Всичко върви освен сексът

  • 12 590
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 111
+1.

Нямам какво да добавя, Черна станция го е казала точно и изчерпателно.

# 16
  • Мнения: 18 651
Е сега, да се разделят. Винаги може да останат заедно и след няколко години да пусне тема от сорта на "Всички ли са светици?".

# 17
  • София
  • Мнения: 11 502
Не го разбирам, по написаното от теб, звучи като да е ... здрав? Обаче - с гадже на месец и половина, по 10 пъти на ден,  искам да кажа, че по-скоро би имало проблем с бързото свършване...

Виж, има и такива жени, които също - по една или друга причина - не се кефят нна много секс. Може би си пасват с такива мъже, като твоя човек?

И все пак, какви са тия съквартиранти!?

# 18
  • Мнения: 16
Момчето има проблем и лошото е, че блокира и не иска да го изясни нито на нея, нито на себе си. Може да е свързано с липсата на пари?

# 19
  • Мнения: 30 802
Погледнете от добрата страна- едва ли ще я натовари с 2 деца, освен ако не се случат близнаци от единия път, в който ТОЙ успее.

# 20
  • София
  • Мнения: 17 595

Има неща, които могат да се оправят с приказки. Примерно а се научи да си събува обувките където трябва, или да си измива ваната.
Има и неща, които с никакви приказки не могат да се променят. Примерно да стане с 10cm по-висок. Или по-потентен. Или с по-силно либидо.

# 21
  • Мнения: 16

Има неща, които могат да се оправят с приказки. Примерно а се научи да си събува обувките където трябва, или да си измива ваната.
Има и неща, които с никакви приказки не могат да се променят. Примерно да стане с 10cm по-висок. Или по-потентен. Или с по-силно либидо.

Peace

Само, ако проблемът с потентността е външен фактор, например пари или пък фетиш, и той го осъзнае за себе си, може да работи в тази посока.

# 22
  • Мнения: 5
Като човек, прекарал повече от 7 години в подобна връзка, ще кажа, че вероятността той да се промени е малка. Щом още отначало е така, представи си какво ще е после. Ще споделя какво стана при мен. По време на дългата ми връзка, в която сексът отсъстваше изцяло и нито веднъж не се получи както трябва, аз се хванах с друг и в крайна сметка прекратих дългата си връзка. Има хора с ниско либидо, да, но когато очакванията на единия човек във връзката са неудовлетворени, в крайна сметка нещата не се получават. И аз обичах моя приятел и всичко друго беше наред, но стигнахме до етап, в който той ме обвиняваше че едва ли не искам секс непрекъснато, което не беше вярно, и ми казваше че аз съм тази, която има проблем. Той не можеше да задържи ерекцията си и никога не стигаше докрая. И така почти 8 години. Чувствах се нежелана и с ниско самочувствие и в крайна сметка се хванах с първия мухльо, който пък искаше от мен само секс и нищо друго. Сега съм с трети човек и всичко си дойде на мястото.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 15 600
По време на дългата ми връзка, в която сексът отсъстваше изцяло и нито веднъж не се получи както трябва, аз се хванах с друг и в крайна сметка прекратих дългата си връзка.

   Нито веднъж, за 7 години? Shocked

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 327
Сигурно не е много сексуален или просто е много неуверен в леглото. Може и здравословен проблем пък да има.
Ако е неувереност, малко тайно сложена виагра в питие ще реши проблема. Ще му върне самочувствието и след това ще се представя добре.

# 25
  • Мнения: X

Ако е неувереност, малко тайно сложена виагра в питие ще реши проблема. Ще му върне самочувствието и след това ще се представя добре.

Вие така ли процедирате, подхвърляте лекарства в чужди питиета? ooooh!

# 26
  • Мнения: 30 802
Луди ли сте бе, Виагра с алкохол, ще уморите човека! Ами ако не му понесе? Това си е лекарство със сериозни ефекти.

# 27
  • София
  • Мнения: 24 839
Сигурно не е много сексуален или просто е много неуверен в леглото. Може и здравословен проблем пък да има.
Ако е неувереност, малко тайно сложена виагра в питие ще реши проблема. Ще му върне самочувствието и след това ще се представя добре.

Неувереният с ерекция, няма нищо общо дори и с уверения без ерекция.
Само пубер би могъл да се заблуди за малко, че от неувереност ще му спадне посредата на акта.
А, тайното слагане на виагра е най- лошия съвет, който може да се даде.

# 28
  • Мнения: 7 006
Купи си вибратор.
Няма драма.
Драмата ще е след години..

# 29
  • Мнения: 615
Той е от хората, които смятат, че ако носят пари вкъщи и работят много, значи това е достатъчно,което прави.

   Абе, при повторен прочит, нещо не загрях. Как така приятелят хем работи много и "носи пари", хем му се налага да живее на квартира със съквартиранти, дотолкова дразнещи, че не му става патката при мисълта, че са в съседната стая? newsm78

Е,  сега не търси под вола теле... Може жената да не иска да я разпознае някои и нещо е попроменила без да се усети,  че някой неща са несъвместими...

Авторката да каже до колко им е сериозна връзката... Дали си струва да прави опити и компромиси с него... И на колко са години,  защото ако са на 20 е едно ако са 35+ е друго... Та и съветите ще ги съобразим с тези важни фактори...

Общи условия

Активация на акаунт