Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 236

  • 89 185
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 009
Добро утро!  Hug



Само аз ли не преживявам толкова случващото се в сериала?  newsm78
Ами това е сапунка, трябва да се случват лоши неща, че да се гледа.  Laughing
Разбирам, че Цвети  Hug и другите са си намерили спокоен, весел и забавен сериал, в който няма такива сътресения и драми и си го гледат с удоволствие. И правилно. Сериалите са за кеф.  Peace
Аз го опитах, но ми е скучно. Нищо де, ще търся друг.  Laughing



Селфито на ГГ-и, което феновете така и не получиха.  Mr. Green
Аз не успях да се ядосам на СЦ, защото очаквах абсолютно всичко. Няма как да не загине невинен човек, а кой е най-наивния и невинния в тази история - Корхан, разбира се... Peace
Дадоха му възможност да види детето си, да прости на Джахидето, да получи извинение от баща си, и от тук нататък неговата роля се изчерпа (Сюхан си има закрилник вече), и беше логично да загине.
Надеждите, да го спаси турската медицина, според мен са напразни. До този момент Ръза няма пропуск, не стреля само по веднъж, а иска да е сигурен. Ама понеже феновете скочиха като един в защита на Корхан, може пък да го пощадят, знам ли.  newsm78
За детето на Сю не съм сигурна, защото ми се струва, че на Сю и Джес ще им се наложи да осиновят и отгледат и Зафер, и детенцето на Корхан и Джахиде. Ако и тяхното оцелее, няма ли да са им много... Mr. Green
Шегувам се!  #Cussing out Това, което най ми се иска, е да оцелее малкото Джесурче, за радост на мама, тате и дядо.  Peace
Историята на Бану беше ужасно тъпо измислена. Да речем, че са отвлекли детето и Бану е била принудена да трови и злепоставя, но какво я накара да се обади на Ръза на кораба, и да му каже, че детето на Джесур е оцеляло?  newsm78
Само най-близките знаеха това - ако не се е обадила Бану, кой тогава - Бюлент, Хюлия, Джахиде или някой друг, когото не подозираме?  newsm78 Може и да се разбира от епизода, не съм го гледала с превод.  Peace
Логиката на криминалната нишка в сериала е много, много слаба, разочароващо за мен.  Naughty
Сега да видим, като се активизира Джесур, как ще спаси Сюхан, или тя сама ще се спаси, както винаги досега в сериалите на Туба, когато героинята я отвличаха!  Mr. Green
Не го взимайте толкова навътре, това е просто сериал, а и краят ще е щастлив, вЕрвайте ми, до сега в този сериал не съм грешила, е, може би, малко... Mr. Green Laughing Simple Smile



Хубав ден ви желая!  Hug

# 706
  • Мнения: 41 778
Линка Hug

Рейтингът....

TOTAL
 12 CESUR VE GUZEL STAR TV 20:35 00:14 3,17 9,23

AB
 1 SURVIVOR TV8 21:00 23:24 5,34 17,00
2 CESUR VE GUZEL STAR TV 20:35 00:14 4,64 14,77
3 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV 21:01 00:29 3,63 11,57
4 KANATSIZ KUSLAR ATV 20:48 23:26 3,18 10,13

 20+ABC1
 1 SURVIVOR TV8 21:00 23:24 5,93 18,72
2 CESUR VE GUZEL STAR TV 20:35 00:14 3,99 12,60
3 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV 21:01 00:29 3,95 12,49
4 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV 09:59 12:59 3,59 28,34



# 707
  • Мнения: 4 535
Е, поне с рейтинга познах Joy Joy Още вчера ви казах, че ще сме с едно место по-напред...ама защото я няма конкуренцията с "Родината..." Wink

Хубав ден желая на всички! Peace

# 708
  • Мнения: 10 009
То сега рейтинга няма никакво значение. Просто в момента хората в Турция не гледат сериали, а си гледат празника.  Peace
А и сме само на 1 епизод преди края. Ама да го знаем, де.  Peace
Честно, отдавна да съм го захвърлила този сериал, ако не играеше Туба. А как ще стане с историческия, просто не ми го побира главата... newsm78
Пожелавам ви да видим още едно бебче - Джесурче!  Joy


