Нови придобивки в гардероба - 48

  • 193 794
  • 759
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 721
Това:





Единствено шалчето ми трябваше от колекцията на Ердем. Тези флорални мотиви хич не са ми по вкуса. Само ако беше останала сивата блуза с качулката щях да я взема.

Последна редакция: чт, 02 ное 2017, 16:33 от Jeune Fille

# 691
  • Мнения: 1 206
Аз исках две рокли, но разбира се всичко беше изчерпано като зареди най-накрая сайтът. Взех си аз горния шал, обиците и един чорапогащник, да не съм капо Grinning
Денси, ти какво взе?

# 692
  • Мнения: 31 391
Чакай да дойдат.

# 693
  • Мнения: X
Страхотна раница!


Агент,
Скрит текст:
Аааа, недей така!  Naughty Огромната част обслужващ не живее никак добре, буквално робува; да не споменавам всичките строители и общи работници, които ежечасно се борят за оцеляване. Тази страна на монетата често не се забелязва, но е брутално страшна.

Последна редакция: чт, 02 ное 2017, 18:08 от Анонимен

# 694
# 695
  • Мнения: 2 447
DqVoLsKi_ChArOvNa, много ми харесва пуловера.

# 696
  • Мнения: X
DqVoLsKi_ChArOvNa, много ми харесва пуловера.
И на мен Simple Smile И ми топли доста.

# 697
  • Мнения: 169
DqVoLsKi_ChArOvNa, много ми харесва пуловера.
И на мен Simple Smile И ми топли доста.

А, от къде се снабди с него?

# 698
# 699
  • София
  • Мнения: 485
Напоследък пазарувам доста :
рокличк Зара

от НМ

пак от НМ, направо се родих с този сутиен, ужасно мразя когато ми се свличат презрамките. Толкова ми хареса, че си взех и подобен модел тъмносин

- уасно сладки и удобни, от Reserved Heart Exl

от Тайли Вейл, в действителност е много красив цвят бургунди и отива много на блондинки Purple Heart

и едни боти от мусете, които незнайно защо не откривам на сайта ми. Същите като тези само че с дебел ток...жестоки Heart ExlHeart ExlHeart Exl

# 700
  • София
  • Мнения: 9 600
Много красиви ботуши! Класика са за мен! Харесвам изчистена и ясна линия при обувките! Flutter bowuu

tedka_sladkata и аз ще си взема такъв сутиен, че това с презрамките и мен ме влудява! Супер идея!:hug:

Аз  напоследък обзавеждам винено червената ми чанта, по зимному, с червена шапка с пискюл и шал в стил "О". Joy
Не намирам снимки в нета, но исках да споделя за шапката, с пухеният пискюл, че може да е интересно за някои от вас.  Понеже винаги съм се чудела за поддръжката и, топчето се сваля и шапката се пере отделно без него в пералнята. Peace

# 701
  • Мнения: 3 922
Всеки един сутиен с откачащи се презрамки може да се носи по този начин, като се премятат на гърба. Лятото, когато съм с по-изрязан топ, винаги така си нося сутиените.

# 702
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Премятат на гърба? В какъв смисъл? Аз ги нося с прозрачни, силиконови презрамки Simple Smile

# 703
  • София
  • Мнения: 2 695
Кръстосват се по-скоро Simple Smile

# 704
  • Мнения: 7 519
Силиконови презрамки? FlushedStuck Out Tongue Winking Eye
По- добре да се показват, отколкото силиконови презрамки. Ужасно грозно е.

Общи условия

Активация на акаунт