Пациенти на д-р Калчев и д-р Семерджиева

  • 82 483
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 283
Честит празник,момичета!

# 76
  • София
  • Мнения: 692
Честит празник и от мен и много късмет на Сиси утре!

# 77
  • Мнения: 3 904
Честит и от мен!!!
Сиси, успех! Хубава реколта!
Дели, прекрасни резултати в петък;) направо не остана!

# 78
  • Мнения: 882
Дели, палчета за теста утре! Praynig Да се похвалиш с хубаво ЧХГ и да се топлите до термин! Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 7 525
Благодаря за палчетата, момичета, ще пиша утре като разбера  Hug

# 80
  • Мнения: 6 058
Късмет, Дели. Flowers Four Leaf Clover Дано утрешният ден да е най-щастливият за теб. Чакаме те с хубава новина. Peace
Сиси, как мина при теб пункцията днес? Зарадвай ни с добри новини.
Сънче, а ти пазиш ли шушулката?
Рени, стискаме палци за успешен старт и да прибираш и ти твоите снежинки.

Ох, при мен време не минава. Tired Чакам го този пуст МЦ с нетърпение, че да правя изследвания. Така бавно ми текат дните, имам още цели 2 седмици до тогава и то ако не се забави. Някой правил консултация с доц. Русев би ли ми казал дали има изследвания, които той иска да се правят по време на цикъл. Да не стане така, че да изпусна месеца и да трябва да чакам следващия. Задължително ли иска ЛХ и ФСХ?

Последна редакция: чт, 25 май 2017, 23:55 от Boby_pl

# 81
  • Мнения: 470
Здравейте, момичета, благодаря, че ме мислите, но за съжаление и този път фал. На 9 ти ден настъпила овулация и док се изненада. Вече сериозно обмислям варианта за ДЯ. За подробности ще ви информирам в групата. Доста поговорихме относно ситуацията.

# 82
  • Мнения: 16 876
Боби, аз не съм чакала Ц, за да правя консултация и изследвания при доц. Русев. Дори след втория А, др. Калчев ме попита след колко време са пускани изследванията, защото било важно да не е минало твърде много.

# 83
  • Мнения: 5 898
Боби, имай предвид, че Ц може да се забави и 40на дни понякога. Трябва зверско търпение в този период. После веднъж да дойде ще ти олекне на душата и ще се отпуши да тече по-бързо времето. Доцента може и сега да го посетиш честно казано. Генетичните изследвания като тромбофилиите и кариотипа отнемат време така или иначе. За имунологията има различни мнения кога трябва да се пусне след А. Той сам ще ти каже, ще ти напише листче  с необходимите изследвания и когато е нужно ще отидеш да ги пуснеш, ако не е удобно тогава.
Но така или иначе ти препоръчвам по възможност да се отдадеш на планиране на лятото и разсейване по всевъзможен начин, за да тече по-бързо времето. Изследванията така или иначе ще си чакат терапия при нов опит. Ще те разтоварят психически от гледна точка това, че си ги отметнала. Най-тегав е периодът до първи цикъл, защото се чувстваш като вързан и дори естествени опити не може да правиш.
Палци на Дели днес  Praynig
Прашец от нас
 babydust7 babydust7 babydust7

Последна редакция: пт, 26 май 2017, 08:36 от 💎Bling-a-ling💎

# 84
  • Мнения: 882
Сиси, не се отчайвай!  Hug Според мен ДЯ е последен вариант. От февруари до сега не е кой знае колко много време. Кристи мисля беше събирала Я над година докато се получи мушмулчо. Разбира се на ЕЦ трябва много търпение, финанси и нерви, но съм сигурна, че с док ще намерите правилния път! Много силно ти стискам палци!   Praynig

Боби, подкрепям Блинг за изследванията!  Peace Пуснете си генетични и за тебе тромбофилия - при нас станаха за месец. Да си тече времето, за тях няма изискване кога да се направят. При доцента аз не съм чакала цикъл. Помня, че отидох, поговорихме си надълго и широко и той ми каза кога какво да изследвам. Май и за имунологочните не съм чакала специални дни, но не помня с точност. Според мен много ще ти допадне и ще се почувстваш по-добре след срещата с него, така че направо се обади за час докато чакаш Ц. Дано да дойде по-рано, та да не се притесняваш и за това!  Hug

Блингче, честита нова седмичка!  Heart Eyes То не останало! Май каза, че вече имате дата - близначка ли ще я правите бебка или раче?  Crazy

Дели, чакаме те с хубави новини!  Praynig

# 85
  • Мнения: 5 898
Ами за съжаление няма да е раче, както ми се искаше, но важното е всичко да мине гладко и безпроблемно.

# 86
  • Мнения: 882
Това е важното наистина, така и ще стане, всичко ще е наред!  Peace А иначе и близначетата са готини хора.

# 87
  • София
  • Мнения: 692
Днес всички палчета са за Дели за  EFP
Благодаря, Боби. Предвид ситуацията, малко ме е шубе, ама ще видим... Дано пък на пук на всичко имам късмет  baby_neutral Аз отидох при доцента без да съм пускала нищо преди това. Носих си абсолютно всичко, което имам събрано през годините като документи и изследвания. Доста си поговорихме и той ми каза какво точно иска от мен. Според мен колкото по-скоро отидеш, толкова по-добре.  Peace
Сиси, много неприятно....  Sad И аз имам спомен за Кристи, че доста дълго време събира и я виж сега мушмулчо какъв стана - почти на 8 месеца. Аз също на ЕЦ нищо не правя - или спукани, или празни, или некачествени... Не се отчайвай - док ще намери изход от ситуацията!  Hug
Блингче, честита нова седмичка! Този път си събирам от прашеца, че ще ми е нужен...  newsm75 Нямам търпение вече да се похвалиш за срещата с девойката!  newsm18
Както казва, Лив, близнаците са готини хора - я ме вижте мен... Joy Joy Joy

# 88
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
И аз близнак!  Crazy

Боби, дано се открие нещо за което да се хванете и да ти олекне на сърцето.
Сиси, прегръщам те!

# 89
  • Мнения: 44
Здравейте на всички,
правих цветна снимка преди 2 седмици и сега имам + тест. Чудех се къде да правя инсеминация, заради положението сега с преместването, исках да стане другия месец. Междувременни, заради колит получих хемороиди и вече седмица се лекувам. Страх ме е, чче може да е повлияло на теста, че може да не е вечер и заради облъчването от снимката...Хиляда неща...иии моя приятел има само 2% нормални форми, дали може да е от другите % .... Някой, ако може да помогне, че ще се побъркам??

Общи условия

Активация на акаунт