# 709
  • Мнения: 4 535
Тъкмо се бях притеснила, че сигурно съм единствената, която гледа на сериала, като на сериал...и се появи Линка Peace Вече съм спокойна, не съм единствената.. Joy Joy
Поглеждах към епизода с любопитство и с едно око за развитието на действието. Днес ще погледна превода с руски за някой моменти,които ги искам с думи, и ми стига Embarassed Разликата между началото и края на епизода при мен е в това, че в началото решавах кръстословица, в края редях пасианс Embarassed Embarassed Embarassed
Естествено, че ми харесаха картинките от морската идилия. Само дето не ме напускаше усещането, че гледам реклама на яхта и бански...толкова красота и цвят се ползват при снимките за лъскавите списания. Надявам се, поне думичките, които си говорят там ГГ, да не са пълни с шекер, че на случващото се като цяло в сериала, ще са ми като кръпка. Защото аз гледах сериал, където героите не са само двама. Може би затова тази анонсирана любов ми е малко като въздуха Mr. Green Знам, че го има, ама не го виждам.  Wink
Все пак се радвам, че Туба има още един финализиран сериал! И още повече се радвам, че му идва края. Защото имаше риск при този сценарий,  рейтинга да слезе под нулата, ако имаше и втори сезон Mr. Green За всички, които харесаха двойката Туба-Къванч /като мен/, има и ще има клипове с хубавите моменти на двамата им герои Grinning

# 710
  • Мнения: 10 009

Цитат
Kurk Mantolu Madonna'da
Burçin Терзиоглу / İlker Kaleli положителни Tuba Büyüküstün / Мурат Йълдъръм anılıyor AMA henüz HIC БЛП isimle görüşme Yok.
В меховом манто Мадонна
Упоминались Бурчин Терзиоглу, Илькер Калели / Туба Бюйюкюстюн, Мурат Йылдырым, но собеседования пока ни с кем не было.

Kesin Olan ТЕК Sey fazla titiz hazırlandıkları. Filmde uluslararası tanınan би Oyuncu isteniyor хал böyleyken Туба Бююкюстюн mantıklı. Не вызывает сомнения одна вещь - более строго подготовлены. В фильме должна быть актриса, узнаваемая на международной арене. В этом смысле Туба Бюйюкюстюн имеет больше предпочтения.
Tuba hanımın elindeki teklifler artmaya başlıyor hızla, hangisine Окей diyeceğini Bende Мерак ediyorum. Число предложений у Тубы-ханымв руках быстро растет, мне интересно, какому из них она скажет ОК.
Сегодня на Бк написали что
в новом сериале "Фатих Султан", в котором главную роль сыграет Кенан Имирзалыоглу, в актерском составе также появится его супруга- Синем Кобал.
Engin Akyürek Elçin Sangu olayı tamamen YALAN. Elçin Sangu Kaan Urgancıoğlu Ay Yapım kulislerinde çınlamaya başladı bile.
Насчет Энгина Акюрека и Эльчин Сангу - полностью ложь. Эльчин Сангу Каан Урганджиоглу за кулисами Ай япым начало звучать даже.
Elçin Sangu için bir çok yapım proje teklifinde bulundu ama Kerem Çatay daha prestijli olduğu için şansı çok daha fazla.
Эльчин Сангу предлагали много проектов, но Керем Чатай - более престижно, больше шансов.
Kıvanç Tatlıtuğ istediği projenin siparişini çoktan verdi. Oyuncu aksiyon projesi istiyor. İçerde ve Söz gibi. Ocak ayında ekrana dönebilir.
Кыванч Татлытуг уже дал заказ, какой хочет проект. Актер хочет чтобы было действие, как Внутри или Обещание. Может вернуться на экраны в январе
https://vk.com/eatb_haber


Попаднаха ми клюкини за  Туба и партньори, споделих ги, за да сме информирани.  Laughing
Не ми се гледа епизода с руски субове, ще чакам бълг. превод, затова повече коментари от мен не очаквайте, поне до превода... Peace




Днес е петък - слънце...
https://vk.com/feed?z=video-123508620_456240081%2F0551cf16114efd … -123508620_134058

