Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 11

  • 38 978
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 844
Вангоби Hug да са ти честити рождениците-здрави и много щастливи,по-доброто да престои Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 751
  • Мнения: 28 669
Ехооо, Жгмъцуна да се яви и нова тема да сътвори! Simple Smile
Сави и тя се затри! ??
Май другата седмица махат на малчо гипса!? newsm78

# 752
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Вангоби, да са ти живи и здрави и двамата рожденици! bouquet Пожелавам на всички ви повече време един с друг!  Hug
Мими, и аз днес щях до Икеа да ходя, но Дребната се размрънка за Лидо (Лидл  Joy), та пропуснах. Можеше да се засечем.  Crossing Arms
Мамексита, видях ви преди да махнеш снимките. Чудесно изглеждаш! А Млечко е голям бонбон! Heart Eyes Много исках и ние да посетим Албена, но цените ми се виждат твърде високи. Нямам идея дали наистина си заслужава.
Иринитка, и аз благодаря за рецептата! Hug
Деми, радвам се, че всичко е наред!  Hug Дано и в България нещата са под контрол! Чакам да се похвалиш с добър развой на събитията!  Hug
Курдов, било е ужасно! Добре, че не си пострадал!
Стреличке, нищо чудно девойката да има и повече точки от очакваното!
Деси, добре дошла! Чакаме подробен разказ и снимки!  bowuu
Жул, за някои имаше паста, за други основно салати, а за всички - ягоди с маскарпоне.  Heart Eyes

# 753
  • Мнения: X
Вангобчее, живи и здрави да са ти!🎀🎁🎂🎈🎆

# 754
  • Sofia
  • Мнения: 863
Умирам от глад....
Няма да чета, няма да пиша, няма да ям... Stop
Ще доживея до утре на обяд месце....
 Hug

# 755
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Банда bouquet Heart Eyes Heart Eyes

Вангоби  bouquet да са ти живи и здрави! Много да те радват bouquet bouquet

Прибрах се. Вярно моят ангел хранител е с мен Praynig Малко след Велико Търново спуках задна дясна гума при 120 Shocked Повечето го знаете това място - прав участък с леко нанадолнище. Е, вярвайте ми, в първия момент помислих че някой ме удари отзад. Спрях на първата отбивка и видях че гумата е изпуснала напълно. Оказа се че и крик нямам Shocked Видях на навигацията че най близкото село е Кесарево на 3 км. Прекръстиха се и подкарах лека по лека. Е, имало и добри хора на този свят!!! Спрях пред кръчмата и няколко младежа на драго сърце поискаха да ми помогнат. Сетиха се че в селото има стругар и че той ще има нужните инструменти и най вече крик. Човекът се оказа Човек с главно Ч. Заедно с неговия син и цялата банда от пред кръчмата ми оправиха колата смениха гумата с резервната, намериха и компресор да я напомпат. Горе долу одисеята продължи около 2 часа. И се върнах на главния път. А пропуснах. Поисках да си платя а човекът рече че ще го обидя. Качих момчетиите в колата и ги върнах в кръчмата. Оставих 20 лева на кръчмарчето - и той има няма 20 г да се почерпят и да занесат две бири на стругаря.

Така се прибрах. Сега влизам да се къпя, и да лягам, че утре съм на работа. Е, първо ще поправя оригиналната гума и ще прибера резервната.

Лека нощ на всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Дописване : смятам утре да почерпя колегите с дребни сладки. Става ли така? До сега не съм подавал за здраве.

# 756
  • Мнения: 5 384
vangobi, да са ти живи и здрави мъжете bouquet
Лия, опитай се да залъжеш глада с течности. Пий повече вода и чай. Аз пък съм точно обратното: последното, за което мисля в момента, е яденето.

# 757
  • Sofia
  • Мнения: 863
спуках задна дясна гума при 120 Shocked Повечето го знаете това място - прав участък с леко

