В коя Била има играчки от Памперс?

  • 6 955
  • 135
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 322
В последното паспортче, което имах пишеше до 22 август.

# 106
  • Мнения: 912
Аз ходих там преди няколко дни- в Била Люлин- и ми казаха че са им останали само ключетата на Chicco...Да разбирам ли, че дават останалите играчки които НАИСТИНА са на Fisher-Price на избрани хора?! Thinking Не ги е срам, ако е така...  ooooh! Ще се радвам да чуя от някоя мама с 'бебе на месеца', че наистина е получила автентична Fisher-Price играчка....

# 107
  • София
  • Мнения: 44 354
Аз ходих там преди няколко дни- в Била Люлин- и ми казаха че са им останали само ключетата на Chicco...Да разбирам ли, че дават останалите играчки които НАИСТИНА са на Fisher-Price на избрани хора?! Thinking Не ги е срам, ако е така...  ooooh! Ще се радвам да чуя от някоя мама с 'бебе на месеца', че наистина е получила автентична Fisher-Price играчка....

вероятно наистина това им е останало, аз съм взела общо 3 иглачки 2 са на фишър прайс и ед9на на чико....а последния път както съм писала по-горе имаше само на фишър...аз се изкефих че имаше кубчета и мога да кажа, че имаше доста кутии с тях под бюрото...първо ми предложиха от дрънкалките и гризалките, ама аз питах нямат ли друго....като за по-голямо дете и питайки ме , а тези ги имате ли ми извадиха кубчетата....аз питах защото някои мами писаха, че са взимали едно телефонче, но и на кубчетата се зарадвахме, че вече на дрънкалките мн мн не им обръща внимание...Wink


а знаете ли за снимките докога е срока...аз така и не съм му пускала че са ми все дигитални...но ако има време да взема да му извадя една....

# 108
  • София
  • Мнения: 400
Разменям играчка на Fisher Price от играта на Pampers и Била. Понеже имах две паспортчета с точки , а играчките бяха само от един вид си взех две, защото не ми се обикаляше да търся други. Това е. Ако има някоя мама с подобен проблем , ще се радвам да си ги размениме. Играчката си е в опаковка , очаквам и другата да е така.Ето и снимки:
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1041473
За контакти тук или на лични

# 109
  • София
  • Мнения: 480
Днес взех тази от била люлин


Първо казаха, че имат само ключета, но след като им казах, че имам ключетата и идвам от надежда, защото и там има само ключета я изкараха от някъде по милост.
В началото на промоцията успях да взема друг вариант на пчеличката
, след това шише-пате на чико и ключетата . С това за мен приключи играта. Вече ще купувам по-ефтини памперси от хит или метро. Обаче се запалих по играчките на fisher-price. Някой знае ли дали имат магазин в София? Искам да купя големия комплект кубчета.

# 110
  • София
  • Мнения: 44 354
доколкото знам в марсел продават фишър прайс...ама в бг са толкова скъпи че на мен направо ми се отщява.....иначе и аз съм влюбена в тях....

# 111
  • Мнения: 385
Въпреки, че не съм склонна да ви препоръчам да пазарувате от там, играчки на Fisher Price има в София Ленд! Вие предценете обаче дали си заслужават парите!

# 112
  • Мнения: 912
Направо съм бясна, знаех си че точно така постъпват!!! #Cussing out Ако им се примолиш, или им се сториш симпатичен/на....бла-бла. Ако днес отида и им вдигна скандал, че съм написала писмо до Била и Фишър-Прайс и със сигурност там ще ми обърнат внимание, защото съм им била лоялен клиент, когато живеех в Канада, може би тогава ще ми обърнат внимание...А още повече ако доведа свекър ми, който е французин и само като си отвори устата получава по-добро обслужване, отколкото свекърва ми-българка в Mr. Bricolage, примерно...Но няма да го направя, не толерирам такова държание и преференциално отношение-защо чужденците да получават по-добро обслужване в нашата собствена държава?!Всички трябва да сме равни, още повече когато става въпрос за дечица...Българи сме, живеем в България, а сами си се прецакваме едни други, срамота #Cussing out

Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 09:49 от msbilt

# 113
  • София
  • Мнения: 4 578
Момичета, сега се обаждах в проктър и гембъл. Момчето, което се занимава с играта е с мобилен тел. Ако някой иска да попита ще го пускам на лични. Каза, че в Била - Младост, в четвъртък са закарали 200 играчки, а вчера ми казаха, че нямат. След малко отивам да вдигна скандал.

# 114
  • Мнения: 928
Таня П., снощи в Билата на бул. България имаше бебешки дрънкалки на Фишър-Прайс, така че играчки реално има. Но синът ми е на 1 г. и 7 м., какъв е смисъла да му взема дрънкалка.

Ако някоя мама каже в коя Била има кубчета, ще съм много благодарна   bouquet

# 115
  • Мнения: 2 849
Таня П., снощи в Билата на бул. България имаше бебешки дрънкалки на Фишър-Прайс, така че играчки реално има. Но синът ми е на 1 г. и 7 м., какъв е смисъла да му взема дрънкалка.

Ако някоя мама каже в коя Била има кубчета, ще съм много благодарна   bouquet

Имам 2 кубчета ,които ни се дублират .Ако имаш различни играчки да си ги разменим ? Grinning

# 116
  • Мнения: 5 332
Дали знае някой какви играчки има в Билла-Пазарджик?

# 117
  • Мнения: 912
Ето вчера-15ти август- ходих пак в Била Люлин и отново имаха 'само ключета', при положенив че жената по-горе Тулумба е писала, че в неделя си е взела различна играчка от ключе и че са им докарали играчки, възможно ли е толкова бързо да бъдат раздадени, както твърдят те!? newsm78 #Crazy Карали им всеки понеделник и бързо се свършали, да съм пробвала пак, е колко пъти! #Cussing out И снимки слагах 2 пъти и сега май последния път въобще не са я отворили и изложили.... Cry

# 118
  • София
  • Мнения: 7 167
Ето вчера-15ти август- ходих пак в Била Люлин и отново имаха 'само ключета', при положенив че жената по-горе Тулумба е писала, че в неделя си е взела различна играчка от ключе и че са им докарали играчки, възможно ли е толкова бързо да бъдат раздадени, както твърдят те!? newsm78 #Crazy Карали им всеки понеделник и бързо се свършали, да съм пробвала пак, е колко пъти! #Cussing out И снимки слагах 2 пъти и сега май последния път въобще не са я отворили и изложили.... Cry
И аз бях вчера там, отговориха ми същото (не за първи път), даже казаха, че нямат идея кога ще получат играчки. Лично аз до сега винаги съм била редовен клиент на Била, но вече не мисля да пазарувам от тях именно заради тази гавра с децата ни.

# 119
  • Мнения: 1 353
 Да се похваля, че и аз успях да взема играчка различна от ключове. В БИЛА Надежда отидох рано и се случи че имаше

Общи условия

Активация на акаунт