Аватарни игри 39

  • 33 859
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 308
Тиф, и аз си те следя къде ходиш  Mr. Green ДАже бях те питала за Солун, но нещо нямах обхват и сигурно не си получила нищо, а и аз се сетих, че беше ходила в Атина Simple Smile
Акашче, как е новата работа, свикваш ли? Наистина не е като времето, когато си бяхме вкъщи с децата Simple Smile На предишното ми работно място беше свобода, но сега се чувствам по-добре, дано да си остане така Simple Smile
Целувам ви и ви прегръщам всички  Hug

# 706
  • Вестерос
  • Мнения: 38 368
Джини, нищо не съм получавала  Confused

цун цун

Акашче  Hug

# 707
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 688
Акативността е направо никаква  Tired Но всеки почадачки и като сложим затоплянето (което на мен ми идва в повечко) и то във форума никой не остана.А мен ме налегна и мързел.......
Джине драскай поне по някой ред.

# 708
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Тифче,  Hug

Джина, свиквам, да. Трудничко беше след такава пауза, но справям се много добре. То не е само от паузата, де, аз съм си аутсайдер и в колектив ми е трудно, но се държа професионално, усмихвам се и съм  там да съдействам, така че се надявам да нямам някакви сериозни ядове.

# 709
  • Мнения: 5 308
Хаха, Акаша, ние сме от една порода  Mr. Green Аз обаче на новото място не съм съвсем нова, познават ме всички и аз тях и по-лесно привиквам Simple Smile
Ще се справим, разбира се  Hug
Захарче, опитвам да не губя нишката Simple Smile Като се застуди сигурно ще имам повечеко възможност поне от вкъщи да пиша Simple Smile Ти как си, мила? Мисля те, макар и да не питам често, да знаеш  Hug

# 710
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Джина, а ти записа ли се в темерутската ми тема?

# 711
  • Мнения: 5 308
Каква е тази тема, изпуснала съм  newsm78

# 712
# 713
  • Мнения: 9 264
За играта


# 714
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
Аз да ви пратя един солен поздрав от Гърция. Малко почивка до неделя съм.  Grinning Heart Eyes

# 715
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 688
Аууууу Лейди и не ни взе с теб  Crossing Arms Приятно изкарване  Hug

# 716
  • Мнения: 5 128
Лейди, хубаво да си изкараш!  Hug

# 717
  • Вестерос
  • Мнения: 38 368
Лятото на един Ананас


# 718
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
Благодаря, момичета. Супер е, но свършва бързо... Sunglasses

# 719
  • Мнения: 14 464
Така е ,хубавите неща свършват бързо защото ги ценим.
Lady Brinne,приятна почивка!

Общи условия

Активация на акаунт