Школи и индивидуални уроци за седмокласници

  • 64 855
  • 269
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 18 397
Missence, миналата година записах тогавашната шестокласничка на школа по БЕЛ и Математика (Регалия) с подобна идея на твоята. По МАТ очакванията ми се оправдаха, но за прекалено кратко време - докато материалът в школата вървеше зад този в училище. Минавайки го за втори път в школата, пропуските се чистеха, необходимостта от помощ от моя страна с домашните беше минимална. В момента, в който в школата изпревариха училището, в комбинация с ДО (включително и школата), при нас стана олеле-мале и така продължи почти до края. Минаваха материала много бързо, кой разбрал - разбрал, после за домашните обаче сядахме заедно и отделях минимум 2 часа. Сега през ваканцията чисти пропуските от шести клас с частен учител, с който се надявам да си паснат и да продължат през учебната година, а вариант школа по математика съм го отхвърлила директно.

По БЕЛ я мързеше да учи граматика и успехът на тестовете не беше хич добър, но на преразказите се справяше супер, което не мога да преценя дали се дължи на школата. Само че аз по време на ДО не бях очарована от учителката ни най-малко. Всеки час нещо се случваше - стаята изхвърляше децата, после чакаха учителката да ги пусне, заварвала съм празна стая на екрана без учителка, защото била отишла до кухнята да си сипе вода…Записах я в друга школа по препоръка (Маре), ще видим дали по някое време няма да минем и по този предмет на частни уроци.

# 61
  • София
  • Мнения: 30 107
wild poppy, сподели имена и на частни учители. Аз искам да видя нивото още в началото на 6кл. Оценките му засега са отлични, на олимпиади го пращам и се справя много добре, но аз искам да не изпусна нещо.

# 62
  • Мнения: 18 397
Missence, нека да видя дали съм доволна първо и ще споделя.

# 63
  • Мнения: 934
Бихте ли препоъчали добри частни учители по Мат и БЕЛ в Красно село, Борово или Хиподрума за НВО след 7-ми клас?

# 64
  • Мнения: 617
Интересно дали имат цени за подготовка за неелитните?
Информация за учителите няма осен, че са от "елитни училища", което не е ясно какво означава.
LaughingLaughing

# 65
  • Мнения: 2
Детска школа усмивка бих препоръчала ако са шестокласници за 7ми клас

# 66
  • София
  • Мнения: 8 275
Детска школа усмивка бих препоръчала ако са шестокласници за 7ми клас

И се включихте да им рекламирате "лятната" занималня, все пак не са бебета 6 за 7 клас.

Поне кажете и какво точно предлагате, като ще е реклама.

# 67
  • София
  • Мнения: 3 285
Бихте ли препоъчали добри частни учители по Мат и БЕЛ в Красно село, Борово или Хиподрума за НВО след 7-ми клас?

Школа Арете. Мисля, че има и индивидуални уроци.

# 68
  • Мнения: 934
Бихте ли препоъчали добри частни учители по Мат и БЕЛ в Красно село, Борово или Хиподрума за НВО след 7-ми клас?

Школа Арете. Мисля, че има и индивидуални уроци.
Ще се обадя да питам за индивидуално обучение. Да разбирам ли, че отзивите са ти добри от тази школа?

# 69
  • София
  • Мнения: 3 285
Стараят се, учителите са от ЧОУ Света София.

# 70
  • Мнения: 39
Здравейте,

моля препоръчайте добри частни учители по Мат и БЕЛ в района на Бъкстон, Павлово, Манастирски ливади.
Благодаря!

# 71
  • Мнения: 774
Проверих в Арете за частни уроци по БЕЛ за моята племеничка,но ми се струват скъпички.За 90 Мин. 50 лв.

# 72
  • София
  • Мнения: 3 285
Проверих в Арете за частни уроци по БЕЛ за моята племеничка,но ми се струват скъпички.За 90 Мин. 50 лв.

Такива са си цените. И аз бих взимала по толкова, ако се занимавах професионално с уроци.
Школата е по-евтина, но ще си има другарчета.

# 73
  • Мнения: 18 397
Досега 50лв./урок са ми искали само за индивидуално обучение от школа, като гледам и тук е същият случай. Моите наблюдения за цената на частните уроци извън школите е за средна цена 30лв., +/- 10 лв. в зависимост от това колко е популярен учителят.

# 74
  • Мнения: 774
Благодаря за информацията.Явно са такива цените за частни уроци в школа или при учител.Хубаво е човек да се ориентира.

Общи условия

Активация на акаунт