Звездни компромати - 324 част

  • 123 333
  • 757
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 533
Малко съм ви изпуснала.
Благодаря за темата, Джо!  bouquet
За категоричността на някои мнения за Диляна, Асен и Катерина - наскоро прочетох нещо, което много ми хареса и смятам е на място: "Човек не знае дали ще устои на изкушението докато то не му е предложено на тепсия", тоест няма как да знаем как бихме реагирали в подобна ситуация.  Peace
Единствено ще кажа, че съжалявам дъщеря му заради целия този цирк.
За пижамката на Мария - винаги ми е било много странно как купуват толкова скъпи и маркови тоалети, правят фотосесии с тях, а накрая се завират с тях в някоя дискотека  ooooh! от която излизат целите вмирисани на цигари. Не го разбирам, съжалявам.

# 181
  • Мнения: 3 819
Че на Мария пижамата каква марка е и колко пари струва?

Сърчаджиев го бях забравила, но да - и при тях историята не е хич красива.

# 182
  • Мнения: 2 533
Че на Мария пижамата каква марка е и колко пари струва?

Сърчаджиев го бях забравила, но да - и при тях историята не е хич красива.
Нямам представа, но щом фотосесия е направила с нея... По - скоро говорих за общия случай.

# 183
  • Мнения: 4 807
Малко съм ви изпуснала.
Благодаря за темата, Джо!  bouquet
За категоричността на някои мнения за Диляна, Асен и Катерина - наскоро прочетох нещо, което много ми хареса и смятам е на място: "Човек не знае дали ще устои на изкушението докато то не му е предложено на тепсия", тоест няма как да знаем как бихме реагирали в подобна ситуация.  Peace
Единствено ще кажа, че съжалявам дъщеря му заради целия този цирк.
За пижамката на Мария - винаги ми е било много странно как купуват толкова скъпи и маркови тоалети, правят фотосесии с тях, а накрая се завират с тях в някоя дискотека  ooooh! от която излизат целите вмирисани на цигари. Не го разбирам, съжалявам.
Това щях да напиша и аз, колкото и да се кълнеш във вярност, никога не знаеш как някой така ще ти омотае главата, че ще се чудиш откъде ти е дошло и докато се осъзнаеш, ще направиш белята.  Crazy
То някои работи бързо и неусетно те повличат и реагираш съвсем неадекватно. После мислиш и се тръшкаш какво си направил. Не, че ги оправдавам, разбира се.

# 184
  • Мнения: 564
Тоци има ново колело  Simple Smile
Скрит текст:

И бившия съпруг  Tired прилича на лелка
Скрит текст:

# 185
  • София
  • Мнения: 1 671
Г-н ексТоцин защо е толкова посърнал? newsm78

# 186
  • Мнения: X
Г-н ексТоцин защо е толкова посърнал? newsm78

Не преживява добре раздялата.


Кобилкина вдига сватба на 11 юни в Гърция - ужасна снимка, прилича на 60-годишна индийка със сина си. Whistling

# 187
  • Мнения: 564
Г-н ексТоцин защо е толкова посърнал? newsm78

"Александър Бередин още страда за Антония Петрова. Откакто мис България напусна съпруга си, той горчиво тъжи за нея, научи HotArena.

Фаталната блондинка се оказа незабравима за мъжа си. Откакто го напусна, той не излиза от кръчмите в столицата и изглежда отчаян."

Все пак Антония е образ един път  Stop

# 188
  • Мнения: X
Официалното откриване на филмовия фестивал в Кан.
Джулиън Мур  Heart Eyes
Скрит текст:

Ейдриан Броуди
Скрит текст:

Ума Търман
Скрит текст:

Наоми Харис
Скрит текст:

Джесика Частейн с интересна рокля
Скрит текст:

Лили Роуз Деп
Скрит текст:

Ел Фанинг
Скрит текст:

И задължителните моделки-пълнеж.
Скрит текст:

# 189
  • Мнения: 17 546
Кобилкина вдига сватба на 11 юни в Гърция - ужасна снимка, прилича на 60-годишна индийка със сина си. Whistling
Ужасно неприятно създание е тази Кобилкина Close Има едно предаване по TLC - "90 дни до сватбата", в което разни жени заминават за Щатите, за да се оженят за американци. Точно такива нагли, самодоволни и не особено красиви са до една! И единствената им цел е заможен мъж и сватба. Ей тази е същата. Sick

Ума е чудесна в Кан! Чак съм приятно изненадана, че напоследък все запуснат вид имаше по снимки. Роклята е красива!
За разлика от тази на Джулиан Мур, в която пак има кокоши мотив, а горе е особено странна и не добре изглеждаща.
Роклята на Частейн не ми харесва никак. Обувките също.
Ел Фанинг е като статуетка от сватбена торта! Simple Smile
Втората моделка, която не знам даже коя е, облечена в синьото недоразумение, е смешна с тази дреха.

Последна редакция: ср, 17 май 2017, 23:50 от Бижy

# 190
  • София
  • Мнения: 1 671
Горкият Бередин. То не е лесно да забравиш Тоци.

Ох, Ейдриан Броуди - любимият ми грозник Heart Eyes

# 191
  • Мнения: 4 690
На Ума роклята страшно много ми хареса.

# 192
  • Мнения: X
На Ума роклята страшно много ми хареса.

И на мен.
Лили Депова си е забравила сутЮена (лепенките за зърна)  Whistling .

# 193
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ума е със съвършена рокля.

# 194
  • Мнения: 1 401
Благодаря за темата и благодаря за снимките от Кан!  Simple Smile
Слагам Ума Търман към Мила Кунис, Шарън Стоун, Дженифър Лорънс, Кристен Стюърт, Сиена Милър и други, които извън червения килим ми изглеждат много зле, чак нечистоплътно, но намесят ли се гримьорите и стилистите, се превръщат в неподозирани красавици...

Общи условия

Активация на акаунт