Тренировки в домашни условия - тема 88

  • 90 548
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Пазарджик
  • Мнения: 131

Nenna благодаря! Hug

# 16
  • Мнения: 4 406
Благодаря Ви, момичета за подкрепата  Hug Все пак, човек трябва да се чувства комфортно, където тренира  Hug

Непо, голяма излагация като водач Embarassed Crazy Да, има пък нещо хубаво, знаеш къде е Германския и ще заведеш съкровището ти Hug
Как ми се идва на Черни връх  Sad Cry Първо, ще пазя поведение в работата, второ ММ ще си е тук. А вероятно ще пътуваме и сутринта, рано за малко до Благоевград да видим баща ми какви ги върши Laughing

О, в новия фитнес си видях познати. Този, дето ми водеше таебо-то. Еди друг, в чийто магазин за добавки и аксесоари за тренировки все си кисна Wink
Днес гърди, рамене, бицепси и само ... 5 минути кростренажор. Няма сили след вчерашния преход Wink Довечера мога да отида да потренирам в НСА-то. Не да потренирам, да потичам де Wink

Приятни тренировки, момичета Hug Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 6 911
Здравейте, отдавна не съм писала тук, но имам един въпрос сега. Доколко е удачно според вас да се правят високоинтензивни тренировки ако опитвате за бебе?
Започнах инсенити и тъкмо свърших първата седмица. Засега добре ми понася, но днес прокървих малко. Аз често имам зацапване преди цикъла, но сега тренировката го предизвика и беше малко по-обилно.
Обмисляме да започнем опити за бебе след този цикъл и се притеснявам доколко е удачно да продължавам с програмата. От една страна никак не искам да я спирам, защото то не се знае дали ще забременея веднага, а ако не забременея искам да си тренирам. От друга страна е по-добре да зазбременея по-скоро и не искам да си прецаквам шансовете.
Като цяло не съм много във форма, тренирала съм няколко години вкъщи и пишех в началото в тази тема. Но последната година много малко съм тренирала. То и затова се хвърлих на инсенити сега, да видя резултати по-бързо, че определено имам нужда.  

# 18
  • Мнения: 308
Бухтичка дори и да няма проблем за зачеването, то със сигурност не мисля че е удачно да правиш високоинтензивни тренировки от такъв тип по време на бременността, затова не знам за няколко месеца изобщо има ли смисъл да ги правиш и после да ги спреш...Като цяло HIT тренировките са полезни за горене на калории, но са и много натоварващи гърба, колената и ставите. Според мен се ориентирай пак към спорт, но не толкова интензивен и в последствие с напредване на бременността повече ходене...има и специални тренировки за бременни. Тренировките като цяло са важни и през бременността, само си щади кръста и краката  Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 212
Аз не бих правила такъв тип тренировки при опити за зачеване. Мисля, че биха могли да повлияят на имплантацията.

# 20
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
И аз не бих ги правила. Не съм тръгнала да забременявам, но определено високо интензивните тренировки, както и включването на повече кардио (независимо какво) ми променят цикъла. Скъсяват го с почти седмица и става от 28 дни на 21-22-23.  Confused Това са си лични мои наблюдения, над моето си тяло, но виждам, че по някакъв начин оказва влияние. Ако имаш да сваляш, тренирай по-умерено и наблегни на хранителния режим(без да прекаляваш).

Джери, перфектен водач си!  Hug А за Черни връх - все ще намерим подходящо време и друг път.

# 21
  • Мнения: 19 690
Преди да забременея, правих последната програма на Руми ниво три, включително и в деня на трансфера. След теста спрях, основно от страх. В шести месец Сигридов се сети да ме пита как вървят тренировките, защото качих супер много килограми и ми напука канчето, че съм спряла. Оттам минах на ниско интензивни аеробики до девети месец, защото бях с много голямо бебе, респективно корем, та нямах сили за друго.

Та според мен, не пречи, стига да има кой да те наблюдава.

# 22
  • Мнения: 460
По-добре я карай по-леко с тренировките, щом опитвате за бебе.  Peace

# 23
  • Мнения: 1 431
Еха, уплашихте ме с това за бебето.
Ние също опитваме за бебе вече почти година без резултат, но не съм спирала да тренирам.
Дали влияе наистина толкова много? Мъжът ми постоянно ми натяква да спра с тренировките, а аз не и не. Ако трябва да се лиша от тренировки, за да забременея ще го направя, но ако не е проблем - бих продължила с удоволствие.

# 24
  • Мнения: 6 911
Благодаря за съветите Hug

Попрочетох конкретно за инсенити и всъщност открих, че някои жени са продължили да го правят до към средата на бременността даже като са модифицирали упражненията.
Иначе преди съм правила веднъж цялата програма инсенити, не ми се е отразявало на цикъла, както и всякакви други тренировки.
Освен да се опитам да изкарам още към 2 седмици до предполагаемата овулация и после да заменя с нещо по-леко.

Лея, от това, което четох доста жени са забременели докато тренират. Но ако при вас не се получава може да пробваш да спреш за малко наистина.

# 25
  • Мнения: 19 690
За мен тренировките са неоценима помощ при забременяване заради доброто кръвоснабдяване на малкия таз.

# 26
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Добро утро, момичета!

Аз отчитам вчерашната си тренировка, т.к. днес се поуспах  Embarassed
Та вчера: butt and thigh workout + Tabata Kettlebell Workout and Abs and Obliques
Аз забременях с Емма докато правех пилатес ежедневно, но няма база за сравнение с Шон. Пък с Борис ходех на плуване и сауна и дори в сауната ме осени съмнението, че може да съм бременна, т.к. усетих една тъпа болка в долната част на корема.  Peace
Аз бих заменила Шон с нещо по-лекичко  Peace

# 27
  • Мнения: X
Добро утро момичета, идвам да се запиша при вас. 😊
През бременността си качих 40 кг и от 50 станах 90+. Две седмици след като ме изписаха бях 78. Сега 9 месеца след секциото съм 54-55,  постигнати честно казано с глад и целодневни разходки с количката.
Корема ми се прибра, но точно над операцията имам престилка от кожа... Също ми останаха паласки и мазнинки по дупето и бедрата.
Целта ми вече е да стегна мускулите, които много се отпуснаха и се надявам с това да изчезне и кожата от корема.
Висока съм 170. Правя предимно основните упражнения за корем,  дупе и бедра. Ще се радвам на съвети. 😊

# 28
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Добре дошла , Надя! Grinning Може да си избереш нещо за начинаещи от първа страница. Доста си качила, но и доста си свалила. А 50 кг на мен лично ми се виждат много малко за 170см височина.  newsm78

За днес отчитам Extreme Circuit - само с три килограма гири, хич и не си помислих за по-големи тежести! Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 431
Аз бих заменила Шон с нещо по-лекичко  Peace

Ох, сега ме хвана малко гузната съвест, че мъжът ми постоянно ми говори да не скачам и да не тренирам такива упражнения по време на опитите ни.  ooooh! ooooh! ooooh!
И аз не слушам и не слушам! Виновна съм си!  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт