кори разточвам, ни съм с маздакиса вече Joy Joy Joy Беше кво беше Joy Ей, как ми липсват ония дни начи Crossing Arms Може да е по лошо, може да е по убаво, ма никога няма да е тва къде е беше Whistling

# 53
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 980
Добро утро
Малко такова е кафето  Mr. Green

И малко да се посмеем  hahaha hahaha hahaha

Айде стига ви толкова  hahaha hahaha hahaha
Ма как съм ги мислела тия глупости  Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ето от това имах нужда.  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Уффффф, че хубаво беше.  Crazy Crazy Crazy

# 54
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 505
Мичоно  Heart Eyes Hug убаво беше, ама ей го само ние останахме сериозните  Crossing Arms
Профче  Heart Eyes Hug как съм нацелила момента
И аз се смях много сутринта, че търсих нещо и ми попаднаха комиксите  hahaha hahaha hahaha

# 55
  • Мнения: 27 477
 
 wavey

 ох бе   Чачун арен момък    налазихте го у вашата тема нИ  го пипайтИ   Naughty Joy  
  


Мичонка Hug Heart Eyes  Мини и през нашата къщурка забрави ни  и Габи ми липсва Hug




Последна редакция: ср, 17 май 2017, 17:22 от femmi2

# 56
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Ехааа че хубаво ми стана като ви виждам, също и едно такова носталгично, много ми липсва онова време, когато всички пишехме на едно място. Понякога влизам да ви почета в другите сериални теми, ама на, тук не идвам, сякаш много трудно да разцъкам друг раздел...

Ше ви нагушкам и нацелувам всичките Hug Hug Hug Hug Hug Hug  love001 love001 love001 love001 love001 love001

# 57
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Искрено ви се радвам  Flutter Flutter като чета как сте се забавлявали  Peace.

# 58
  • Мнения: 27 477
 Котелинка Hug Heart Eyes

Хубави времена бяха  .

# 59
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 505
Искрено ви се радвам  Flutter Flutter като чета как сте се забавлявали  Peace.
Мен носталгия ме хваща направо...
Бел  Heart Eyes Hug ми минавайте бе, ние може да се броим на пръсти ама не се отказваме  Mr. Green
Фемо  Heart Eyes Hug пак ще кажа, аз кога го налазвах, ти не знаеше що е туй турски сериал  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт