В коя Била има играчки от Памперс?

  • 6 954
  • 135
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 3 689
ние днес взехме ключове от Била България
детето има такива и много ги обича,ама втории

# 121
  • Мнения: 1 353
Да се похваля какво спечелихме от ирата на Памперс в Била
 В Била Люлин сме бебе на месеца

# 122
  • София
  • Мнения: 2 493
Аааа жестоко! Simple Smile Със здраве да си го ползвате и малкия да се забавлява!

А сега кажете прясно инфо в коя Била има играчки, защото имам 2 попълнени талона и 3ти наполвина, а утре трябва да ходя за памперси. Играта нали е до 31ви август?

# 123
  • София
  • Мнения: 4 578
Аааа жестоко! Simple Smile Със здраве да си го ползвате и малкия да се забавлява!

А сега кажете прясно инфо в коя Била има играчки, защото имам 2 попълнени талона и 3ти наполвина, а утре трябва да ходя за памперси. Играта нали е до 31ви август?

Аз ли пак не съм разбрала? Увеличили са периода ли? Нали играта беше до 22 август? Моля, кажете, че имам един талон и мислех днес да го хвърля, но не съм Twisted Evil.

# 124
  • София
  • Мнения: 2 493
аааа може аз да не съм разбрала... чакай да видя талоните... мда грешката е моя... бях запомнила погрешно

# 125
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аааа жестоко! Simple Smile Със здраве да си го ползвате и малкия да се забавлява!

А сега кажете прясно инфо в коя Била има играчки, защото имам 2 попълнени талона и 3ти наполвина, а утре трябва да ходя за памперси. Играта нали е до 31ви август?

Аз ли пак не съм разбрала? Увеличили са периода ли? Нали играта беше до 22 август? Моля, кажете, че имам един талон и мислех днес да го хвърля, но не съм Twisted Evil.
Играта беше до 22-ри, но още 10-тина дни ще раздават играчки. Ако им докарат де Crazy В Била Мотописта нямаше. Чакали в началото на следващата седмица. hahaha

# 126
  • София
  • Мнения: 2 493
А значи все пак да не хвырлям талоните така ли? Wink

# 127
  • София
  • Мнения: 4 578
Ами, май да не ги хвърляме. Аз след малко ще ида до Била Младост и ще докладвам, ама много ме съмнява да ми дадат, дори да има. На 1-ва каса, в краката на касиерката има кашон за играчките, ама много трудно да видиш дали има нещо Mr. Green.

# 128
  • Мнения: 928
Ами, май да не ги хвърляме. Аз след малко ще ида до Била Младост и ще докладвам, ама много ме съмнява да ми дадат, дори да има. На 1-ва каса, в краката на касиерката има кашон за играчките, ама много трудно да видиш дали има нещо Mr. Green.

Танче, докладвай, че след малко тръгвам да търся играчки   bouquet

# 129
  • София
  • Мнения: 4 578
Сори,момичета, вчера не можах да стигна до Билите. Ако някой има инфо да казва.

# 130
  • София
  • Мнения: 7 167
Aз им се обаждах по телефоните, за да не се разкарвам, ако искате опитайте така: http://www.billa.bg/html/4/sub1/4_36536_75114.htm

# 131
Отиди в Била на бул. България. няма начин да няма

# 132
  • Мнения: 928
В Билата на България има само ключове на Чико Sad

# 133
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
В Билата на България има само ключове на Чико Sad
и в Бургас положението е същото, последния месец и в двете Билла в града има само от ключовете на Чико.

# 134
  • София
  • Мнения: 4 578
Днес бях в Била Младост. Казаха, че няма играчки. Та май утре отивам да взема ключове или каквото има на България. Че има още 2 дни,а?

Общи условия

Активация на акаунт