# 711
  • Мнения: 41 778
Привет! Hug Hug Hug

Надин Hug

Линка Hug,благодаря за клюкините! Laughing



очилата  Laughing


# 712
  • Мнения: 10 009


Така и не ме увлече този сериал.  Close
Вече съвсем си тръгва от мене.  Confused
Както Корхан си тръгна.
Корхан беше един добър  и наивен човек, който би могъл да се промени от обстоятелствата и да стане като татьо си - да крещи без да изслушва, да вдига стойки на жена си, не че тя е цвете, да предаде, дори да имаше основания, баща си...
Беше всичко това, изтъкан от добри и лоши черти, нормален човек, като всеки от нас. Peace
Не мога да не призная на СЦ, че въпреки всички глупости, хората и образите бяха пълнокръвни и живи, истински....
Дори Джесур, любимецът на СЦ, си имаше доста отрицателни черти. А другите бяха хора, в едно добри, в друго - лоши.
Това е най-голямото постижение за този сериал, поне в моите очи.  Peace
Криминалната логика куцаше обаче толкова много,  решението да не ни се доизказват нещата беше много дразнещо. Имаше и други слабости, но сега няма да се спирам на тях. Wink
Знам, че Еркан (Корхан) е колега на Туба от института, знам, че са приятели и много исках да харесам актьора, но така и не успях.  ooooh!
За мен той преиграваше, дразнеше ме и  може би за това не съм така опечалена, като всички останали от смъртта на героя.  Mr. Green
Докато  Тбей ми театралничеше, и ме ядосваше, оказа се, обаче, че е било нарочно, защото по това време героят лъжеше и играеше театър на любимата щерка и всички наокло. Ето сега, в този епизод, игра толкова искрено, че ме насълзи, когато беше на гроба на Адалет, когато говореше с Корхан, също.
Взимам си думите назад за Тамер бей, признавам го - голям актьор!  Heart Eyes
А все си мислех, че работата в театъра му се е отразила негативно.  ooooh! ooooh! ooooh! Срам за мене!  newsm43

 

# 713
# 714
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте момичета!  Hug

Докато си мисля кое по-напред да отразя днес и... ето нещо, което крещи с въпрос  Wink


Линка  Hug това зад кадър ли е или част от последния епизод? Дали може Корхан да оцелее  newsm78 знаем, че в дизитата често се случват такива чудеса, та...  чудя се де  newsm78

А иначе за ДК... аз също си го гледам просто като сериал, защото отдавна разбрах, че няма да получа усещането, което очаквах, че ще имам с двойката Туба/Киво. Но... дори и като сериал ми беше трудно да го гледам, не можах и няма да приема такава история - толкова омраза, че не усетих любов изобщо, главните ни герои или страдат, или се нараняват един друг, а през това време повече се ''наслаждаваме'' на успехите на интриганти, злобари и дори психопати, че и убийства на живо на предлагат... не мога, този сериал се мъчих да довърша само заради Туба. Слава богу остана още само една серия, та... колко е - няма да го изоставя накрая, но... това не е моят сериал.  Peace

Надин  Hug много си права и за мен усещането за реклама в ДК е огромно и не само в сцената, която сочиш, а в целият сериал ми се набиваше в очи. То коли, то дрехи, то разни места и сгради... всичко е като една огромна реклама и това може би беше една от причините да не усетя баш действието - погледа ми беше все в разни други неща, а не хващах чувствата, може би само в екшън сцените бях повече съзнателно в действието, иначе се загубвах наоколо.  Sad



# 715
  • Мнения: 10 009

Здравейте момичета!  Hug

Докато си мисля кое по-напред да отразя днес и... ето нещо, което крещи с въпрос  Wink


Линка  Hug това зад кадър ли е или част от последния епизод? Дали може Корхан да оцелее  newsm78 знаем, че в дизитата често се случват такива чудеса, та...  чудя се де  newsm78

Скрит текст:
А иначе за ДК... аз също си го гледам просто като сериал, защото отдавна разбрах, че няма да получа усещането, което очаквах, че ще имам с двойката Туба/Киво. Но... дори и като сериал ми беше трудно да го гледам, не можах и няма да приема такава история - толкова омраза, че не усетих любов изобщо, главните ни герои или страдат, или се нараняват един друг, а през това време повече се ''наслаждаваме'' на успехите на интриганти, злобари и дори психопати, че и убийства на живо на предлагат... не мога, този сериал се мъчих да довърша само заради Туба. Слава богу остана още само една серия, та... колко е - няма да го изоставя накрая, но... това не е моят сериал.  Peace

