Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 11

  • 39 038
  • 763
  •   1
Отговори
# 75
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Иринитка, ако ти плаща самолетния билет София-Бс и всички разходи - защо не  Hug
Трябва да ти кажа, че си прекрасна а тениската страшно ми хареса  Hug
Тортата - бижу  Heart Eyes

На всички болнички - да оздравяват  Hug
Варварщината в Манчестър няма да коментирам, само ще кажа, че концертът е бил на Ариана Гранде - т.е публиката е била главно от деца и тийнейджъри.. Sad
Прегръщам ви всички и ви обичам и пак ще ви помоля да ми помогнете с вашата сила  Praynig
Хапвам режимно и по малко.
Прегръдки на всички  Hug

Последна редакция: вт, 23 май 2017, 13:52 от demmy.

# 76
  • Мнения: 29 236
Деси, добре, че всичко е наред Praynig, господи до кога ще продължава това....!
Деми, стискам палци за снахичката, всичко ще бъде наред Praynig
Ириниткооо, не е лесно освен да си красив и да си умен като теб, дано се случи най доброто....! Работата в друг град изморява много, но ти и сама можеш да прецениш, не знам заслужава ли си да си нарушиш зоната на комфорт, не всичко има цена на този свят! Hug
Последна закуска и потегляме....!
Хубав ден прекрасни....! bouquet

# 77
  • Мнения: 2 844
Деминка моля се и стискам fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed дано има господ Hug Hug Hug Hug Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Адорейшън отговорих ти със закъснение, вчера не съм видяла, че си ми писала Hug Hug Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 1 617
Иринитке, имаш палчета и от мен - нека всичко се нареди както е най-добре за теб!  Hug
Деси, знам как се чувства майчиното ти сърце  Hug
Деми, стискам палци за този скъп за теб човек!
Мими, лек път към дома!

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Demmy, мила моя, наистина това е Ад за близките! Стискам палци и се моля всичко да завърши благополучно! Моя приятелка го преживя преди няколко години, но сега е добре.  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 80
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Хеллооуу,  Crazy

Всъщност ми е тъпо....За снахата на Деми, за Манчестър (още не съм чела ко е станало)......
Деси, много се радвам, че момъка е добре!  Hug
Деминка, дано не се стига до крайности!  Confused  Hug Hug

Ириниткаа ще стискам палци всичко да се нареди, както е най-добре за теб!  Heart Eyes Heart Eyes

Хайде малко разведрявам с кафе от извора, в Коста Рика,  Whistling
 Heart Eyes Heart Eyes





Скрит текст:


















# 81
  • Мнения: 5 732
Мислех да се оплаквам ... от градината, от килограмите , от вечните диети .... но
като прочетох Деми и се замисих кое наистина е важно. Живота и здравето.

Деми , мила Hug От все сърце пожелавам всичко с твоята снаха да се оправи, да оздравее и целия този кошмар да остане лош спомен за вас. Praynig Praynig Praynig

И това снощи с концерта .... Confused Нямам думи

Джулс , ще си взема от твоето кафенце Heart Eyes
Днес съм монозеленчуци, но изпих едно кафе с мляко , кантара утре ще ме съди, но ма****а му.

# 82
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Деми, имаш положителна енергия и от мен, дано всичко е наред, всичко да се оправи Hug Flowers Four Leaf Clover
Иринитке, дано всичко се развие както ти искаш, имаш стиснати палчета и от мен Hug
Мими, лек път към вкъщи Hug
За случилото се за Манчестър няма да коментирам, просто останах безмълвна като разбрах сутринта, първо помислих че нещо не съм разбрала, след това прочетох нашите медии Praynig Praynig Praynig

Аз си продължавам на моно-то днес последен ден, около два кг са паднали, но тумбака пак се прибра, това беше и целта, от утре още едно завъртане- 5 дни Crazy Не ми е омръзнало, така че ще карам докато ми писне Whistling
Миленси и Сави ми даде това име, благодаря ти bouquet Звъннах, но нямало графици за следващия месец, дано ни вместят за юни, явно е търсена тази лекарка, директно ми казаха няма часове, казах, че искам юни, та трябва да звънна в понеделник да видим тогава Rolling Eyes
Джулс, мерси за кафенцето bouquet
Имаше и друго но нещо съм отнесена и не помня, мноого гуш на всички Hug Hug

# 83
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Здравейте  Hug
Деми стискам палци, дано всичко е наред.
И аз сутринта прочетох за Манчестър, думи нямам, вече никъде да не си спокоен, нито за себе си, нито за близките си...
Иринитке вярвам, че ще стигнеш до най-доброто решение за теб.
Джулс ооо как искам да съм там в момента, черпя се с кафенце.

И друго щях да пиша, ама забравих. Режимът върви за сега добре, днес варива - З:банан, О - крем супа от картофи и моркови(без сметана, с масло), хляб и салата домат и краставциа, за вечеря още го мисля.

Усмихнат ден!



# 84
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Благодаря ви, мили мои приятели  Hug
Музика от мен

# 85
  • Мнения: 5 378
Още не съм в час с всичко от темата, но все пак пожелавам на всички, които имат  проблеми от личен характер да отшумят бързо.

За водния ден мога да кажа, че неговата роля  не  е отслабване, а ИЗЧИСТВАНЕ на отделените токсини и стопените мазнини. Заради тях се пие много вода. Препоръката ми е да впрегнете волята си и да ги правите.

# 86
  • София
  • Мнения: 5 576
Деми, стиснати палци за твоята снахичка и от мен! Praynig

Иринитка, голяма отговорност е това, което ти предлагат и сериозен ангажимент. В сложна ситуация са те поставили. Аз не бих се хванала на хорото, каквото и увеличение на заплатата да ми предложат. Здравето и спокойствието ми са по-ценни. Стискам ти палци за разговора да мине добре.

Джулс, чудна Коста Рика! Heart Eyes

Кати, студентът учи генетика. Много трудна е науката, направо несравнимо по-сложно от моите изпити по финанси. Силно му стискам палци да се справи с изпитите.  Peace Как минаха матурите на Вики, доволна ли е? Hug

На всички - хубав ден! Hug

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 5 813

Иринитка, голяма отговорност е това, което ти предлагат и сериозен ангажимент. В сложна ситуация са те поставили. Аз не бих се хванала на хорото, каквото и увеличение на заплатата да ми предложат. Здравето и спокойствието ми са по-ценни. Стискам ти палци за разговора да мине добре.

newsm10 мисля по абсолютно същия начин  Hug
Скрит текст:
Парите не са всичко. По ценно ми е да съм здрава и спокойна за семейството ми. В края на краищата ако нещо господаря превърти ще му търся лесното. Без работа няма да остана.

# 88
  • Мнения: 2 844
ООО, Коста Рика - суперско Джулс Hug Hug Heart Eyes на шезлонга съм полегнала hahaha hahaha
Петя  Hug Hug Heart Eyes страхотна специалност си е избрало твоето момче - успех му пожелавам Hug Hug Hug
КАГ Hug Hug

# 89
  • Мнения: X
Деми, нз какво е станало, но имаш цялата ми полож.енергия.  Hug

Иринитке, може да му предложиш, да обучиш човек за тази позиция в Сф, например или да я поемеш, докато намери кадър.

Днес съм на протеинов
Скрит текст:
пържолки, пилешка супа, може би таратор също

Стреличке, Деско, Иринитке, колко свалихте с Южния бряг и за колко време?

 Hug на всички

Общи условия

Активация на акаунт