Тренировки в домашни условия - тема 88

  • 90 528
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
Е, чак пък виновна! Stop   Hug

За мен тренировките са неоценима помощ при забременяване заради доброто кръвоснабдяване на малкия таз.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 959
Скрит текст:
Аз бих заменила Шон с нещо по-лекичко  Peace

Ох, сега ме хвана малко гузната съвест, че мъжът ми постоянно ми говори да не скачам и да не тренирам такива упражнения по време на опитите ни.  ooooh! ooooh! ooooh!
И аз не слушам и не слушам! Виновна съм си!  Thinking
Аз също съм имала сериозни проблеми със забременяването, но и двата пъти се случиха естествено и точно като тренирах по-активно и бях влязла в по-добра форма. Затова мисля, че Кристи е права за кръвоснабдяването в малкия таз  Simple Smile

Иначе си ви чета най-редовно, не дотам редовно си правя Шон Т25, не успявам всеки ден  Embarassed
До края на юни се надявам да съм го привършила и за лятото се чудя да повторя ли БР или да пробвам P90X30  newsm78

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Момичета, vk са качили новата програма на Джилиан The Tone & Shred   https://vk.com/videos-35705429?section=album_55270287 . 3 тренировки по 25 минути. Вероятно през почивните дни ще ги <изпробвам>. Не открих обаче календар  Rolling Eyes но не съм и търсила много, че току- що започнах нова програма  Whistling

п.п сега видях, че са ги качили преди има-няма 4 месеца... ама аз съвсем навреме ги видях 

Последна редакция: ср, 17 май 2017, 23:19 от . Яна .

# 33
  • Мнения: 2 592
Яна, мерси за информацията, ще се пробват тези тренировки, няма начин  Grinning
Аз не виждам общо между забремевяването и тренировките, още по-малко поводи да се чувства вина.

За днес по програма имам последен път втората тренировка на Extreme Shred

# 34
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
Аз днес няма да тренирам - почивен ден го пиша. Simple Smile

Тези тренировки на кака Джил ги имам от Агентката, беше ги пуснала преди време. Само че още не съм ги пробвала. Моля за отзиви, като ги направите. Simple Smile  

# 35
  • Мнения: 308
Момичета, vk са качили новата програма на Джилиан The Tone & Shred   https://vk.com/videos-35705429?section=album_55270287 . 3 тренировки по 25 минути. Вероятно през почивните дни ще ги <изпробвам>. Не открих обаче календар  Rolling Eyes но не съм и търсила много, че току- що започнах нова програма  Whistling

п.п сега видях, че са ги качили преди има-няма 4 месеца... ама аз съвсем навреме ги видях 

Тези мацки в клипчетата всъщност имат своя собствена програма и видеа:
https://www.youtube.com/user/ToneItUpcom  Hug

# 36
  • Мнения: 1 194
Привет момичета!
Използвам докато имам достъп от работа. За вчера отчитам Ripped in 30 първо ниво и моделската за дупе.
Тук стана много топло изведнъж и реших да заменя кардио йогата с нещо по-леко.
Оказа се, че имам нещо като мускулна треска от йогата и не ми беше толкова леко. Mr. Green

Аз бях пуснала веднъж тренировката за дупе на Джилиан от Tone & Shred и не я изкарах. Бях решила да й се пробвам след редовна БР тренировка май, защото реших, че е лекинка щом е кратка. А тя взе че започна с подскоци и я зарязах.

# 37
  • Мнения: 1 345
За днес това https://rutube.ru/video/c597e9844bb62c188ba62d8f53f8af22/ Heart Eyes
Нещо съвсем позагубих сметките колко пъти съм си направила  втората тренировка от 30 day shred. Трябва да си ровя в стари публикации и да броя..После ще си дам почивка от тренирането по програма. Струва ми се, че ми е по-интересно, когато си избирам. Не че имам познанията да сътворя добра програма, но ще пробвам поне за месец.
Джери, Непо, страхотни разходки сте си направили. Видях и прекрасни снимки .