Надин  Hug много си права и за мен усещането за реклама в ДК е огромно и не само в сцената, която сочиш, а в целият сериал ми се набиваше в очи. То коли, то дрехи, то разни места и сгради... всичко е като една огромна реклама и това може би беше една от причините да не усетя баш действието - погледа ми беше все в разни други неща, а не хващах чувствата, може би само в екшън сцените бях повече съзнателно в действието, иначе се загубвах наоколо.  Sad



Цитат
Bu ne ya Korhan ölmemiş masada içecekler mutlu son olcak kesin
Что это? Корхан, видимо, не умер,за столом напитки, точно будет счастливый конец
https://twitter.com/blgtbB/status/875749406456283137
За кадром. Это фото выложил в инстаграм Эркан. Поклонники сериала пишут комменты и спрашивают у него жив ли останется Корхан..
...и он в подписи к фото поставил три эмодзи: песочные часы, кинокамеру, песочные часы. Может намек на скачок времени...
...или на то, что остались считанные часы до окончания сериала..
.
Сама си направи изводите.  Joy Joy Joy
Никой не знае, всички само предполагат и се надяват...



# 716
  • Мнения: 4 233
Здравейте и от мен Запленени дружки

Така ми се стекоха обстоятелствата днес, че чак сега успях да стигна до тук Peace
Но пък намирам всичко, което днес се е появило в соц.мрежи Heart Eyes - Линка Hug, Злати Hug мерси- клюкинки, рейтинг, нови снимки зад кадър
За снощния епизод на ДК няма да коментирам нищо в повече за сега. Като излезе превода, със сигурност някои детайли ще се доизяснят и тогава може би ще кажа още нещо. Peace Но покрай този напрегнат и драматичен сценарии, в който  насилието, психопатските изпълнения и някои абсурдизми имаха превес направи така, че публиката се поизтегли Sad Иначе и аз като Цвети  Hug, Вичи Hug чаках с нетърпение този звезден тандем - Туба и Киво.  Бях сигурна, че ще се получи нещо възхитително. Да, двамата са прекрасни. Ето в последните серии как добре я показват любовта. Жалко, че СЦ не им даде възможност да ни показват повече тези чувства на героите им Sad
Поне като завърши сериала ще го изгледам наново по бързата процедура и ще видя как ще го усетя - ДК и героите в него yes
Надин Peace права си за хода на рейтинга Mr. Green

Ето и от мен нещичко Whistling
Туба е спечелила анкетата на televizyondizisi за най-добра актриса newsm44
Tuba Büyüküstün FC‏ @TubaBustun_FC  1h1 hour ago
The winner is.... #TubaBüyüküstün




Да не ви оставя без мърдащи картинки... Flutter










И едно комбинирано гифче Whistling




Лека нощ!





Последна редакция: сб, 17 юни 2017, 02:12 от kanti

# 717
  • Мнения: 5 738
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви за всичко споделено;
Канти HugБлагодаря  ти за поредната доза  хубави гифчета.
Линка HugБлагодаря ти за поредните новини.
Цвети HugЗлати HugНадин :hug

Хубавите моменти
в живота трябва да бъдат споделени
с някого, за да сме щастливи.
А когато ни е трудно да знаем,
че не сме сами.

Честито и на Туба поредното признание. bouquet

      
                        

                
С превода ще ни се изяснят нещата,прави сте ,че много реклама на всичко ,коли ,природа ,дрехи  и особено на красивата природа. СЦ подцениха потенциала на ГГ,предоставиха екранно време  повече на един психопат, за който човешкият живот е нищо,показваха ни абсурдни истории,всичко това доведе до спад на интереса към сериала,жалко . СЦ направиха остър завой  със сценария дали с тенденция или не те си знаят и зрителите останаха огорчени



Приятни почивни дни. bouquet
 

# 718
  • Мнения: 41 778
Добро утро! Hug Hug Hug



Канти Hug,благодаря за чудесната новина! newsm10Туба си е абонирана за тази анкета! Peace



При актьорите е Енгин! Peace


Вичи Hug





Днес да ви почерпя за РД на сина ми! Wink Heart Eyes
Скрит текст:



Понеже е лято,не може и без това.. Laughing

Прекрасен ден на всички! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 719
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug

Заповядайте в НОВАТА ТЕМА , когато тази стигне стр.50

Общи условия

Активация на акаунт