Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 11

  • 38 995
  • 763
  •   1
Отговори
# 735
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Demmy, ела и ще ти направя Hug
Ти ФсШнос рецепта даде ли, че дукът дойда... Crazy

Их,  hahaha въх  Joy Joy Joy

# 736
  • Мнения: X
Деми  Hug

Иринитке, радвам се, че е добре детето.

Мамексче, дано не те боли главата повече.

Курдов, страшна работа е природата! А почивката винаги бързо свършва.

Жулс, взимам си от Ф.
Мн съм нережимна, от утре почвам нещо като Южния бряг и аз.
Сготвих си едни патлаЖанчИта, режимни за Южния, но не и за 90дд.
Скрит текст:

ПП снимките все ми излизат с кофти резолюция като ги кача

Последна редакция: нд, 04 юни 2017, 19:50 от Анонимен

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Demmy, ела и ще ти направя Hug
Ти ФсШнос рецепта даде ли, че дукът дойда... Crazy

Их,  hahaha въх  Joy Joy Joy

нИ съм? Искаш ли? На:
Скрит текст:
Блат, подложка или онуй кафявото: 1 пакет какаови бисквити + 10-12 напукани шоколадови сладки, останали от Великден Blush, затворени в буркан.(Ми да се бяха обадили, че са там Crossing Arms Crossing Arms). Та, тези нещица са счукани с хаванче или смлени в блендер и объркани с 1 1/2 пакетча масло. Около 200 гр. На дъното на тортена форма слагаш хартия за печене и отгоре сместта, като притискаш, за да стане като блатче. Мяташ в хладилника. През това време разбих 1 голяма заквасена сметана с пудра захар и добавих 2 кисели млека. Разтворих и разтопих на водна баня 4 пакетчета желатин, защото трябваше бързо да стегне, и го прибавих към млечната смес. Разделих я на две и в едната част сложих смлени ягоди и малко нарязани, а в другата кората на 1 лимон и малко от сока.
След това върху блата сложих розовата смес, постоя малко в хладилника докато постегне, и след това бялата. Когато и тя стегна, наредих ягодки, мента, и с четка ги намазах с разтворен във  вода желатин за да не повехнат.
Можеш да направиш този бъркоч с каквито плодове искаш. Много хубав става, ако разделиш млечната смес на три, като едната част е с лимон и лимонова кора + малко жълта сладкарска боя, втората - или бяла+ванилия, или розова - с ягоди, а към третата прибавяш какао.
В млечната смес можеш да сложиш извара или крема сирене.....изобщо свободни съчинения.

Сега се замислих, че ако блатът се направи от хлебни трохи с риганче, примерно, или със солени бисквитки,то едната млечна смес може да е с краставица, копър и чесън, а другата с катък и печени чушки.
Следващия път ще пробвам този вариант..........с узо Blush
Лелеее, само пукница ми е в акъла ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Joy Joy

# 738
  • Мнения: 5 420
Това е алтернативна версия на песента на Ирина Флорин Цвят лилав. На същата тематика има такава на песента на Графа Пачанга.

Понеделник сутрин - Грозданка,
вторник сутрин - Грозданка,
сряда сутрин - Грозданка,
четвъртък, петък, събота, неделя.
Понеделник вечер - Грозданка,
вторник вечер - Грозданка,
сряда вечер - Грозданка,
четвъртък, петък, събота, неделя.

