Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 11

  • 38 994
  • 763
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 2 009
добро утро, сладурчета Hug
Джули, чух за буря някаква newsm78звучеше като апокалипсис, дано всичко е наред:)
Сис, направо ми напълни душата Mr. Green Hug
Мамекс, да минава.И аз десетина дни бях с главоболие, около мен хората също се оплакват .И ние решихме, че с това шантаво време може да е от налягането.Да се оправяш Hug
Иринита, разкош Heart Eyes
Деми, добре ли е дечко?
Малката ме изрита в 6ч  #Crazy от леглото, но още не съм си пила кафе и ми спи душичката, та няма поименно да ви изброявам, но всички ви гушкам Hug Hug Hug

# 721
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
Добро утро , банда  bouquet bouquet bouquet

Вчера тук преживях потопа

http://www.karlovo.tv/novina.php?id=61494

Наводниха се къщи и улици, наводни се и банчето, както казаха хората работещи тук, водата от извора просто се върнала заради дъжда и цялото банче е в тиня. Въпреки това обещаха, че днес може и да работят.
Най-странното нещо, което ми се случи, е че въпреки дъжда аз отидох до банчето. След като разбрах че няма как да работят, се върнах. Газих вода почти до коленете по улиците и тъкмо излязох от една такава улична река, зад мен падна светкавица. Взе ми се акъла, а като се обърнах видях искри по водата. Май Господ ме опази  Praynig Praynig Praynig Тази сутрин научих, че точно в къщата, до която съм бил в този момент, светкавицата е влязла през комина и е причинила доста щети - частично съборени таван и стена и малък пожар, изпочупени прозорци. Стана ясно че жената, която живее там, работи в стола на хотела където съм. Така научих.

Аз днес следобед си тръгвам. Ще опитам след обяда да направя последна баня и тръгвам към Търговище. За съжаление почивката свърши и.... от утре съм на работа  Cry Cry Cry

Приятна неделя на всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 3 347
Добро утро  newsm51!


Деми драсни два реда,сигурна съм,че всичко е наред при теб  Heart Eyes,но пак кошмар е било снощи  ooooh!,няма да ги коментирам...
Ничия благодаря  Hug.
Ирка чудно чистичко е наистина  Shocked,никога няма да ги стигнем Хамериканците  #Cussing out...
Мимчо колко  е минуса днес след глада  Crazy?
Курдов лек път  bye!
Снощи си легнах в 20ч и гледах филми до 1  Crazy,пак ми се спи днес,а главоболието за жалост не е изчезнало  Confused,но пък съм -1кг  newsm44!
Моя Млечко получи ролери за 01.06,употребихме ги почти веднага  Laughing
Скрит текст:
махнах снимките,евентуално като няма толкова скрити  surpriseuu
нали си знаете да не цитирате  Heart Eyes


Жулке виж къде те намерих  hahaha
Скрит текст:



а после си поразмислила  Joy,сигурно ти е дошло твърде мозничко от някои гърдички  Flutter

Последна редакция: нд, 04 юни 2017, 09:45 от Мамекс

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Добро утро,
Моето грижовно детенце писала посред нощите,че са добре с приятелката й.
Нямам думи !!

Мимчо, и аз варих сладко от ягодки Laughing

Днес ще разтоеарвам,защото чак кожата ме сърби от плюскане.
Курдов,имаш си ангел-хранител.  Hug

Стреличке,и аз ли да почвам брега?? newsm78 newsm78 Тормозят ме едни 3-4 кг, но и през последната седмица не ми беше до режими. Варивата,определно не ми лимсват.Разбирам се добре с млечните,рибата и яйцата. Трябва да помисляяяя newsm78 newsm78 newsm78

Желая ви приятен неделен ден!

# 724
  • Мнения: 3 347
Ауууу,Иринитке пропуснах твоето момиче  ooooh!,радвам се,че всичко е наред и с нея  Hug!
ММ от два дни го гонят едни познати да му дадат щайга ягоди,а той още не я е взел  Crossing Arms,отивам накрая на пазара,че и без плодове останах  Rolling Eyes.

# 725
  • Мнения: 2 314
Добро утро. Е няма такова спане. Ей сега станах.  ooooh! Embarassed
Ир грабвам кафенцето, че да се събудя.  Grinning Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Наборче ТМ в кое ще участва дейно - килимите или почивката.  Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Ничия пийна ли кафенце?  Grinning Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Курдов верно господ те е пазил!  Hug Hug Heart Eyes
Мамексче  как го измисли! Joy hahaha Mr. Green Grinning Heart Eyes Hug Hug
Иринитке верно е грижовно детето.  Grinning Hug Hug Heart Eyes
Хубава и спокойна неделя.  Heart Eyes Hug Hug Hug

# 726
  • Мнения: 28 917
Привет!
Пак събития в Лондон, до кога.... Sad Иринка, радвам се , че девойката ти е дибре!
Мамексита, минуса е близо кило! Но явно предния ден имах задържана вода!
Днес плодов
З кафе с кокос
ВЗ ягоди
О тиквички и гъби на каменния тиган
ЗС май пак ягоди
В смлени червени чушки с чесън
Днес шляйкане отвсякъде, но трябва и да попочистя! Simple Smile
Къде е Вангобито, да не се прибра нейния младеж!

