Канадски мами - 3

  • 18 339
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 676
Краси, купете си карти до 15 май, щото са на промоция. След това им вдигат цените. Peace

Оки-доки Wink но ве4е 5-та година си вземаме и от опит знам 4е или не ги повишават след промоцията или ако го направят ще е само с по $10 на пас Wink вси4ко е заблуда на връга Laughing

# 16
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Краси, купете си карти до 15 май, щото са на промоция. След това им вдигат цените. Peace

Оки-доки Wink но ве4е 5-та година си вземаме и от опит знам 4е или не ги повишават след промоцията или ако го направят ще е само с по $10 на пас Wink вси4ко е заблуда на връга Laughing



Може, може. Ама на мъжа ми му е такъв мерак, че едва се сдържа милия. Grinning Даже го питах не го ли е сънувал вече този "Уондърленд". Laughing

# 17
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902


Честит имен ден, Гери!
Да си жива и здрава! Много щастие и сбъднати мечти ти желая! И да гушкаш едно сладко и послушно бебче скоро!


Честит празник и на всички други именници! (За чието съществуване засега не подозирам Embarassed)

# 18
  • Мнения: 210
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН ГЕРИ,МНОГО РАДОСТ И ЩАСТИЕ ТИ ЖЕЛАЯ ОТ ВСЕ СЬРЦЕ.ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА.

 smile3525 newsm44 smile3525

# 19
  • Мнения: 676
... на мъжа ми му е такъв мерак, че едва се сдържа милия. Grinning Даже го питах не го ли е сънувал вече този "Уондърленд". Laughing

Пускай го тогава да отива да се забавлява още утре, парка ве4е работи Mr. Green

# 20
  • Мнения: 210
Наде я кажи нещо повече за "Уондьрленд".В Торонто ли е?ОТ кьде си купувате карти или билети за него. newsm78 newsm78 newsm78

# 21
  • Мнения: 369


 Честит Имен Ден Гери!!!

Пожелавам ти много здраве, щастие и една здрава и много, много красива госпожица! Весел празник!


  Сега за срещата, я набързо кажете на непросветените  Embarassed какво има в този Wonderland. Ние още не сме ходили там. Къде се намира, стига ли се до там с транспорта, колко струва еденичният билетът и пасът, какво има там та съпругът на Надето не може да му устои.   Laughing Така де трябва да знам преди да заведа моят  bowuu на такова мероприятие  Laughing
 Леле, какви сте светкавици    Crazy Не мога да се вредя да си публикувам постинга  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 676
WONDERLAND това му е сайта, може да 4ерпите инфо. Има специален автобус за там който тръгва от Йоркдеиъл сабуей стайшън (поне такова инфо имам, никога не съм го ползвала, но децата 4есто) Автобуса до там се движи само лятото когато работи Уондърланд. Тарифата му е $5 в едната посока.

Кивито, уондерланд не е в центъра на Торонто, както е например Онтарио плаис, но е в Торонто ериа.

# 23
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Краси ви е дала линка вече. Grinning

Писанка, моят мъж е по силните усещания и подозирам, че ще се качи на всички влакчета на ужасите, скорострелни и други подобни екстремни преживявания. ooooh! Аз отивам, надявайки се, че забавленията за деца са също толкова много на брой, та Дени да се радва. Иначе, ако питаш мен, цял живот мога да не стъпя на такова нещо и хич няма да ми липсва. Не ме влекат този род увеселения.

# 24
  • Мнения: 369
  Краси,  благодаря за инфото за автобусчето, иначе сайта го бях разгледала вече набързо. Аз просто така си питам, един вид впечатленията ви какви са.
 Наде, аз и мъжът ми също сме много запалени по такъв тип увеселения.
 Само че, мислите ли че там ще е подходящо място за среща. Не е ли много навалица  newsm78 там.

# 25
  • Мнения: 676
  Краси,  благодаря за инфото за автобусчето, иначе сайта го бях разгледала вече набързо. Аз просто така си питам, един вид впечатленията ви какви са.
 Наде, аз и мъжът ми също сме много запалени по такъв тип увеселения.
 Само че, мислите ли че там ще е подходящо място за среща. Не е ли много навалица  newsm78 там.

  Краси,  благодаря за инфото за автобусчето, иначе сайта го бях разгледала вече набързо. Аз просто така си питам, един вид впечатленията ви какви са.
 Наде, аз и мъжът ми също сме много запалени по такъв тип увеселения.
 Само че, мислите ли че там ще е подходящо място за среща. Не е ли много навалица  newsm78 там.

Ами Pisanka, какво да ти кажа за моите впе4атления.......СТРАХОТНИ СА......само проблема ми е 4е съм ги обиколила вси4ки възможни влак4ета и въртележки от всякакъв тип, затова ве4е искам да се ориентираме към Дистни Grinning
Вси4ко зависи от 4овека, ако харесвате този тип забавления просто не губете време ще ви хареса 100%.

Има специална детска 4аст с много забавления за мал4оганите, там навалицата не е толкова голяма както в региона за възрастни.Мисля 4е имам снимки от миналата година ще ги потърся и ще ги линквам.
[/color]

# 26
  • Мнения: 2 959
Добро Ви утро , Момичета!

Честит Гергьовден! Весел Празник и богати софри, Ви желая!
Приготвихте ли агнешкото бутче?

Снежи, а предните пъти място купувала ли си за Славето, но то и преди детенцето е било по- малко,  но все пак? newsm78

Дидка, честит Ви именник в къщата. И дано скоро да намерите квартира. На бебчо харесва ли му БГ ракийка? А ти миличка си дай повече почивка, сега точно преди старта имаш нужда от почивка и разпускане, повече отколкото от всичко друго. Heart Eyes

Писанке, много неприятен инцидент. Вчера ти е бил критичен ден. Но нали знаеш:...загубеният подарък стократно се връща и носи щастие...., така че смело напред. Очаквай нов от Татито. Hug Жалко и за пропуснатото мероприятие в библиотеката. Peace

 Ryan's Mom , как е Раян? Вие минахте ли инспекция на новата къща? От кога ще почвате боядисването? Кога Ви е "possession date"? newsm78

Дано да се организирате за увесел. парк. Ако съдя по това накоето аз съм била и в LA и тук, няма да скучаете. Тук има отделен парк с "екстрмни" забавления дори за мъничетата, като част от общият в WEMall. А за големите има огромни roller coasters и разни другистига да си падаш по този вид забавления. Peace

Лек Ден Ви желая!

# 27
  • Canada
  • Мнения: 1 773

Ами Pisanka, какво да ти кажа за моите впе4атления.......СТРАХОТНИ СА......само проблема ми е 4е съм ги обиколила вси4ки възможни влак4ета и въртележки от всякакъв тип, затова ве4е искам да се ориентираме към Дистни Grinning

[/color]
Добре се ориентираш, Краси. Всъщност Дисни е в пъти по-готин и разнообразен от Уондърленд. Не че се качих на влакче де (десетки са) - едно, че бях в 5-ти месец, а и хич не си падам по подобни силни усещания. Ох, как ми се ходи пак там - най-чудесно изкараните ми дни от както сме на този континент.
Наде, не се сещам за друго място, на което можем да се събираме. Сега през лятото навсякъде ще е претъпкано, а и е по-добре мястото да е по-централно, че нали сме от всички краища на GTA. Можем някой път да се пробваме в някой парк - ще си направим барбекю, а децата ще тичат на воля.
Калида, миналата година като пътувахме (само аз и децата), Слава току що беше навършила 3 месеца, върнахме се като беше на 4,5 месеца и не съм й взимала място - имаше си кош. Сега вече не ни се полага дори място на първи ред и ще се държим в ръце на отиване. Честно, на моменти се замислям дали да не й дам лъжичка перитол (противоалергичен сироп, в който има упойваща съставка) преди да тръгнем Embarassed. То е ясно, че няма да го направя, но като знам, че с баща й хич не се искат, когато и аз съм там...
Гери, честит имен ден! Леко раждане и здраво и кротичко бебче!

# 28
  • Мнения: 919
Гери честит имен ден! Laughing

Kalida, май положението е доста по добре, мерси Grinning имам още няколко дни антибиотик и се надявам да е за последно
от няколко дни обаче бебка си ляга в 7 и в 4 сутринта е кукуряк.. тази сутрин не издържах, гушнах я при мен в леглото и си продължих да дремя а тя яде и ме рита до някое време после сигурно и е доскучало и заспала, та се събудихме наспани в 7:30 Blush

nadi_n, мъжа ми трудно ще се навие за този парк. първо, не е фен на такива работи и второ, сигурно ще е пълно с народ и няма да е много за ходене с беба Rolling Eyes

Sneji, аз съм с две ръце за барбекюто! Mr. Green

Pisanka, кофти за часовника.. аз съм много разсеяна и често ми се е случвало да губя любими неща Sad

# 29
  • Мнения: 449
Честит Имен Ден, Гери !
Желая ти да си преди всичко здрава, много семейно щастие и в най-скоро време да се радваш на една малка, сладка госпожица.


Момичета, аз ще пропусна следващите 1-2 срещи, защото другата седмица ще стягам куфара за България. Говорих с моя лекар и той ми каза, че всичките ми изследвания на мен и бебето до момента са перфектни и няма причина да се притеснявам и да отлагам пътуването. Почнах да правя списък с неща за купуване на бебето от там. Благодаря на Писанка за инфото. Ще се радвам и други ако се включат с полезни съвети.
Досега съм записала: крем "Бочко" и "Здраве", 2 книги за гледане на деца, Саб Симплекс - капки против колики, бебешка козметика на Нивея или някаква др. марка. Вие от коя сте доволни?

Последна редакция: сб, 06 май 2006, 21:41 от Каролина

Общи условия

Активация на акаунт