The Blacklist - Тема 3

  • 70 300
  • 725
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 27 290
Официално не е обявено, но аз съм оптимист и мисля, че на 90% ще има нов сезон. Simple Smile
Просто въпреки, че през този сезон не се случват кой знае какви неща, като изключим разбира се убийството на Том (за което не сме все пак на 100% сигурни, че е такова), а рейтинга е добър, то няма никакви причини да няма още един сезон в който според мен ще вкарат и мама Ростова и мисля, че там вече ще е и окончателната развръзка на всичко и шоуто ще приключи. Просто не мога да си представя, че това ще е краят. Край в който имаме най-слабия, скучен и неубедителен злодей (Гарви) някак си не се връзва.

# 181
  • Мнения: 139

SHARE
"Lawrence Dean Devlin"
Season 5, Episode 21
 
Episode Information
Air date
May 9, 2018
Directed by
 
 "Lawrence Dean Devlin" is the Twenty-first episode of Season 5 of The Blacklist and the hundred and Tenth episode overall.

Press ReleaseEdit
When Samar lands in the crosshairs of an unconventional Blacklister, Aram and the Task Force spring into action to find her before it's too late. Meanwhile, Red journeys to Costa Rica to prevent the duffel bag of bones from being sold to the highest bidder at an underground auction.

# 182
  • София
  • Мнения: 27 290
Страхотен епизод. Simple Smile
Имаше от всичко по много, както обичам да казвам. Ама как сами ни метнаха, че Ред искаше двойника за себе си. Всичко бе замислено гениално до момента в който го държаха свободен в колата до Дембе. Малко наивно, трябваше да е вързан, ама нали интрига и съспенс да има. Приключиха с линията на Гарви, но пък сега остава открит въпроса успя ли да каже на Лиз или не? По изражението на Лиз не мога да съм сигурен. Гледах сцената няколко пъти. По-скоро съм 60 на 40, че знае каквото и ние знаем, ама дали? Уфффф  Thinking

# 183
  • Мнения: 1
Страхотен епизод. Simple Smile
Имаше от всичко по много, както обичам да казвам. Ама как сами ни метнаха, че Ред искаше двойника за себе си. Всичко бе замислено гениално до момента в който го държаха свободен в колата до Дембе. Малко наивно, трябваше да е вързан, ама нали интрига и съспенс да има. Приключиха с линията на Гарви, но пък сега остава открит въпроса успя ли да каже на Лиз или не? По изражението на Лиз не мога да съм сигурен. Гледах сцената няколко пъти. По-скоро съм 60 на 40, че знае каквото и ние знаем, ама дали? Уфффф  Thinking
И за мен епизодът беше много добър, но не ни разкриха абсолютно нищо, а само се отвориха нови въпроси. Вярно, че мистериите са в основата на сериала, но и на публиката трябва да се подхвърля нещо. Според мен Елизабет не разбра нищо от Гарви, а ако е така нямам никакви предположения как ще продължат историята. Въпреки всичко очаквам много силни три финални епизода.

# 184
  • Мнения: 139
Историята ще бъде продължена с идването на Наоми, майката на Дженифър. За мен реално вървим към финал, в който Лиз разбира на кой са костите, но кое ще бъде другото, което ще ни изненада...това е любопитно. За всички вече е ясно, че Спейдър не е истинският Ред. Другото, което може да изненада е да разкрият кой е всъщност този човек, който се представя за Ред и може би той да е свързан по някакъв друг начин с историята.

# 185
  • Мнения: 139
Red: What have you learned about Jennifer?
Liz: I confirmed your daughter was placed in protective custody with her mother in 1990.
The Marshal service lost contact seven years ago.
She is unaccounted for.

Как е възможно Глен да не разбере нищо за Дженифър? 
И сцената в епизода тази вечер...Ред пред Дженифър. Странно изглежда.

# 186
  • София
  • Мнения: 27 290
Ще видим какво ще се окаже, но никой не може да отрече, че Ред би дал живота си за Лиз (и го е правил неведнъж). Ето това някой да ми го обясни как е възможно след като не е и е баща.
Според мен продуцентите осраха нещата още сезон 2 някъде, където в края трябваше да се разбере тази тайна. После се оплетоха в какви ли не врътки и от това пострада цялото шоу. Сега трябва много да внимават какво ще разкрият и как ще го разкажат, защото има опасност да осерат всичко.
Иначе мен не ме вълнува дали Ред е Ред. На мен ми харесва този Ред в ролята на Спейдър и без него нищо няма значение.

# 187
  • Мнения: 139
Това е част от историята. Защо един човек заема мястото на друг и толкова много брани дъщеря му. Надявам се да не се окаже, че просто са били приятели с истинския Ред и затова така.
Иначе е ясно, че допълнителните елементи към историята...Гарви, Дженифър, Наоми. Те ги нагаждат спрямо сезоните, гледаемостта и т.н.
Пак казвам, за мен е странно, че Глен не е могъл да разбере нищо за Наоми. Вероятно е пропуск. Иначе няма съмнение, че онази Карла Редингтън от сезон 2 е Наоми.

“Our upcoming season finale is built around a major reveal that’s been closely guarded since the inception of The Blacklist … Through the years we’ve alluded to it, and built the history surrounding it, so I think ardent fans of the show are going to see the truth snap into focus in a way they haven’t before. Not only is this twist going to blow up the show, but it’s going to change everything we do moving forward."

За първи път усещам как самият Бокенкамп не е убеден в следващ сезон. "Through the years" не е чест израз, който използва.

Последна редакция: сб, 05 май 2018, 16:36 от elena_manolov

# 188
  • София
  • Мнения: 27 290
Поредна много силна серия. Напоследък са в зоната. Simple Smile
Няма ли новини вече за нов сезон, хмм.  Confused Определено съм обезпокоен за Наваби. Арам излезна голям глупак, трябваше да и предложи, а сега може да я загуби завинаги.
Продължавам да се удивлявам как в Ред нищо не трепва когато е с Дженифър и когато тя каза, че не иска никога повече да го вижда се съгласи бързо, бързо. Ако Лиз му каже нещо такова ще обърне света ама ще намери начин да е с нея. Не мога да си го обясня логически това. Не мога и не мога. Имаше една хипотеза, че Ред е мама Ростова в мъжко тяло, а.к.а. смяна на пола. В никакъв случай не го искам де, но само баща/майка/брат/сестра (последните две не чак в такава степен) могат да се държи по такъв начин.
Според мен сценаристите забъркаха тази каша още в края на сезон 1. Мислели са сериалчето да е макс 3 сезона при добър рейтинг, пуснаха мухата в края на сезон 1, но много хора още в самото начало прозряха, че Ред е баща на Лиз. Твърде клиширано щеше да е ако е така и продуцентите се хванаха на въдицата да объркват и съчиняват някакви страшни тайни. Замина и сезон 2 и точно там в края му трябваше да се узнае тайната. Или хайде макс в края на сезон 3. Вместо това нищо и нищо и според мен в момента просто нямат правилните карти за какъвто и да е ход. Много закъсняха и много усложниха всичко. И да Ред сигурно няма да е баща и, но дори и да е обещал на истинския и баща (истинския Редингтън) да се грижи и бди над нея, няма как да ме накарат да му повярвам в мисията. И то при положение, че там някъде има истинска дъщеря...

# 189
  • Мнения: 139
If you wont tell the secret, she will die.

Страшен финал ни очаква. Ред се опитва, но не може да преметне Лиз.

# 190
  • Мнения: 333
И аз мисля, че финалът ще е страхотен, особено след като гледах снимки, но имам лошото чувство, че са го направили така че да става и в двата случая- и ако има шести сезон, и ако няма.
А днешният епизод- поредния силен, но мен лично не ме трогна.
Редактирам се, защото чета коментари и хората твърдят, че са видели надпис Series finale на промото за следващата седмица  Shocked

Последна редакция: чт, 10 май 2018, 13:12 от *peteto*

# 191
  • Мнения: 139
Няма такова нещо като series finale. Сезон 6 ще има...или поне е много вероятно да е така.
"Our cliffhanger at the end of the season is a cliffhanger. It is a big answer and it is a big question that is gonna push us forward. We have no choice but to write the story that we're telling, and I'm optimistic and hopeful that we'll come back. If not, maybe I'll go do the finale as puppet theater at a community theater somewhere. But there's no version of this where we say, 'Well, here's maybe our series finale.' We're not in that business."
Бокенкамп е оптимист и не заради друго, а защото сезон 6 би трябвало да отговори на въпросите...Кой е този човек, който се представя за Редингтън.
"There's too much good story to tell next season. We've already had great conversations about it. We have a really strong direction and some big ideas. That's my sheepish way to say I'm super-optimistic and feel really excited about, if nothing else, the creative direction of where we're going."
Последният епизод генерира рейтинг 7,4млн. или по-скоро епизод 20...за епизод 21 още няма информация. Вървим към нов сезон и самият финал ще го покаже.

# 192
  • Мнения: 3
Само не разбирам защо всички са сигурни , че това не е истинския Редингтън ?
Много ми е странно , всички го познават от много отдавна и изведнъж се оказва друг човек ?

# 193
  • Мнения: 333
Само не разбирам защо всички са сигурни , че това не е истинския Редингтън ?
Много ми е странно , всички го познават от много отдавна и изведнъж се оказва друг човек ?
Кои са тези всички, които го познават отдавна? Такива живи не останаха... а за визията му пред света, има го и варианта за пластична операция. Имаше много следи през сезоните, които водят точно до теорията, че това не е Редингтън, а е човек, който по някаква причина е заел мястото му, вече какви са причините и следствията, и дали е така в действителност, можем само да гадаем. Последният пример е Дженифър, която той първо не позна, второ не му трепна нищичко като видя, поведението му като Лиз коментира, че му е дъщеря и т.н и т.н.
Всички чакаме и се надяваме на логично и разумно обяснение.

# 194
  • Мнения: 139
Макар да предполагам какво ще видим другата сряда...изгледите Ред да не е Ред са 99%. Всички знаем, че е бил в пожара, всички видяхме гърба му...обгорен и вероятно лекуван, вероятно пластични операции. Т. е. имаме една вероятна теория, която запълва всички отговори на въпросите, които си задаваме. Другото е вече неясно и е работа на сценаристите...Защо го е направил? Все пак трябва да има причина, но понеже трябва да има и нов сезон...очакванията са ми да не разкриват кой знае какво.

Общи условия

Активация на акаунт