Пациенти на д-р Калчев и д-р Семерджиева

  • 82 420
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 055
Запис и от мен  при вас.
Блингче страхотна си,честита ти дата,секцио ли ще е newsm78
Сънче стиснала съм всички палци за утре и за после де та чак до края.
Дели палчета за теста да поведеш в новата тема.
Ренка и на теб палчета.
Успех на всички.
Групата във феисбук не се вижда от приятелите ни и немогат да видят какво пишем нали така или се бъркам newsm78
Изявлението на клиниката....нямам думи

Последна редакция: пн, 22 май 2017, 19:16 от kremonka

# 16
  • Мнения: 470
Да Boby_pl точно това 2 пъти лошо качество и 2 пъти празни Ф, сега пак на старта. И аз като теб пия кофа с добваки и все нещо не е наред и сега ми е притеснено стартирам със странни хормони пак на 3 ден от МЦ
 ЛХ 5 и Е2 9 нещо пак ми намирисва на провал, но трябва да пробвам  Hug

# 17
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Ооо нова тема! Супер! Блинк, благодаря за старанието.
Във фб ще обсъдим следващите действия.
Ние сме добре, прегледа мина. Малкият беше много спокоен. Ще проследим нещата след два месеца. Като цяло няма за какво да се притесняваме. Ще пиша във фб повече Wink

# 18
  • Мнения: 16 871
Блинг, благодаря за групата във фб.  Hug
И аз като питането на Кремонка. Понеже моите родители и въобще никой приятел на знае през какво сме минали и минаваме .... та не ми се иска да бия тъпана - ще се вижда ли ако изразявам мнение  newsm78 или пиша постове ?

# 19
  • София
  • Мнения: 1 152
Разкошна тема. Браво, Блингче. Идвам сега и в групата.

Сън, мноооого стиснати палци от мен и едни стиснати бебешки за утре.  Hug
Надявам се новата тема да донесе много положителни тестове и бебенца. Аз съм много радостна за док и Семерджиева. Сигурна съм, че ще се справят отлично на новото място. Това е един нов старт и крачка нагоре.

# 20
  • Мнения: 882
Хайде и аз в новата тема! Сигурна съм, че ще е много щастлива и вярвам, че любимите ни лекари ще работят с още по-голямо желание и страст в тяхната си клиника.  Peace

Блингче, ама много лятна и цветна, а за коремчето ти нямам думи! Супер сладко!  Heart Eyes

Сън, много силно ще ти стискам палци утре и от много близо, ние ще сме при док към 11. Ще те мисля и ще ти пращам позитивна енергия!  Hug  Надявам се да видим вече горе долу оформено човече.  Praynig

Рени, и за тебе много палчета!  Praynig

Синеока, много се радвам, че всичко е минало добре на прегледа.  Peace

Сиси, Боби, Поли, вие ще сте първите успели в новата клиника, след едно слънчево, спокойно и зареждащо лято!  Praynig

Креми, ти как си? Почивате ли си още? Скоро не си писала, ако ти се разказва, сподели.  Hug

Люксенче, кажи нещо за вас, как сте с бебка? Свикнахте ли вече?  Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 1 055
Ливче благодаря че питаш,добре съм започвам да правя планове.Чакам Ц и отново започваме с опитите.
Палчета за прегледа утре.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 490
Ууу Лив, тъкмо се чудех кога си на преглед.
Стискам палчета за утре всичко да е наред!  Hug

# 23
  • Мнения: 22
Привет и от мен мили момичета! И аз се присъединявам към новата тема.Блинг ,благодаря и ти пожелавам леко и безпроблемно раждане. Късмет  и щастлив финал на всички момичета в групата. Аз не се разписвам често ,защото още няма какво да споделям,но влизам и ви чета с интерес.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 152
Ливче,  Hug
Много сме добре. Тя расте, не спи много през деня, хапва си добре и всеки ден я обличам в различна рокля.  Heart Eyes Свикнахме още първата седмица. Много ми е спосойна и добричка. Все едно дълго време съм я имала. Както обичам да казвам - аз ли съм наивна не знам, но съм много спокойна и сигурна с нея. Още от първите часове в болницата. Много добре ме подготвиха едни индивидуални курсове и се чувствах много подготвена и убедена в това, което идва. А и тя така прилича на мен...Понякога мисля, че сънувам.
Чакам те в групата, за да се сприятелим и да ти я покажа.  Hug

# 25
  • Мнения: 19 687
Опа, и аз тук!
Боби, благодаря, добре сме. Малкият завъди някаква млечница на дърти години, но иначе сме ОК.

Блинг, ти съвсем ме забрави Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 181
Хоп и аз в новата тема, благодарности Блинг! Минавам да ви кажа че беба е добре чухме сърчицето и е 1,35см док каза че е супер и си отговаря на 7гс+5дни. На 20.06. съм при д-р Сигридов.
Днес док спомена че можело и да не изкарат до края на месец юни ами можело и по-рано да си тръгнат и Мира го повтори, дори можело и до 01.06. да са там......много кофти положение дано всичко се нареди по-бързо.
Успех момичета Hug

# 27
  • Мнения: 470
zlateto85 това е чудесно, лека и безпроблемна бременност. Значи аз може и да не се класирам, имам час при док за 25.05  ooooh!

# 28
  • Мнения: 6 037
Злате, браво на бебчето. Heart Eyes Все така да расте. С прекрасни мерки е.
Ели, я и ти да се отчетеш видя ли точката.
Ех, че кофти ситуация се получава. Въпреки че аз скоро няма да стартирам имам работа с док. Трябваше да ме гледа на следващия МЦ, да видим какво става с генетичното изследване, да коментираме какво иска Сигридов да пусна при доц. Русев. И ако моето може да стане и по телефона чрез акушерките, то какво ще правят другите момичета... Значи положението е нетърпимо.

# 29
  • Мнения: 181
Боби не се притеснявай, може пък и да си изкарат целия юни, не е сигурно пък и док каза че дори и да напуснат по-рано има къде да преглежда. Поне така разбрах че има алтернативен вариант така че спокойно док няма да остави никои от своите пациенти.


Общи условия

Активация на акаунт