Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 11

  • 38 993
  • 763
  •   1
Отговори
# 705
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Оххх................
Аууу, и някви бутилчици стърчат там..... Crazy

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Джулка, нИ е сУадоУедено.Кисело-млечно е. Ягодките от моята градинка,и ментичката тоже...
Отдолу е подложка от натрошени какаови бисквитки с масло.

Скрит текст:
l

Те ,бутилчиците,така само си стоят Outta Joint Outta Joint Outta Joint

Последна редакция: сб, 03 юни 2017, 20:27 от Irinita

# 707
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Уоххх, малееейй..... eat eat   Heart Eyes

А тез липсващи две-трети ти ли отнесе?  Mr. Green  Joy

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Уоххх, малееейй..... eat eat   Heart Eyes

А тез липсващи две-трети ти ли отнесе?  Mr. Green  Joy

Аааа, сакън!!! Не,че не мога Twisted Evil Twisted Evil hahaha hahaha hahaha hahaha
Имахме гости за обяд,и после им отрязах и за вкъщи, за да няма много у нас Mr. Green Mr. Green

# 709
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Уоххх, малееейй..... eat eat   Heart Eyes

А тез липсващи две-трети ти ли отнесе?  Mr. Green  Joy

Аааа, сакън!!! Не,че не мога Twisted Evil Twisted Evil hahaha hahaha hahaha hahaha
Имахме гости за обяд,и после им отрязах и за вкъщи, за да няма много у нас Mr. Green Mr. Green
Аааа, дуубре,  Joy
Знам, че моИш... Mr. Green

Да беше сложила сичкото,  Whistling

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Уоххх, малееейй..... eat eat   Heart Eyes

А тез липсващи две-трети ти ли отнесе?  Mr. Green  Joy

Аааа, сакън!!! Не,че не мога Twisted Evil Twisted Evil hahaha hahaha hahaha hahaha
Имахме гости за обяд,и после им отрязах и за вкъщи, за да няма много у нас Mr. Green Mr. Green
Аааа, дуубре,  Joy
Знам, че моИш... Mr. Green

Да беше сложила сичкото,  Whistling
Да,бе, ами за менИ hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Оставих за ЛО, че и на него много му хареса.

Аз утре съм на плодове и салата. ...ако успея  да вляза в градината,че днес тук валя страшен дъжд и малко градушка Sad
А такива зверски гръмотевици имаше, че кучанко се напъха под масата от стЛах.

# 711
  • Мнения: X
Иринитке, чудна торта!
И аз днес отчет няма да давам, де що намерих сладко го сгънах. Rolling Eyes hahaha

Адорейшънче  Hug

Каг, да ти е жив и здрав рожденника!

Мамексче, да минава главоболието!

Жулс, какво е ставало, буря ли?

Да ви разкажа днес колко се смях на себе си. Отиваме до 1 магазин с колата, аз съм отзад при бебо. После отиваме на друго място, тъкмо да сляза - няма ми ги чехлите. Къде ли не ги търсих, боса съм и това е. Оказа се, че съм се събула на улицата, преди да вляза в колата. Върнахме се и ги намерихме до магазина. Joy Joy

# 712
  • Русе
  • Мнения: 8 802
 rotfImbo rotfImbo
Сис, много си изтънчена..... Joy
 Heart Eyes  Heart Eyes

Мм пък гледа романтична комедия,  Whistling  Shocked  Joy

# 713
  • Мнения: 3 347
Сис голяма си ни чистофайница  hahaha Joy Joy.
Адорейшънче стартирам от Златни,а ми се иска и на Албена да не пропускам годината Mr. Green-най ми е близо и най ми пасва някак,само пустите румънци да не бяха толкова много и гнусни  #Cussing out #Cussing out #Cussing out.
Иринитке гоУема красота  Shocked,добре че напълних буртата с оризови вафли  Joy.

Последна редакция: сб, 03 юни 2017, 22:23 от Мамекс

# 714
  • Мнения: 2 844
Аууу,Иринита  Hug много вкусно изглежда,а и ягодките като са от градинката,няма начин да не така Heart Eyes
Сиси Joy Joy развесели ме
Хайде лека и мека smile3524

