Пациенти на д-р Калчев и д-р Семерджиева

  • 82 457
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Мисля, че д-р Малинов прекалява ... Процесът е двустранен! И коректността трябва да идва от двете страни.
Странен е тона на това изявление. Излиза че било "заговор", но пък аз чух друго ...

# 31
  • Мнения: 16 874
Злате, прекрасни новини  Hug

Къде ли другаде преглежда док newsm78
Чувала съм, че изражда в някоя болница, но коя...?

Лелеее, док и мен трябваше да ме преглежда след ТВЛ, другия месец да видим какви сме ги свършили  ooooh!  ooooh!
Пък освен да звъня на някоя акушерка да я питам ли да ида по-рано  newsm78

# 32
  • Мнения: 882
Ех, Люксенче, приказно звучи всичко!  Heart Eyes Дай Боже всяка една от нас да се радва скоро на едно такова съкровище.  baby_neutral За курсовете ми стана интересно, но ще ти пиша на лично живот и здраве да минат първите 4-5 месеца благополучно.  Praynig

Злате, супер новини! Все така да се отчиташ до термин!  Hug

Креми,  Hug Хайде едно лятно порочно зачатие да ви се случи!  Praynig

Ситуацията в клиниката явно става все по-напрегната.  ooooh! Дано поне момичетата започнали процедури да могат да ги завършат успешно без излишен стрес и прехвърляне от един на друг лекар.

# 33
  • Мнения: 547
Здравейте!
Много се радвам на новата тема! Благодаря, БлингчеHug
Пожелавам да ни е много късметлийска и изпълнена с много щастливи събития!

Сън, стискам палци за утре!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Злате, чудесно е, че сте чули сърчице!  Heart Eyes

Аз няма какво да отчитам и затова не се и включвам често, но съм с Вас!

Бих искала да се присъединя и в групата във фейсбук, но не виждам линк.

# 34
  • Мнения: 6 045
Къде ли другаде преглежда док newsm78
Чувала съм, че изражда в някоя болница, но коя...?
Аз съм чувала, че прави секцио в I АГ Св. София, но къде ще преглежда не знам. Абе най-добре да не се панираме. Всичко ще си дойде на мястото.

Последна редакция: чт, 25 май 2017, 13:11 от bubanka

# 35
  • Bulgaria/Pakistan/Germania
  • Мнения: 765
Злате,много се радвам на вашето чудо !!! Най -хубавият звук на света сте чули  Hug

# 36
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета!
Аз следя темата отдавна, но до сега не съм писала във форума. Споделяла съм само с някои момичета на ЛС. Боби беше споменала за мен при опита й през март. Тогава се движехме заедно до трансфера, но моят опит беше неуспешен.
Пожелавам успех на всички момичета!  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Последна редакция: вт, 23 май 2017, 17:36 от -Pooh-

# 37
  • Мнения: 6 045
Pooh,  Hug Крайно време беше да се престрашиш. Добре дошла официално в темата.

Блингче, по повод замислянето ти за филтриране, днес получих въпросник с 4 въпроса, за да ме одобрят в групата свързана с Фонда за асистирана репродукция. Питаха ме имам ли репродуктивен проблем и какъв, подала ли съм документи и под кой номер съм, към коя клиника съм се насочила. Ама си е разправия, не знам може ли автоматично да се изпраща такова съобщение.

Последна редакция: пн, 22 май 2017, 23:57 от Boby_pl

# 38
  • София
  • Мнения: 1 152
Ливче, всичко ще е наред. На лични съм винаги.  Hug Кога си на преглед?  Heart Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 1 696
Сънче, много силни палчета! fingerscrossed

# 40
  • София
  • Мнения: 7 503
И от мен палчета за Сън  Hug

# 41
  • Мнения: 3 902
Благодаря ви!

Блингче, събирам с шепи и лопати, време е да поемам щафетата от теб и Люксен! Simple Smile
Люксенче, да нагушкаш беба... Все се сещам как чух док да обяснява колко е прекрасна през вратата...
Лив, много палци за днес. Като ида в клиниката ще се оглеждам, ако случайно сте закъсняли... Ама и ти да пишеш, ако има закъснение, да си знам Grinning
Злате, Елена, само прекрасни новини до термин да ни носите!
Кристии, веднага ФБ да си направиш!!!
Пухче, добре дошла официално тук! Много стискам палци и да не се налага да се справяш с повече стрес и напрежение... През малко ли мина вече...  Hug


Прегръдки на всички!

# 42
  • София
  • Мнения: 692
Сиси, успех и от мен и дано този път да извадите хубави яйчица.
Лив, аз мислех, че вчера си при док. и се оглеждах, с надеждата да те видя за късмет, но... карай. Успех днес и да ни се похвалиш после!  Hug
Люксен, прекрасно е това, което ни разказваш за малката Бела  Heart Eyes Да продължава да все такова добро детенце1
Злате, сигурно е прекрасно да чуеш този така дълго очакван звук на тупкащо сърчице. Все така да тупка до твоето до финал!  Heart
Здравей, Пух! Радвам се, че най-накрая се присъедини към нас Hug
Това за махането още в началото на юни хич не ми харесва, защото мен ме викат точно тогава и изобщо не знам какво ще стане...  Cry Ужасно съм притеснена, че въпреки за сега добрия старт, може и да не стигна до финал скоро... но каквото - такова Cry Охх, този стрес е толкова излишен в такъв момент, но със сигурност и на док не му е лесно...  ooooh!

Сън, специални палчета и от мен и много много много успех!!!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Hug Hug Hug А и прашецът на Блинг, няма как да не те зарази най-накрая  Praynig

# 43
  • Мнения: 223
Блинг, супер тема!!
И аз да се разпиша в новата тема и да събера прашец от Блингчето.
Браво на вас. Докато ви изчета и вече сте сътворили и страница!

# 44
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Ама всички сме едни хубавиии  Mr. Green
Сънче, успееех!

Общи условия

Активация на акаунт