Със една е зле,
нужни са ти две.
Ала със три,
лесно стават четири.
Пет е добре,
шест е по-добре.
Седмата върви,
Грозданка къркам до зори.

 hahaha hahaha

# 739
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Demmy, ела и ще ти направя Hug
Ти ФсШнос рецепта даде ли, че дукът дойда... Crazy

Их,  hahaha въх  Joy Joy Joy

нИ съм? Искаш ли? На:
Скрит текст:
Блат, подложка или онуй кафявото: 1 пакет какаови бисквити + 10-12 напукани шоколадови сладки, останали от Великден Blush, затворени в буркан.(Ми да се бяха обадили, че са там Crossing Arms Crossing Arms). Та, тези нещица са счукани с хаванче или смлени в блендер и объркани с 1 1/2 пакетча масло. Около 200 гр. На дъното на тортена форма слагаш хартия за печене и отгоре сместта, като притискаш, за да стане като блатче. Мяташ в хладилника. През това време разбих 1 голяма заквасена сметана с пудра захар и добавих 2 кисели млека. Разтворих и разтопих на водна баня 4 пакетчета желатин, защото трябваше бързо да стегне, и го прибавих към млечната смес. Разделих я на две и в едната част сложих смлени ягоди и малко нарязани, а в другата кората на 1 лимон и малко от сока.
След това върху блата сложих розовата смес, постоя малко в хладилника докато постегне, и след това бялата. Когато и тя стегна, наредих ягодки, мента, и с четка ги намазах с разтворен във  вода желатин за да не повехнат.
Можеш да направиш този бъркоч с каквито плодове искаш. Много хубав става, ако разделиш млечната смес на три, като едната част е с лимон и лимонова кора + малко жълта сладкарска боя, втората - или бяла+ванилия, или розова - с ягоди, а към третата прибавяш какао.
В млечната смес можеш да сложиш извара или крема сирене.....изобщо свободни съчинения.

Сега се замислих, че ако блатът се направи от хлебни трохи с риганче, примерно, или със солени бисквитки,то едната млечна смес може да е с краставица, копър и чесън, а другата с катък и печени чушки.
Следващия път ще пробвам този вариант..........с узо Blush
Лелеее, само пукница ми е в акъла ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Joy Joy

Ох, супер. И сладкото, и соленото ще пробвам. Соленото със смлени крекерчета или стрит хляб с масло, запечен на тиган.  Crazy Heart Eyes
СисиHug АйсяипатлаЖан  Crossing Arms Heart Eyes

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Demmy, ела и ще ти направя Hug
Ти ФсШнос рецепта даде ли, че дукът дойда... Crazy

Их,  hahaha въх  Joy Joy Joy

нИ съм? Искаш ли? На:
Скрит текст:
Блат, подложка или онуй кафявото: 1 пакет какаови бисквити + 10-12 напукани шоколадови сладки, останали от Великден Blush, затворени в буркан.(Ми да се бяха обадили, че са там Crossing Arms Crossing Arms). Та, тези нещица са счукани с хаванче или смлени в блендер и объркани с 1 1/2 пакетча масло. Около 200 гр. На дъното на тортена форма слагаш хартия за печене и отгоре сместта, като притискаш, за да стане като блатче. Мяташ в хладилника. През това време разбих 1 голяма заквасена сметана с пудра захар и добавих 2 кисели млека. Разтворих и разтопих на водна баня 4 пакетчета желатин, защото трябваше бързо да стегне, и го прибавих към млечната смес. Разделих я на две и в едната част сложих смлени ягоди и малко нарязани, а в другата кората на 1 лимон и малко от сока.
След това върху блата сложих розовата смес, постоя малко в хладилника докато постегне, и след това бялата. Когато и тя стегна, наредих ягодки, мента, и с четка ги намазах с разтворен във  вода желатин за да не повехнат.
Можеш да направиш този бъркоч с каквито плодове искаш. Много хубав става, ако разделиш млечната смес на три, като едната част е с лимон и лимонова кора + малко жълта сладкарска боя, втората - или бяла+ванилия, или розова - с ягоди, а към третата прибавяш какао.
В млечната смес можеш да сложиш извара или крема сирене.....изобщо свободни съчинения.