Последна редакция: нд, 04 юни 2017, 12:38 от mimi.7299

# 727
  • Мнения: 2 087
Потресена съм, след Манчестър - Лондон.Радвам се за детенцето на Иринитка. Деми ?
Иринитка доволна съм от ЮБ продължавам го с леки прегрешения.
Наборче килимите,килимите - сега съм на процедура, а той допочиства. Нали знаеш за Изкуството'......... hahaha

# 728
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Привет, бандичка любима,
Иринитка, и Боржоми пих  Flutter въпреки че не обичам газирана вода, тази ми хареса  Flutter ама Саперави повече ми хареса  Blush
Радвам се, че девойката ти е добре  Hug
Деми, май не е писала  Rolling Eyes
Мамексче, как е главата, помина ли малко?
Ирка, чуден изглежда парка  Hug
Прибрах се преди два часа, изкъпах се, пуснах пералня, оправих багажа и чакам ММ да се върне от Слънчев бряг и да го водя при тъста и тъща му  Joy
На всички много  Hug Hug Hug - разказ в снимки обещавам утре, че съм по пътищата от 2 часа тази сутрин   Rolling Eyes

# 729
  • Мнения: 2 087
Деска проследих ти пътешествието във фейса - добре дошла на родна земя.Green Heart
Всички май хайманосвате насам - натам, а Жгмъци липсва да пусне новата 12 тема /много пишем явно/.
Та преди час се прибрах - ММ е отличник, детенцето забърсало прахоляка и сега трябва привечер да сготвя едни кюфтенца с гъбен сос и брускети с гъбки. Чакам ви, че една скука ме е обхванала. Може би ще почета на шезлонга на терасата.Purple HeartHeartpulseBlue Heart

# 730
  • Мнения: 3 347
Деска добре си си дошла  Hug!
Главата не ми минава от нищо  Cry,вчера и днес ми е особено зле  ooooh!,утре ще съм една от първите пред ЛЛ.

# 731
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Хеллооууу    Crazy

Мамекс,  Joy ама баш аззз,  Mr. Green
Съжалявам за главоболието, дано мине скоро.  Hug

Деси, добре си си дошла у парника,  Mr. Green  Heart Eyes

Курдов, ужас, важното е, че си добре.  Hug

За Лондон...... #Cussing out

Деминкаа, как сте?  Heart Eyes

Слагам туй, щот кофи времето мина,  Whistling

# 732
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Здравейте  Hug
Благодаря, че ме мислите, добре сме  Hug Ние сме далечко от мястото на атентата.
 Докъде ще стигнат тези изверги се питам? Щом на деца посегнаха...
Иринитка, браво, че детето е добре  Hug Вчера се облизвах по твоята ягодова разкошотия  Heart Eyes
Курдов, запали си свещичка за здраве и раздай нещо  Peace
Адорейшън и всички, които питаха - добре е малката, пупупупупу, плюя през рамо, скачам три пъти  Crazy
Сиси, много се смях на твоите чехли  Simple Smile Напомни ми на един образ от наше село, който си беше купил нова лада навремето /обзаведе я с булана отзад, възглавнички, негърче с глава, дето се клати, как си му е редът/ и караше пътниците да си събуват обувките на влизане. Но за негов късмет като отивали да поливат покупката, единия пътник бая дал на душата, събул се де, ама 'върнал поръчката' в колата  Joy Joy
Мамексче, мигрена ли имаш, да нямаш шипове на врата? Дано ти мине  Hug
 Деска, добре дошла  bouquet
Стреличка, дано детето има висок резултат  Hug
Четох, четох и забравих  Hug.
Джуле, винОто ви го оставям, ама салЯмчето ще боцна  Mr. Green
Скрит текст:

Аз съм горе-долу режимна, посвалила съм малко от стреса покрай преместването и другите неволи, но се въртя около 58-59-60кг.

Прегръщам ви всички и ще се опитам да се включвам по-адекватно  Hug

# 733
  • Мнения: 5 420
demmy, радвам се, че се включи и че си добре.
Курдов, голям кошмар си преживял. Радвам се, че и ти си добре.
Джулс, розето го оставям, Деми ви отмъква салама, а аз вземам сиренето и оставям на негово място моето тофу hahaha Joy Joy Както го гледам това вино, се присещам за следната песничка:

Ще изпия още чаша-две,
ще се намотая кат' бабе.
На зиг-заг ще търся моя дом,
манекен съм на Винпром.

Тази вечер в кръчмата съм сам,
но ще се натряскам както знам.
До ръба, до козирката чак,
келнер, дай един коняк!

Аз съм само цвят червен,
бъчва съм, бъчва съм.
Аз съм само цвят червен,
пълно буре съм.

 Joy Joy

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Ich_Will hahaha hahaha hahaha hahaha
Demmy, ела и ще ти направя Hug
Деско, добре си дошла у дома Hug
Мамексче, дано ти мине бързо тиквичката Praynig
Джулитеоооо, бърже да го маХках това розе....щото.....ще правим дует с Ich_Will Joy Joy

Тази вечер съм  на чай. Обядът беше салата.
От утре - ко ши йе, ни нам Joy
Боже, направо преливам...дали защото в петък е пълнолуние и сега трупаме?
Кажете ДА Praynig Praynig Joy

Общи условия

Активация на акаунт