Ин Витро център Стефанов - тема 8

  • 81 795
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 67
Браво mironche !!!! Наистина много ме зарадва с тази новина😘!!! Видя ли ,че нещата се получават! Трябват само търпение и спокойство. Сега ти пожелавам спокойно и безпроблемно бременеене и те чакам да бутаме количките в новия парк 😁😁😁!!! Съвета ми е да се запишеш при д-р Иванов на женска консултация. Д-р Стефанов ми го препоръча, много добър специалист и ще те следи на всеки две седмици ! Той ще ти направи и скрининга и феталните, нее тревожи! Аз бях при него и той ме изражда накрая! Много съм доволна от него 😊😝! Явно наистина , заради много работа , д-р Стефанов е посъкратил процедурите , които прави. На мен след скрининга ми каза , че това ни е последното виждане, ако случайно не реша да си запазя час към края на бременност , за профилактичен преглед. Дори Натали сама каза на Маргото кога да ми запази час 😂, при него след това си пусках и тоновете, така , че не се тревожи, никой няма да те върне ако си запазиш час 😝😝😝😊!

# 706
  • Стара Загора
  • Мнения: 412
Честито сърчице, Миронче! Много лека и спокойна бременност ти желая!
Успех, Мадлен и да извадите достатъчно и качествени яйцеклетки 😊

# 707
  • Сливен
  • Мнения: 4 071
 Успех и от мен Мадлеен.

# 708
  • Мнения: 1 191
drpwamy, добре дошла!
Мадлен, чакаме те с добри новини!

# 709
  • Стара Загора
  • Мнения: 253
Благодаря ви момичета Hug
Мадлен, стискам палци за пункцията.
Д-р Стефанов ми каза ,че от тук нататък ще ме следи моя гинеколог, които съм избрала. Само при проблем с TSH и АПТТ , да звъня в клиниката за промяна в схемата на лекарствата. Естествено , ако не дай Боже има проблем, мога да разчитам на него.
Гале, аз се колебаех между д-р  Иванов и Тодоров , но май ще избера втория. Кабинета му е точно до нас, четох много хубави неща за него, а и Стефанов го похвали като специалист.
А инъче на ЖК по здравна каса се записах при Загорова. Имат хубава техника , тя е много мила жена , ама явно не е имала много вземане -даване с бременности инвитро. Аз й обяснявам ,че бебето е инвитро, а тя " Не, кажи ми последен ден на менструацията". И сега тя ме води 1 седмица напред, защото реално се смята начало на бременност 2 седмици назад от трансфера. Не знам ,дали това ще ми докара проблем, но Яница ми обясни ,че така бебето все ще изостава в изследванията с една седмица #Crazy Ама това да ми е проблема.

# 710
  • Мнения: 1 191
mironche, аз ходех на прегледи и раждах при Бузалов. При него ме изпрати Сигридов след втората ФМ в София. Много бях доволна, даже вчера си гледах белега от операцията, че направо не личи. Ходила съм няколко пъти и при Тодоров, много добро впечатление ми направи и той, а в болницата на приемането ме прие Иванов и той ми хареса. Та и с тримата няма да сбъркаш, но щом Тодоров ти е и близко, още по-добре!
Иначе Стефанов ми беше казал дата, която да казвам, като ме питат за последен ден от МЦ, защото обикновените АГ-та наистина хал хабер си нямат, при ин витро как се смята.

# 711
  • Стара Загора
  • Мнения: 253
Сали, благородно ти завиждам за белега , който не личи. Тя моята е много далечна, но имам огромен страх от белези. Като малка са ме оперирали от апендицит  и не знам дали докторите са си оставили ръцете, или аз имам проблемна кожа, ама имам огромен белег. Като се съблека по бански и всички ме питат какво е това. И ми хрумна гениалната идея да го скрия с татуировка Joy Сега пък всички ми гледат татуировката Laughing

# 712
  • Стара Загора
  • Мнения: 412
Миронче, аз вече си мисля, че е до кожа, защото все съм чувала, че белезите от секцио стават почти незабележими, а от лапароскопия съвсем незабележими. Когато ми правиха лапаро ми остана съвсем забележим белег и мислех, че там доктора си е оставил ръцете, но сега 8 месеца след секциото ми ( при друг лекар) белега ми е много голям и червен. Явно кожата ми не е стока 😂

# 713
  • Казанлък
  • Мнения: 28
Момичета, вие хормоналните и другите изследвания в лабораторията на клиниката ли пускахте или в друга, защото от финансова гледна точка излиза по - скъпо в клиниката.

# 714
  • Мнения: 4 696
Миронче, така е винаги гледат ПРМ, независимо, че е инвитро. И аз не знам защо. Бузалов и мен ме пита за прм.Иначе. щом имаш проблем с тсх, ти препоръчеам да посетиш д- р Вучкова, ендокринолог, болница Ритъм.
Мадлен, няма защо да съжаляваш, чеще е ЗЕТ. Според доста специалисти успеваемостта при ЗЕт е по - голяма.

# 715
  • Мнения: 1 191
Момичета, вие хормоналните и другите изследвания в лабораторията на клиниката ли пускахте или в друга, защото от финансова гледна точка излиза по - скъпо в клиниката.
Можеш да ги пуснеш и на друго място, за по-сигурно питай в клиниката къде да пуснеш конкретно изследване, защото не си спомням добре но мисля, че прогестерона го иска точно от конкретна лаборатория. Иначе няма никакъв проблем, аз ги пусках там защото ми беше по-удобно.

# 716
  • Мнения: 4 087
Гледат ПРМ, защото така се изчислява по норматив болнични и всичко, сакън да не "изментриш" държавата нещо.......просто може да си сметнете и да казвате друга дата и вълка сит и агнето - цяло.....

# 717
  • Мнения: 4 696
Да , може наистина да се пресметне и да се каже друга дата, но аз се сетих късно за това.Не , че е толкова важно, де.

# 718
  • Сливен
  • Мнения: 4 071
Аз като си гледам белега,вече не е червен и е доста тънък.Понеже ми беше първа операция в живота очаквах,че ще е нещо огромно.

# 719
  • Мнения: 1 191
Скрит текст:

Снимка на белега, ювелирно изпълнение. Сложих го в срит текст, за някой ако не му се гледат, такива неща  Crazy

Последна редакция: чт, 30 ное 2017, 12:57 от Salilinda

Общи условия

Активация на акаунт