Ин Витро център Стефанов - тема 8

  • 81 739
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Казанлък
  • Мнения: 28
Ами не знам ...сигурно е имал нещо предвид, но и аз не настоявах повече като ми каза, че не прави.

# 691
  • Сливен
  • Мнения: 4 063
От това,което съм чела цветната снимка правена с ренген е по-подробна,явно има причина да иска да е такава,а не под ултразвук.

# 692
  • Казанлък
  • Мнения: 28
Ами точно, че  ми го каза преди преглед, а и нямам операции или нещо, за което да се сещам, че може да го наведе на  мисълта, че може да има проблем. Обяснението беше кратко и свързано с фонда, ако недай Боже се окажело, че има проблем, но по тази логика всички трябваше да ходят на цветна.

# 693
  • Сливен
  • Мнения: 4 063
Да не би да е спрял да прави ЦС заради многото работа.

# 694
  • Казанлък
  • Мнения: 28
Не знам, но съм много притеснена за тази манипулация.

# 695
  • Мнения: 4 087
Цветната снимка е много по -показателна и информативна и - да, за Фонда изискват цветна снимка, ако е тубарен фактора.  Peace

# 696
  • Мнения: 890
Много трудно е да си запазиш час Sad Цяла сутрин звъня, но или е заето или не се вдига телефона. Имат много работа и аз ги разбирам, ще пробвам пак след обяд.

# 697
  • Стара Загора
  • Мнения: 253
Да се отчета и аз Simple Smile
Не бързах да ви казвам , но тази сутрин чухме пулсче.
Още не мога да повярвам. Прави бяха момичетата , които казваха ,че големите притеснения идват след положителния резултат.
Доктора ме изненада като ми каза , че повече няма да се виждаме. Имам спомени ,че преди се ходеше при него на консултация до 6-ти месец newsm78 Явно е много натоварен.

# 698
  • Казанлък
  • Мнения: 28
Честито и леко бременеене Simple Smile

# 699
  • Сливен
  • Мнения: 4 063
Миронче,много се радвам.Ами биохимичен скриининг няма ли той да ти го прави?

# 700
  • Мнения: 61
Миронче честито и лека бременност

# 701
  • Мнения: 1 521
Честито,Миронче:)) лека и безпроблемна бременност!

Ние сме крачка напред. Утре ми е пункцията и ще видим каква “реколта” съм отгледала:)

# 702
  • Мнения: 581
Миронче супер новина ни поднесе. Браво, браво, Браво!!! Успех до финал и няма да си вкарваш филми в главата. Лека бременост ти желая.
По принцип ни викаше към 5-6 месец веднъж и толкова са срещите с него. Евентуално и БХС той прави, но аз го правих при друг доктор защото не ми беше близо Ст.З. Стефанов ме прати при него.
Още веднъж честита радост Hug

# 703
  • Мнения: 1 191
mironche честито! Да ти е много лека и спокойна бременността, с красиво и здраво бебче на термин! Браво, много се радвам за вас!  Heart Eyes

# 704
  • Мнения: 505
Честито,Миронче:)) лека и безпроблемна бременност!

Ние сме крачка напред. Утре ми е пункцията и ще видим каква “реколта” съм отгледала:)
Стискам палци "реколтата" да е хубава, да пишеш за резултата.

mironche честито и  от мен  много лека и спокойна бременност.

Общи условия

Активация на акаунт