# 38
  • Мнения: 19 687
Бабата днес изведе малкия и успях да направя десет минути аеробика плюс две тренировки на Румяна. Цял час спокойствие  Party После бебето отказа да плува с мен, затова се плацика в джакузито с баткото от басейна, пък мама плува половин час, пак на спокойствие  Shocked Днес трябва май лотария да пусна!

# 39
  • Мнения: 1 345
За днес това https://www.fitnessblender.com/videos/1000-calorie-workout-for-4 … urn-1000-calories
Правеше ми се нещо продължително, много добре ми дойде.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 270
Сутринта БР9 , следобяд 20 мин йога упражнения за дупе.Храната е добре с излюченив на един черен Линд с портокалови корички.Беше на промоция ,купих го и не спрях докато не го изядох .

# 41
  • Мнения: 2 592
За днес отчитам сутринта ниво 1 от Extreme Shred на Джилиан (наваксвах от миналата седмица), а вечерта Джилиан The Tone & Shred - качеството на видеото във vk беше ужасно, помислих, че не ми е наред интернет връзката, пуснах мобилния интернет - същата работа  Crossing Arms
Тренировките са три - участват Джилиан и още две девойки, като всяка от тях е водеща в една от тренировките.
Направих Total body - има много хубави упражнения, много ми харесаха  Heart Eyes, но за жаласт тренировката е толкова кратка, че при някои от упражненията се правят само 3-4 повторения и се преминава към другото. Самата тренировка заедно със загрявката е 19 минути, много е кратка и макар да са хубави упражненията, не се усеща голямо натоварване. За това след нея направих тренировката за корем - при нея водеща е Джилиан - хареса ми и тя  Heart Eyes
Когато събрах двете тренировки се натоварих добре, но ако се прави само една от тях, е крайно недостатъчно. Една от девойките е голяма лиготия, само се киска, което доста ме натовари  Crossing Arms
В комбинация с лошото качество на видеото ... не е нещо уау - хубави упражнения, доста от тях не ги бях правила точно в този вид, което ми хареса, но поради кратката продължителност натоварването не е оптимално и според мен задължително трябва да се направят поне две една след друга, а защо не и трите.
За Extreme Shred: хубава тренировка, има доста подскоци, които аз не обичам и за това не мога да кажа, че ще ми стане любима, но пък не е от стандартните тренировки на Джилиан, така че ми беше интересно да я направя. Бих повторила след време пак.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
.
.
Тренировките са три - участват Джилиан и още две девойки, като всяка от тях е водеща в една от тренировките.
Направих Total body - има много хубави упражнения, много ми харесаха  Heart Eyes, но за жаласт тренировката е толкова кратка, че при някои от упражненията се правят само 3-4 повторения и се преминава към другото. Сю
.
.
 Една от девойките е голяма лиготия, само се киска, което доста ме натовари  Crossing Arms

Аз пък правих Tone and Shred BIKINI BOOTY и точно това си мислих, че сериите са твърде кратки /иначе упражненията не са никак лоши/, а въпросната кифла водеше.... ами някак в повече ми дойде кискането  Sick  предпочитам да ми викат като на новобранец в казармата, по-надъхващо е  Whistling

# 43
  • Мнения: 108
Май не съм се отчитала цяла седмица. Пак бях ангажирана с повечко работа и в свободното време ,докато детето спи,гледам само да врътна една бърза тренировка и да започвам другите задачки. И все пак 1 ден почивах, а за Джилиян нямах време. Затова отчитам само 21дневното предизвикателство и едно посещение на зумба. Чак днес успях да отделя повече време и завърших 5 седмица от БР.

# 44
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
Аз съвсем му отпуснах края.  Whistling Тази седмица хич не се задържах у нас и съответно изостанах с тренировките. Днес отчитам две - The Pyramid и Rippt Up. С три кг гири, но накрая едва избутах лицевите, и то от колене.  Crazy Оставам с една ненаправена тренировка - Speed 3. Утре ще я направя. Sunglasses И само правя някакви опити да оправя храната. Успявам за половин ден за сега... Mr. Green Blush

Благодаря за коментарите за Джил. Значи ще се правят по две когато имам достатъчно време.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт