В коя Била има играчки от Памперс?

  • 6 952
  • 135
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 259
Била Стара Загора е пълно с играчки.Преди 2 дена ходих и  ми извадиха сигурно 10 вида,за да си избера.Избрах си телефончето на фишър прайс.

# 91
  • София
  • Мнения: 498
B "Била" в Борово чакат тия дни - (около Коледа). От 2 седмици всеки ден ходя до там, но нищо...даже май и ключовете ги няма вече. Но поне разбрах , че играчките вече са минали митницата... Simple Smile
Е дано преди да порастнат децата ни , да им вземем по една играчка.....

# 92
  • Мнения: 352
Била Стара Загора е пълно с играчки.Преди 2 дена ходих и  ми извадиха сигурно 10 вида,за да си избера.Избрах си телефончето на фишър прайс.

Хехее на път за морето ще мина да си взема най-накрая свястна играчка! Нали в Стара загора имате само 1 Билла?
А някой може ли нещо да каже за БИЛЛА в Бургас как е положението?

# 93
  • Мнения: 1 259
Да само една е Simple Smile,и ти е точно по път Simple Smile

# 94
  • Мнения: 2 849
Побут на темата .Днес си взех от Билла Младост играчка ,имаше само един вид ,подобна на тази

# 95
  • София
  • Мнения: 596
В Била Люлин има играчки - подобни на тази /2 вида/


# 96
  • Мнения: 13
в Била на бул. България в събота /05.08/ имаше играчки и то не лоши.

# 97
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
в Била на бул. България в събота /05.08/ имаше играчки и то не лоши.
Ето това беше една от играчките:

# 98
  • София
  • Мнения: 44 352
а дали още има??? все пак сега е вече понеделник, да не са били пак някакви единични бройки.....поне сега според мен трябва  навсякъде да пуснат и постоянно да има все пак вече им свършва промоцията.....а това като е една от тях имаше ли и др видове, хубави ли бяха....аз така питам, че да знам дали да се разхождаме, че дребничкия ми е болен и не ми се ще да ходим напразно Sad та да ме прощавате за глупавите въпроси....

# 99
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
а дали още има??? все пак сега е вече понеделник, да не са били пак някакви единични бройки.....поне сега според мен трябва  навсякъде да пуснат и постоянно да има все пак вече им свършва промоцията.....а това като е една от тях имаше ли и др видове, хубави ли бяха....аз така питам, че да знам дали да се разхождаме, че дребничкия ми е болен и не ми се ще да ходим напразно Sad та да ме прощавате за глупавите въпроси....
Ами ние бяхме там в петък. По случайност се сетих, че имам попълнен паспорт в мен, защото скоро даже не бях проверявала. Попитах дали ще има в наличност и следващата седмица и момичето отговори, че дори очакват нови модели. Попитай по телефона преди това.

# 100
  • Мнения: 928
И в неделя имаше. Такава и още два вида подобни на тази. На масата бяха подредени поне 10 - 15 играчки, така че бързай  Hug

# 101
  • София
  • Мнения: 44 352
eми такъв дъдж се изсипва в момента , че явно за утре ще оставя и ще докладвам Wink

# 102
  • София
  • Мнения: 44 352
взехме си играчка  - та в била на българия има пчеличката, още една дрънкалка и кубчета, ние взехме едно кубче....

сега гледах  сайта на Фишър Прайс...тези 3 кубчета, които тук ако не се лъжа продават за около 30 лв струват 8 долара....егати и държавата сме не е истина кви надценки.....Wink

Последна редакция: ср, 09 авг 2006, 15:05 от bubu_to

# 103
  • София
  • Мнения: 322
В Билла Люлин има играчки (различни от ключове на Чико). Ние взехме гъсеница на Фишер прайс, подобна на това морско конче
Освен това имам една лепенка останала - ако на някоя мама не й достига и има път към Люлин, ще я споделя Simple Smile.

# 104
  • София
  • Мнения: 44 352
промоцията не беше ли до 9 август....поне така пише в сайта на билла.....?????

Общи условия

Активация на акаунт