Звездни компромати - 323 част

  • 107 115
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 46 597
НСЧ, ти наистина ли не разбираш къде е проблема или просто не ти е симпатична...
Беше ми симпатична докато я чух да говори. Вече не ми е. Освен външно, както казах харесвам косата, за разлика от повечето тук Simple Smile
Просто казах мнението си. Уважавам и вашето  Peace

# 691
  • Мнения: 13 497
Събитието не е кой знае какво, че да изисква чак такава официална кореспонденция, всъщност незнам какво точно си представяте, че трябва да е или как трябва да е поканена. Ходила съм на представяния на книги, канят те по телефон или мейл, е не съм била героиня в книга,нито съм известна, но тези събития не са толкова формални.
На мен ми прилича, че очаква някакво специално внимание, което не е било оказано, но това да е чак такава драма.

Дано се оправи момичето, но щом е решила да става публична личност всякакви коментари трябва да е готова да чуе.
Фокусирането върху някакви такива неща и някакви очаквания явно има само ще и навредят

# 692
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Бижу, има проблем със сърцето, накрая разкриха, въпреки че се знаеше преди това. Разрешили му само седмица да е извън Португалия. Имал е специален медицински екип с него. Да бил е опериран и от херния. Затова на многото репетиции сестра му е пяла вместо него. В уикипендия пишеше, че има лека форма на аутизъм, но като спечели изчезна това от текста.

# 693
  • Мнения: 274
Абе да се беше явила сестра му вместо него просто, на финала ми хареса как пее. Но тя явно не е била интересна.

# 694
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Именно

# 695
  • Мнения: 11 579
Абсолютно!  Peace С какъв акъл родители и организатори го изпращат на конкурса? Още повече, че сестра му е "автор" на песента. Убедена съм, че малко или много са се надявали на вот от съжаление. То така и стана де.  Rolling Eyes

# 696
  • Мнения: 9 577
Има нещо, което оставя горчив вкус в устата от тази история. И не защото Кристиян е втори, изобщо цялата атмосфера около португалеца.

# 697
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Да  Hug

# 698
  • Мнения: 6 417
Можеше сестра му да си я изпее, а не той да я мрънкоти. Много хора кпментираха, че слушали песента, без да го гледат и им харесала. Да, де, ама това не беше радиоконкурс.

# 699
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Анджелина с Пакс
Скрит текст:



# 700
  • Мнения: 683
Анджелина много печално изглежда. Мисля, че ако не беше в черно, друго впечатление щеше да прави.

# 701
  • Мнения: 5 892
Една девойка нахранила Моника Валериева за некадърния фотошоп и се разразил скандал.
Моника демонстрира завидно владеене на български и английски език. Много се смях.  Joy Joy Joy
https://www.facebook.com/faviol.seferi/photos/a.902799159767236. … ype=3&theater

# 702
  • Мнения: 4 690
Другото момиче мисля, че е от Велико Търново. Стана ми смешно, защото преди време ми беше искала приятелство във фейсбук, а не я познавам, нито пък движа в такива среди, нито пък нечие гадже съм крала  Laughing
Кифленска им работа   Whistling

# 703
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Този Фавиол ли е, Карфиол ли е, не го знам, уж много се подиграва на всичко чалгаджийско, ама за Моника травестита би облизал и зад*ика на циганин  Stop то е хвалене, то е защитаване....
Момичето било травестит, само дето Моника е травестит х10 в сравнение с нея.
И аз вчера я видях в инстаграм тази снимка на Моника https://www.instagram.com/bulgarian.rich.kids/ в тази страница, в story-то им беше

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
Поостарелите секссимволи. Само че не съм съгласна със заглавието на статията - повечето според мен изглеждат великолепно за възрастта си:

http://saveti.info/2017/05/16/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BE%D1% … %B0-%D1%81%D0%B5/

Общи условия

Активация на акаунт