Тренировки в домашни условия - тема 88

  • 90 542
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 406
Taka, кола има, шофьор няма Stuck Out Tongue
Аз имам ангажимент края на уикенда, но определено реших да отида до Благоевград в петък по някое време, до събота привечер да си свърша как му казват у готварската тема - "консервирането" и да се върна.

Аз предлагам да се качим на Черни връх от Златните. Има автобус до Златните. И да слезем през Железница. Цялллааата Рила ще гледаме. От Железница има 2 градски автобуса за София.
(друг вариянт е от Кладница да се качим, но до там има над час път с маршрутка и понякога е тръдно да се набуташ).

Пак се успах, добре, че беше по-хладно. 30 минути тичане в НСА.
Непо, взимам си дсм-то другия път да си видя личните рекорди Stuck Out Tongue

# 736
  • Мнения: 1 346
Момичета здравейте,

Да се отчета-долна част от кръговата на Джаки за днес, с яденето вчера бях озверяла за бързи въглехидрати отдадох го на малкото мазнини, днес ги вдигнах да видим. Посвалих най-накрая, бях се отчаяла и то как като вдигнах количеството, толкова ядене не съм изяждала за дни, старая се да наблюдавам сигналите на тялото, за да мога да се ориентирам какво точно иска, че най-лесно ми е да му метна половин шоколад, ама като знам, че това ще ме върне в старата въртележка гладна и дебела тц  Grinning

Nenna, браво на теб, цяла година без сладки изкушения!

Свети, Hug гарантирано изглеждаш прекрасно! Влязохте ли вече в ритъм?

Птиците, погледнах тренировките на твоята любимка, само докато гледах едно от видеата ме заболяха хълбоците  Grinning

Роксана, ЕВа, Георгиева, привет отново в темичката!  Heart Eyes

На планинарките желая приятно катерене и след това свежи разкази!

# 737
  • Мнения: 1 203
Птиците, погледнах тренировките на твоята любимка, само докато гледах едно от видеата ме заболяха хълбоците  Grinning
В смисъл, че е много лежане ли? Simple Smile От един такъв "лежащ" сет за inner thighs в неделя още ги усещам Grinning
Има всякакви - има PIIT тренировки, в които почти няма на земя и за 28 мин, поне половината съм в кардио зона и отиват м/у 230-250 ккал  Peace Има други лежи се, пулс не вдигаш, едни такива мааааалки движения, а като ги правиш ти се реве с глас Mr. Green 
Но предвид, че другата ми любимка е Руми, а тук не е толкова любима, приемам, че не съм критерий за любим треньор  Laughing А може би харесвам Каси, защото има моя тип тяло soft body и колкото и да ми е мъка никога няма да добия "по-жилава фигура" без излишни жертви Simple Smile А така виждам, че и аз мога да имам приличен вид и с моята си структура Simple Smile

# 738
  • Мнения: 2 323
Руми къде я гледате? И какво е БР? :д


Птиците, погледнах тренировките на твоята любимка, само докато гледах едно от видеата ме заболяха хълбоците  Grinning
В смисъл, че е много лежане ли? Simple Smile От един такъв "лежащ" сет за inner thighs в неделя още ги усещам Grinning
Има всякакви - има PIIT тренировки, в които почти няма на земя и за 28 мин, поне половината съм в кардио зона и отиват м/у 230-250 ккал  Peace

При Каси?! На коя тренировка ти отиват 230-250 и с какво ги мериш? https://www.youtube.com/watch?v=lnYcwuy9x3E&list=PLSCcAGyv98 … 7OZpHr-axLlXEE3Lx - нещо такова ли имаш предвид? Че тя едвам се движи Rolling Eyes

За 230 калории съм на пътеката над половин час и след като приключа, от мен се лее пот. Ама може и пътеката да не ги мери правилно и в действителност да изразходвам два пъти повече Smiley А, дано, ама надали Smiley
Крайно време е да си самоподаря от тия специални часовници и да се следя дали съм в зона на горене на мазнини и ако да - колко калории отиват наистина.

Аз Каси не мога да я гледам. Само като видя заглавие от сорта на "6 минути до toned arms" и ме избива на агресия. Освен че ми е супер фалшива и неприятна като поведение.

# 739
  • Мнения: 1 203
bambinnah, писала съм, че става въпрос за PIIT тренировка. Ето примерен лог оt Fitbit HR1 за една такава:
29:58 min  131 bpm  224 cals

Има други, в които пулс не се вдига, а акцента е другаде  Peace  Както казах, не смятам, че на всички трябва да се харесват треньорите, които харесвам аз Simple Smile То всъщност няма треньор, с който да съм тренирала и да ми е "противен, неприятен, фалшив, да ме дразни" ... всичките ме кефят Simple Smile

Руми я гледам на сайта и + платените програми, които съм купила и свалила.