# 715
  • Мнения: 5 420
Привет, банда!
Както си разглеждах щанда за алкохол в магазина, забелязвам една напитка със 77% съдържание на алкохол Crazy Ако изпия дори една малка глътка от това чудо, вече ще съм под масата Joy Joy
Ир, мерси за предложението. Ще опитам да го сготвя това тофу, пък станало то по-поносимо за ядене Laughing
Мамекс, това с Рамщайн изби рибата Joy Но като техен дългогодишен фен(вече 15 години) съм длъжна да заявя, че не са толкова тежки, колкото се опитват да ги изкарат. Колкото за главоболието, напълно те разбирам. Докато бях студентка в Пловдив, имах период, в който ме болеше зверски главата, беше някакъв кошмар на лекциите ooooh! Наложи се да пропусна една, защото положението беше нетърпимо. Опитвах всякакви методи за облекчаване на главоболието, резултат нулев. После се оказа, че кръвното ми се е вдигнало и пих хапче за спадането му. На следващия ден беше спаднало до 90 на 70 #Crazy За протокола, кръвното ми редовно е 120 на 80.
Сис, направо ме разби hahaha При мен този номер няма как да се получи, защото не нося чехли.
жгмъц, хич не се мъчи с подобни диети. Аз по едно време бях захванала монодиетата на Ваня Червенкова, но бързо я разкарах, защото ми стана лошо. Карай си или на 90ДД или си избери някакъв друг режим, който да не е с чак толкова големи ограничения.

# 716
  • Мнения: 28 913
Привет, аз от миткосване чак сега сколасах! А колко съм гладна няма да ви казвам, гледам тук едни ягоови тортиии и варя ягодово сладко, цялата къща мирише на ягоди, ми това живот ли е Божеее!
Отчет
З кафе с кокосово мляко
О Инджи го видяла, гуакамоле с две филии хляб и салата
В домързя ме да размразя козунака и бях приготвила черешов пай за Зазадушницата.....почти всичкия го подадох та имаше само две парченца.....и дин сладолед!Не ми стигна и вече съвсем освирепях...!
И утре на всичкия този глад ми предстои плодов!

# 717
  • Мнения: 2 314
Прибрах се и да се отчета - всичко по режим апнато.
Утре:
З - банан
О - маймунски хляб и доматен сок
В - свинска пържолка с гъби и салата домати

От мене лека и мека, че нещо ми се доспа.  sleepuu Heart Eyes Hug Hug Hug

# 718
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
     Мамексче, парковете са чисти и не чисти – зависи къде са и кой ги поддържа. Този е един от любимите на сина ми, много е чист и той си тича босичък там.

Скрит текст:





                 Иринитко, таз красота в чинията я шипвай насам, безтуй имам РД скоро  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.

     Някой имаше РД скоро, днес или вчера  newsm78, ама не  помня, да сте живи и здрави!!! Нямам време пак да мина назад и да прегледам, но вие знаете - ОБИЧАМ СИ ВИ!  Hug Hug Hug

                 

                     

# 719
  • Мнения: 2 087
                   Добро утро момичета, Курдов и на теб /нещо се загуби в този санаториум/,
 Ир радвам се, че сте добре, парка много красив, кафето е много нежно, но тези зюмбюли до чая ......................
След скитосването вчера не ми остана време да пиша - сутринта в 8 ч. закарах щерката на изпит / тя е доволна, смята че се е справила добре и очаква оценка м/у 7,5 и 8/ доволна съм, благодаря на тези, които са стискали палчета.Blue Heart След това отидох да поработя, даже от пусти мерак за работа извиках продавачката 1/2 час по-рано, на обяд козметик, след това си довърших това, което бях захванала и се видях с една приятелка. Обядвах у тях - кюфте, карначе и салата. Прибрах се до в къщи - душ, преобличане после с друга приятелка направихме една лека механа - там хапнах филе от акула и сръбска салата. По-късно вечерта в къщи ММ беше направил на скара луканкова наденица и някакви други малки наденички - пак хапнах 1 със салата за да не го обидя за старанието /нали ще го правим нов човек/ и те така завърши моя вълнуващ ден. От днес обаче се стягам - боклучавата ми седмица приключи днес и си минавам на Южния бряг/плаж защото усещам,че скоро много ще рива. През тази седмица съвсем умишлено и целенасочено хапвах неща, които не съм яла от 2014 г./когато започнах за 1-ви път 90- дневната/ резултата е + 300 гр./май съм си пооправила метаболизма/ Та така - днес предвиждам пране на килими, основно почистване, на обяд 1 процедура вела.......и  евентуално някаква почивка след всичко това /с дейното участие на ММ до процедурата/.
Менюто днес предвиждам да е следното : /приемете, че е оцветено/
З - яйце и малко филе
О - наденички на скара + салата
В - сирене, 2 яйца и салата.
Желая ви отпочиваща неделя. На всички по много Blue HeartGreen HeartHeart ExlLipsPurple HeartYellow Heart

Общи условия

Активация на акаунт