Знаете ли кого видях?! - тема 31

  • 184 190
  • 801
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 22 948
Владо Николов днес в Студентски град, беше с друг мъж на кафе. Изглеждаше свеж.

Явно не е останал дълго във " Фермата".  Laughing

# 541
  • София
  • Мнения: 3 951
Е то това предаване в момента ли се снима?

# 542
  • Мнения: 7 848
Владо Николов днес в Студентски град, беше с друг мъж на кафе. Изглеждаше свеж.
Отпочинал във Фермата.  Mr. Green

# 543
  • София
  • Мнения: 22 948
Е то това предаване в момента ли се снима?

Да.

# 544
  • Мнения: 1 006
Ернестина Шинова с дъщеря си в мол България,търсеха си колата из паркинга. Тя много свежа, дъщеря й малко се е наляла.

# 545
  • Мнения: 1 288
Ива Екимова в столичен мол, в лице е страшна, иначе е слабичка, с много къси панталонки беше.

# 546
  • София
  • Мнения: 335
Тийн идолите Пламен и Иво във Варна на главната улица. Ходеха разкривено, приведено, изсулено... Някакви девойки ги спряха за снимка и те се изчекнаха от позиране, правейки знакът МИР с ръка.

# 547
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
Аз пък видях човек с прическа и мустак а ла Хитлер на Колхозен пазар Варна.Първоначално си помисли,че е нескопосан опит да наподоби Милко Калайджиев,ама нъцки-пича беше увесил портмоненце със свастика на врата.

# 548
  • Мнения: 594
Ернестина Шинова с дъщеря си в мол България,търсеха си колата из паркинга. Тя много свежа, дъщеря й малко се е наляла.

Мдаа, явно след това са се качили към Бояна. Аз много я харесвам Шинова, но беше с доста раздърпана прическа.

# 549
  • Мнения: 2 523
Тийн идолите Пламен и Иво във Варна на главната улица. Ходеха разкривено, приведено, изсулено... Някакви девойки ги спряха за снимка и те се изчекнаха от позиране, правейки знакът МИР с ръка.
С по - малкия учехме в една гимназия и сме попадали в общи компании доста често. Ще си спестя коментара...

# 550
  • Мнения: X
Йоанс Драгнева видях, в Икея. Доста се зачудих дали е тя, но съдейки по розовата коса, изкуствените мигли и многото грим, стигнах до заключението, че да. Натруфена бих я определила, иначе     нищо особено.

# 551
  • Мнения: 1 006
Гаджето на Симона от София ден и нощ не му знам името, седи често в пицарията до нас и разказва как зарязва приятелката си, защото е вечно недоволна материалистка. Не гледам сериала и не му знам името, но говлри на висок глас и явно се мисли за "звезда".

# 552
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Този,който играе нейно гадже или гаджето й в живота ?

# 553
  • Мнения: 9 439
Аз разбирам, че е гаджето от филма. Rolling Eyes

# 554
  • Мнения: 5 903
Шушето ли?

Общи условия

Активация на акаунт