# 740
  • Мнения: 2 323
Ами аз съм линкнала точно PIIT тренировка и в началото Каси каза, че като повториш колкото пъти там е нужно, тренировката ще ти е точно под 30 минути. Simple Smile Затова и приех, че е една от тези, които хабят 230 калории. Което ме изненада извънредно предвид колко е лесничка. Но щом фитнес гривната ти го казва, явно е така. Сигурна съм, че измерва по-точно от уредите във фитнеса. Което е много хубаво де, явно хабя повече калории отколкото си мисля, мухаха. Освен да спра да се чувствам виновна, че не правя достатъчно кардио Grinning

# 741
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Лесничка за гледане или лесничка за правене ти се видя? Grinning

# 742
  • Мнения: 2 323
Хехе, лесничка е. Мога добре да преценя. Горе писах - правих една уж много здрава тренировка, ама беше слабичка, а аз съм наясно, че издръжливостта ми не е впечатляваща. Правила съм наистина здрави тренировки, след които не можеш да си задържиш телефона да фокусира, защото трепериш Grinning

В случай, че на някого му се чете моето мнение:
Скрит текст:

Като цяло очаквам много, много повече от номер 1 фитнес канала в ютюб. Абсолютно се абстрахирам от външен вид, впрочем. Какво имам предвид - на нея squat down super low й се явява 45 градуса, има кофти издръжливост за треньор, балансът й е далеч от добър. Извънредно нереалистична представа има за необходимите усилия за постигане на нещо или пък заглавията си ги пише така нарочно, за да привлича аудитория, защото е наясно, че всеки иска бързи резултати. Да не решите, че я оплювам на базата на едно видео, знам я от години и съм гледала страшно много от клиповете. Също така - не е лична критика към никоя от дамите тук, които я харесват!
Просто в моята глава един треньор е много по-завършен атлет и не само знае кое упражнение за кой мускул работи, а има определени качества като спортист. Иначе отдавна и аз щях да съм изкарала сертификата.

# 743
  • Мнения: 1 203
Ами аз съм линкнала точно PIIT тренировка и в началото Каси каза, че като повториш колкото пъти там е нужно, тренировката ще ти е точно под 30 минути. Simple Smile

Извинявай не се загледах повече, че е отбелязана като PIIT тази тренировка в линка, а в платената програма изглеждат по-различен начин самите клипове. Принципа е същия обаче, така че да за такъв вид тренировка става дума  Peace
Със сигурност уредите не мерят точно, аз имам у нас и пътека и вело ... само дето моите мерят сериозно по-малко Grinning За стандартна програма в моето вело онзи ден самия уред ми отчете 60 ккал изгорени, а гривната каза:
37:32 min  130 bpm  290 cals

Мисля, че съм се качвала на уреди в зали, които пък ми изглежда, че мерят доста повече, нещо от порядъка на 400 ккал за 30-40 мин на пътеката с 10 км/ч.

Та накратко казано - не им вярвам Simple Smile Не, че и на гривната вярвам безрезервно ... наскоро четох статия как хората се предоверяват на тези гривни напоследък и си мислят "я колко много калории изгорих, чакай да си хапна добре, аз съм ги изгорил/а" Wink Но поне са джаджи, в които най-малкото си заложил своите години, тегло, височина и пол и някак мери твоя пулс Simple Smile

# 744
  • Мнения: 2 323
Да, точно и аз затова си мисля, че гривните мерят много по-точно. Половината уреди дори отчитат загубени калории без да отчитат пулс, камо ли пък години, килограми, level of fitness.

# 745
  • Мнения: 1 346
Птиците, не от лежане, от зор  Grinning

# 746
  • Мнения: 1 431
Днес започнах отново 21 fix day
Първи ден - 30 мин. кардио + 30 мин. кростренажор.
Последните няколко дни си увеличавам калориите и вече  стигам до 1400 дневно.
Не са ми много достатъчни 1200 в ден с тренировка, защото чувствам умора и неспособност да изпълнявам упражненията правилно.

# 747
  • 1st floor
  • Мнения: 9 109
Напомням, че сме на 50-та страница и някой трябва да пусне нова тема. Laughing

За днес отчитам БР9. Не знам утре да почивам ли или да си направя БР10.  newsm78 Предвид двата поредни дни, които ще изкачвам.  newsm78 Да не закъсам някъде по баирите и да ме дърпате на буксир.  Twisted Evil От друга страна пък понеделник със сигурност няма да тренирам, защото сутринта имам работа. Confused


 
Taka, кола има, шофьор няма Stuck Out Tongue

Ще я бутаме по тротоара, без да палим мотора и да слизаме на пътното платно.  Mr. Green

ММ се съгласи за неделя! Mr. Green Стискайте палци за хубаво време.  Praynig Ако има още някой желаещ, да свирка.

Агент, не се оплаквай, че си загладила косъма за краткото време, което си тук. Какво да кажем ние, които сме за постоянно? Mr. Green 

# 748
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Почивай, Непо, че чак се ококорих като чух каква програма си си подготвила за уикенда! Astonished
Този твоят мъж е златен, да знаеш...

Дайте ми мин време да си направя кафе и ще пусна нова тема...
(като най-личен мързел за последните 2 мес ми се полага тази чест!) Wink

НОВА ТЕМА

Последна редакция: чт, 17 авг 2017, 10:05 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт