Въпрос за лиглина?

  • 1 458
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 006
В нашата болница искаха да си носим.Аз даже в къщи си го нагънах и там направо вадех от плика и слагах.И аз не съм чувала да се продава стерилен лигнин.

# 16
  • Мнения: 94

Rossi, kakvi sa tezi prevrqzki za rodilki newsm78

 Na koja firma?

# 17
  • Мнения: 5 391
И на мен ми даваха от болницата, уж стерилен.

# 18
  • Мнения: 8 917
А защо трябва ти да си носиш лигнин newsm78 Те от болницата ти дават, а ти си вземи някакви нощни превръзки, по-големички Peace
Peace

# 19
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Какъвто си купиш от аптеката - такъв ще използваш. Никой няма да ти го обработва в болницата. А лигнина за първите дни от раждането е за предпочитане, по-удобно е. След това ползваш превръзки.
Точно така.Никой не ти взема както едно време лигнина да го правят стерилен.Какъвто си носиш(и си носи не на всякъде дават)такъв ще ползваш.Като отидох да раждам разбрах,че има 2 вида.Единия е много бял(по-фин и мек)а другия е един такъв обикновен(по-груб).Аз не знаех и ми дадоха от втория ама да ти кажа много добре си ми беше с лигнина.Като се прибрах в къщи си слагах вече превръзки.

# 20
  • Мнения: 1 410
Аз не съм си носила лигнин, но и не са ми давали в болницата. Едно момиче до мен си носеше и си слага от нейния. Не са й го сменявали.

Може и с превръзки - на мен така ми беше по-удобно. Peace

# 21
  • Мнения: 432
Раждах в Св.София.Носех си лигнин,купен от аптеката и си го бях сгънала предварително.Също имах и нощни превръзки .Ползвах и двете,нямаше проблем.

# 22
  • Мнения: 1 555
Да ти кажа, аз си носех лигнин, и независимо че в болницата ни даваха, аз го раздадох на мамите в стаята и го употребихме ! Да от аптеката си е стерилен !

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Лигнинът който се продава не е стерилен.Различните болници имат различни изисквания,най-добре питай в болницата,в която ще раждаш,аз си носех,но се оказа,че не трябва,понеже бях във ВИП стая,демек ол инклузив. Grinning

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Превръзки не разрешаваха тъй като има риск от запарване  да се ползват, носех си но така и не ми потрябваха първите дни.

# 25
  • Мнения: 280
  Наистина има значение за коя болница става въпрос , в окръжна - Варна искаха лигнин и беше задължително за сутрешната визитация да си слагаш , на лигнина по добре се вижда оттичането на лохиите , а иначе  след това си слагах превръзка , защото е доста по удобно .

# 26
  • Мнения: 520
Питай в болницата, защото лигнина не е само за да попива.
Преди раждането гледат по него количеството вода и кръв, а след раждането отново кръвта.
Превръзки не дават не само защото запарват, а и защото заблуждават както каза моят доктор Peace
ПП Sve26 ме е изпреварила , но нищо...

# 27
  • Мнения: 2 673
никой не ми е казвал да си нося лигнин, те ти слагат там , но е малко.
Добре е да имаш твой, не е нужно да е стерилен Grinning

Общи условия

Активация на акаунт