WIZZ AIR - 26

  • 75 050
  • 736
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 089
Здравейте, кацам тази вечер към 21часа на Т2. Следващия ми полет излита от Т1. Гледам че шатъла е до 19часа. Как мога да се придвижа между терминалите?

# 316
  • София
  • Мнения: 13 251
Здравейте, кацам тази вечер към 21часа на Т2. Следващия ми полет излита от Т1. Гледам че шатъла е до 19часа. Как мога да се придвижа между терминалите?
С автобус 84

# 317
  • Бургас
  • Мнения: 328
Здравейте, мога ли да сложа в ръчния багаж сгъваем чадър?

# 318
  • София
  • Мнения: 23 076
Здравейте, мога ли да сложа в ръчния багаж сгъваем чадър?

Да.

# 319
  • In transit
  • Мнения: 11 977
Здравейте, искам да попитам как да разбера дали има прозорец срещу мястото, което резервирам? Не съм пътувала отдавна с  уиз, преди нямаше такава опция.При райян пише, къде има и къде не прозорец срещу съответното място.

# 320
  • Мнения: 162
Здравейте! Искам да ви попитам ако сега купя с уиз дискаунта си един билет и го платя, може ли в последствие да добавя и още един човек с мен към моята резервация, който да се възползва от моята дискаунт карта?

# 321
  • Мнения: 135
Здравейте! Искам да ви попитам ако сега купя с уиз дискаунта си един билет и го платя, може ли в последствие да добавя и още един човек с мен към моята резервация, който да се възползва от моята дискаунт карта?
Не може!Все пак уточнете какво означава  "в последствие"?

# 322
  • Мнения: 162
Здравейте! Искам да ви попитам ако сега купя с уиз дискаунта си един билет и го платя, може ли в последствие да добавя и още един човек с мен към моята резервация, който да се възползва от моята дискаунт карта?
Не може!Все пак уточнете какво означава  "в последствие"?

Имам предвид след като е платен първия, но не се е чекирал още.

# 323
  • Мнения: 23
Здравейте! Искам да ви попитам ако сега купя с уиз дискаунта си един билет и го платя, може ли в последствие да добавя и още един човек с мен към моята резервация, който да се възползва от моята дискаунт карта?
Не може!Все пак уточнете какво означава  "в последствие"?

Имам предвид след като е платен първия, но не се е чекирал още.
Не, не може. Правилата за Wizz Discount club са достъпни в сайта.Има 2 вида членство– Стандартно членство/ Член плюс един спътник/ и Групово членство / член плюс до 5 спътника/. За да получите отстъпката от цената, лицето закупило членството/ членът/, трябва да е сред пътниците по резервацията.  Плащането на първия билет е една стъпка. Чекирането е друга стъпка.

# 324
  • Мнения: 4 431
Здравейте, искам да попитам как да разбера дали има прозорец срещу мястото, което резервирам? Не съм пътувала отдавна с  уиз, преди нямаше такава опция.При райян пише, къде има и къде не прозорец срещу съответното място.

До прозорец са места A и F. Като избираш място, има някаква графика. Иначе виж Seatguru.com, избираш компанията и виждаш схема с местата и коментари за всяко, това ако случайно има места, където прозореца е закрит.

# 325
  • Мнения: 162
Много се извинявам, ако сте го обсъждали, но не виждам в сайта на Уиз ,чекиран багаж до 23 кг . с какви размери е?
И може ли от фрийшопа да се закупят мин.вода и цигари и да се качат на борда, има ли ограничение в количеството цигари?
Благодаря!

# 326
  • In transit
  • Мнения: 11 977
neuromancer, благодаря ти!

# 327
  • София
  • Мнения: 23 076
Много се извинявам, ако сте го обсъждали, но не виждам в сайта на Уиз ,чекиран багаж до 23 кг . с какви размери е?
И може ли от фрийшопа да се закупят мин.вода и цигари и да се качат на борда, има ли ограничение в количеството цигари?
Благодаря!

Само за Англия съм купувала цигари, последно беше до 4 стека на човек.

# 328
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 513
Много се извинявам, ако сте го обсъждали, но не виждам в сайта на Уиз ,чекиран багаж до 23 кг . с какви размери е?

Няма ограничения в размера на чекирания багаж. Поне аз не съм видяла някъде написани определени размери. Peace

# 329
  • София
  • Мнения: 761
Много се извинявам, ако сте го обсъждали, но не виждам в сайта на Уиз ,чекиран багаж до 23 кг . с какви размери е?

Ограниченията за чекиран багаж независимо от теглото до 32 кг. са 149 x 119 x 171 см.

Общи условия

Активация на акаунт