Сега се замислих, че ако блатът се направи от хлебни трохи с риганче, примерно, или със солени бисквитки,то едната млечна смес може да е с краставица, копър и чесън, а другата с катък и печени чушки.
Следващия път ще пробвам този вариант..........с узо Blush
Лелеее, само пукница ми е в акъла ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Joy Joy

Ох, супер. И сладкото, и соленото ще пробвам. Соленото със смлени крекерчета или стрит хляб с масло, запечен на тиган.  Crazy Heart Eyes
СисиHug АйсяипатлаЖан  Crossing Arms Heart Eyes

Говори, говори,говори, аз отварям уста и те слушам....

# 741
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Скрит текст:

# 742
  • Мнения: 2 844
Привет Hug
Иринитка радван се ,за детенце Hug HugДеми и за вас Hug Hug Hug
Курдов и теб господ те е пазил Hug
За събитията в Лондон #Cussing out #Cussing out #Cussing out -до кога ще продължава това #Cussing out #Cussing out
Мими Hug и аз съм на плодове - и понеже цял ден бяхме на вилата,хапвах ягодки от градината,а тази вечер завърших с една голяма овкусена салата,позволих си я,защото не ядох ядки.
Деска добре си се завърнала Hug Hug
Стреличка чуден ден си имала вчера Hug Hug
Мамекс  Hug Hug и аз щях да те питам - дали нямаш шипове на врата,защото и те провокират главоболие
Ир чуден е парка Hug Hug Hug
Хубава вечер бандичка любима Hug Hug Hug,не чета рецептите сега и не гледам какво е постнала Джулка Hug Hug щото ще налетя на нещо Mr. Green

# 743
  • Мнения: 2 844
Абе тази нова версия не ме кефи

# 744
  • Мнения: 28 918
Привет, днес пак голямо миткане и пазаруване, къщата е изблизана, даже подът измит, че и едната тераса, после тръгнах за Икея...харесах сто неща, трябват ми бели панери за шкафа под мивката, после тъкмо да си тръгваме и що ми трябваше да влизам в English home ooooh! Има 50 ℅ намаление,...че като се почна, четири малки кърпи, комплектовани по цвят с четири големи, една разкошна синя хавлия, памучна възглавница и две резедави тави, керамични Shocked тежаха по сто кила hahaha...добре, че върнах по малката....едва довлякох всичко! ooooh!
Деси, добре дошла! bouquet
Деми и ти....добре, че сте далеч от събитията! Praynig
Курдов, Госпид те е пазил! bowuu
Ириниткеее, подкарахте я с Ич песента.... ! hahaha, Аз нямам място за прегрешения, защото положението е плачевно, никакво Ф..! Joy
Стреличка, както чете е заспала! Joy
Мамексито да ти мине кратунката скоро!  bouquet

# 745
  • Мнения: 2 314
Ида за отчета - всичко по режима, само закуската пропусната. Утре плодово зеленчуков - череши, домати, краставица и печени чушки. Ходихме уж за малко до севрния парк - та чак сега се прибрахме.   ooooh!
След душа ще седна с чайче и цигарка да ви изчета.  Grinning Heart Eyes Hug Hug Hug

# 746
  • София
  • Мнения: 4 142
Здравейте, влизам само да почерпя, че имам двама рожденици днес Crazy Crazy Не съм чела тези два дни, но ще си наваксам!
Моля почерпете се здравето на моите мъжлета:
Скрит текст:

# 747
  • Мнения: 28 918
Вангобче, да са ти живи и здрави, да се обичате, уважавате и подкрепяте, дай боже често да сте си заедно!  bouquet bouquet

# 748
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Вангобче, вярно беее, ТМ и подаръкът му имат заедно рожден ден!
Да са ти живи и здрави! От тук нататък, и за двамата да предстои по-доброто!

# 749
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Тъййй, поделили сте си кой винцету, кой мезету, браус..... Whistling

Вангобии,  Heart Eyes да са ти живи и здрави!!!  Heart Eyes  bouquet

Демии,  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт