The Blacklist - Тема 3

  • 70 232
  • 725
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 278
То и затова на всички които гледат сериала най-омразната им персона в момента е Лиз, включително и на мен ми е много дразнеща. Сигурно без да искат продуцентите я превърнаха в отрицателен герой. Никой не я харесва вече. Едва ли това е бил търсен ефект.

# 256
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Здравейте,
току що открих темата, както и сериала, в момента вкъщи започваме 3-ти сезон.
Не мога да намеря никъде сериите от 17-та до 23-та.
Някакви идеи?

(изобщо не гледам какво коментирате Expressionless)

# 257
  • Мнения: 278
Най-добре да спреш да гледаш този сериал. Аз вече съжалявам, че съм почнала, но за мен е късно да спра. Пристрастена съм!
За сериите не мога да ти помогна, защото аз също съм от късно почналите да гледат сериала и от първи до четвърти сезон съм гледала по телевизията. Но според мен не си струва. Заради многото сезони са го развалили, голямо мотане и накрая лош финал. Не че знам какъв е де, но няма да е такъв какъвто им се иска на зрителите.

# 258
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Благодаря Isssy,
днес след загубени на вятъра три часа за ровене из т-сайтове, сваляне и триене на серии, на които не бяха синхронизирани субтитрите и др. проблеми, се сетих, че може да го има в Нетфликс. Намерих там всички сезони, така че продължаваме.
Вероятно ще се разочароваме в последващ момент, ако започнат да си ги вадят от ...., но за сега ни е интересна интригата.
Така беше и с Lost, в началото много интересно, в последствие спряхме да го следим.

Весели празници!

# 259
  • Мнения: 278
Някой да може  да ми даде съвет на  Myonvideo гледане онлайн как да ми излязат епизодите с бг субтитри, защото откъдето и да го пусна са без превод. Преди ги гледах от друг сайт, но ми се струва, че на този ще излязат най-бързо. Иначе много ме е яд как са обърнали ролите навсякъде пишат, че този сезон вече Лиз ще е по-силна от Ред и вече не той, а тя ще е винаги крачка пред него. Не бих го гледала, ако можех да устоя на това да не го гледам, но не мога. А работата със затвора е сериозна, а не нагласена от него. Сега не знам и колко епизоди ще го гледаме в затвора.

# 260
  • Мнения: 278
 Като цяло прочетох какво се случва в първия епизод(като даже гледах и сцената с банковия обир), но май ще е по-интересно какво точно ще се случи в днескашния. Ако продължавам така да чета предварително май няма да има смисъл да го гледам.

# 261
  • Мнения: 139
Хубаво е да се коментират и двата епизода...утре. Гледах сутринта епизод 1 и по-скоро спомените на Дженифър озадачават много.

# 262
  • Мнения: 278
Откъде го гледа, със субтитри или без?

# 263
  • София
  • Мнения: 27 181
Иначе много ме е яд как са обърнали ролите навсякъде пишат, че този сезон вече Лиз ще е по-силна от Ред и вече не той, а тя ще е винаги крачка пред него.

Което ако е така наистина е меко казано идиотско. И това става поредния сериал в който жените въртят мъжете на малките си пръсти. То мъже вече не останаха по филми и сериали, навсякъде жените определят правилата.  ooooh! Sick

# 264
  • Мнения: 2 757
Откъде го гледа, със субтитри или без?

В Замунда го има, но все още няма сносни субтитри в нета, но наличните вършат някаква работа.

# 265
  • Мнения: 139
Скрит текст:
Някак можеше да е по завъртяно. Предателство като предателство...но нека не мислим, че Ред не знае, че това е Лиз. Или по-скоро не знае, защото не му се иска, но предполага.

# 266
  • Мнения: 278
Аз не съм гледала още втори епизод, но отнякъде става ли ясно, че това е Лиз. От това което съм видяла като промо, не мисля, че това е Лиз. Тя не иска смъртта на Ред.

# 267
  • Мнения: 278
Да, разбрах, че е тя. Но с каква цел го прави Hushed Не знам как Ред би е простил такова нещо в бъдеще, когато разбере.
Елена, понеже разбирам, че имаш достъп до бъдещи епизоди, знаеш ли колко епизода ще гледаме Ред  в затвора? Виждам, че и в третия е там.

# 268
  • Мнения: 139
Скрит текст:
Достъп до епизоди имат един момчета и момичета от screen spy...които за съжаление ни подведоха и аз не мислех, че Лиз предава Ред. "Подведоха" не е точната дума...все пак Лиз остана съкрушена. Може би съжаляваше на моменти. Идеята Ред да е на земята я гледахме в сезон 3 и определено се хареса на зрителя. Колко ще е в затвора? Ще избяга...но кога? Дженифър ще си изпати още в следващия епизод като гледам и...има нещо в нея, което не е ок.
Иначе добър старт на новия сезон. Много по-добре от очакваното. Както казаха на Бокенкамп...сякаш всичко започва от начало. Отношенията между Лиз и Ред са такива, каквито не сме виждали до момента. Ред е ядосан, Ред е на земята...и това е добре, защото те ще покажат най-доброто от този герой. Мисля, че повечето
зрители искаха да видят Ред как не знае всичко, как не може всичко и сега ще могат да го видят. Колкото до предателството на Лиз...предателство като предателство. Бокенкамп твърди, че той не подозира Лиз. Аз съм на друго мнение. Но колко от нас са искали още в сезон 2 или 3 Лиз да хване да му вземе кръв на Ред, някакъв биологичен материал. По някакъв начин да разбере веднага...този човек кой е? Сега на нея и е писнало...и под въздействието на това момиче, което положението и не е ок и леко ме съмнява, решава да рискува. Лиз рискува, за да разбере повече да себе си. Дали е права или не? Как би постъпил Ред, като разбере, че е тя?

# 269
  • Мнения: 278
Лиз още в първи сезон взе материал от Ред и направи проба, но когато резултатите излязоха тя ги изгори без да ги погледне, защото се страхувала от резултата. Само да не се окаже, че половин сезон Ред ще го държат в затвора, че няма да го издържа това. Аз не мисля, че това което правят се харесва на зрителите. Четох доста мнения на хора, които заради точно този развой се отказват да гледат сериала. Не съм съгласна както аз така и diavolo Stuck Out Tongue Winking Eye че на зрителя му харесва да гледа, че Ред е на земята. Все пак те досега му градяха образ на много умен и неуловим престъпник, който винаги е с няколко стъпки пред всички и мисля, че точно в този образ искат да го гледат зрителите, точно това те харесват в него и въобще точно заради този харизматичен образ на Ред и невероятен талант на Спейдър зрителите все още продължават да гледат сериала, защото с всичко друго прекалиха.

Общи условия

Активация на акаунт