И ти кара 3 км със спукана гума?!?!  Shocked Shocked Shocked
Скрит текст:
Черпи, черпи!
Аз карах така 200 метра и всички ми махаха от всички страни, а аз им давах знак, че знам  Laughing И ме спаси един фирмаджия - привика разни авери и успях да си ида за последен учебен ден  Simple Smile
Друг случай беше по-гаден -  по магистрала Тракия надминавам един със 140 км и той се напъва и ме надминава след това  Rolling Eyes и ми прави знаци  Shocked Викам си кво искаш ве?! - И се оказах със спукана предна дясна.... Бог ни е пазил с детето тогава... Детето беше с току-що-взета книжка и кара до 90-ти км Пазарджик по магистралата и после го придумах да продължа аз и това се случи след още 20-ина км в посока Бургас...
жВсички знаят какво значи спукана предна гума, загуба на управление... а камо ли със 140 км в час... Слава богу, не се случи... загубата на управление... с бившата ми кола, която тооолкова много обичах....  Вече не зная колко дни в годината да правя курбани... След катастрофата на сина ми в края на миналата година... Когато тази моя бивша кола ГО СПАСИ и загина... колицата... отиде за скрап... но децата се разминаха сравнително леко...
И тебе, Курдов, господ те е пазил, макар и задна гума.... Черпи!
Съжалявам, че пиша всичко това... Много е лично, но го пиша за евентуални предпазвания на всички зад волана... НЯМА ЗАСТРАХОВАНИ! Дълго време обвинявах детето вътрешно, той го чувстваше... иначе нищо не казвах... но всъщност никой зад волана не е застрахован... Както и околните... Но шофьорът отнася всичко... Няма да забравя как никой от нас не се заинтересува какво му има на моя син, когато стана страшната случка... Когато чух по телефона - Мамо, катастрофирах, колата е помляна, идва линейка за Ети... и даде телефона на друг спрял шофьор, когото помолих да се погрижи за тях, докато отидем там... Не пожелавам на никого да чуе някога тези думи... Ивчо, синът ми, сигурно също имаше нужда от линейка в този и последващ момент, но това така и не се случи, защото той беше човекът зад волана, причинил всичко...
Уф, направете си изводи...
Сигурно ще съжалявам за откровенията...
Ich_Will, залъгвам аз, залъгвам... с течности от песничките ти... Embarassed   Hug

Последна редакция: пн, 05 юни 2017, 01:09 от Liya_LT

# 758
  • Мнения: 5 384
В такъв случай и аз трябва да черпя. Макар че моята история е по-различна. Подавах дъски една по една към таванското помещение, но една не успях да я подам като хората, в следствие на което се стоварва върху челюстта ми и тръгвам да падам по стълбите. По някакво чудо се задържах на парапета и се отървавам само с малка дупка на зъба, която беше запълнена с пломба, както и кървящ венец. А нещата можеха да завършат къде по-зле. Съжалявам за случилото се на Лея и Курдов и се радвам, че сте живи и здрави.
Лея, точно тези течности от песничките ми(която всъщност е една, казва се Чергило на Клуб НЛО) не могат да ме залъжат, ама хич Whistling Миналата или по-миналата година опитах коняк, но хич не ми хареса. Ракията не мога да я понасям по дифолт, макар че ми се наложи да изпия една малка чашка, примесена с оцет, защото ме беше хванало разстройството и това помагало. Колкото до "цвета червен", колкото и да тача виното като цяло, така и не заобичах червеното Blush Един единствен път ми е харесало, но това беше изключение от правилото.

# 759
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
     Вангобче, да са ти здрави и живи рождениците!!!

  И аз на 5-ти остарявам, почерпете се и да ни пази Бог където и да сме!   Hug Hug Hug

             

                     

             

   И специално за Джулка и момичетата на Южния бряг  Wink:

               

           

             

# 760
  • София
  • Мнения: 4 141
Ир, честит рожден ден Heart Eyes Hug Heart Eyes бъди здрава, обичана, щастлива и все така всеотдайна майка и съпруга Hug Heart Eyes Hug

Благодаря ви за пожеланията, приятели Hug Heart Eyes
Деси,  Hug добре дошла Hug
Курдов,  bouquet Hug  радвам се, че си се прибрал жив и здрав Hug
На всички  Hug Hug Hug Hug

# 761
  • Мнения: 2 087
Вангоби да са ти живи и здрави двамата мъже в къщи. На малкия пожелавам, всичко за което мечтае да му се случи. А големия след като има теб май няма нужда от нищо друго освен от здраве.Blue HeartPurple HeartYellow Heart 
Ир  ЧРД ! Да си жива и здрава и все така всеотдайна и любяща майка и съпруга. Благодаря за солените тортички и шампанското. Този ЮБ все повече започва да ми харесва. Тази седмица съм решила да не правя прегрешения, но добрите намерения са едно, а изпълнението им нещо съвсем друго.
Вчера нито четох, нито спах - от добрите ми намерения се случиха единствено кюфтетата, но ме домързя да им правя гъбения сос, в резултат на което имам около 400 гр.гъби. Идеи за оползотворяването им ?
По късно вечерта дойде една приятелка с детенцето си - хапнахме кюфтета, салата яйца и дом. майонеза и кашкавал и сирене. Прегрешение - 1/2 бира.
Днес :
/нещо от новата версия не мога да оцветявам, моля приемете че това по долу е оцветено/
З - малко яйца с майонеза
О - салата + сирене и кашкавал
В - не е много по-режима, но пресни картофки с копър и чесън
Жгмъцони, Деми моля за нова тема ! Къде ще пишем днес ?
 
ХУБАВ ПОНЕДЕЛНИК  И УСПЕШНА СЕДМИЦА ! Purple HeartBlue HeartHeartpulseSparkling HeartYellow HeartGreen HeartBlue HeartPurple Heart

# 762
  • София
  • Мнения: 11 119
5 минути и пускам новата тема!

# 763

Общи условия

Активация на акаунт