Промоции на книги - Тема 4

  • 115 517
  • 781
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 10 874
А за Ера някой нещо да знае?
Ето:

# 751
  • Мнения: 48 023
Егмонт не правят, нали?

# 752
  • Мнения: 889
Ех, "Ера" как се измъкват... Smirk Харесала съм си три книги от тях, и трите издадени есента.

# 753
# 754
  • Мнения: 2 369
Издателство Посоки правят ли отстъпка за 01.11 или Черен петък?

# 755
  • Мнения: 2 111
Защо не мога да открия "Тяло под роклята" на сайта на Сиела? Дава ми, че не е намерена, не ми излиза и по автор. Някой писа, че я е поръчвал, но защо при мен не се получава...

# 756
  • София
  • Мнения: 9 128
Защо не мога да открия "Тяло под роклята" на сайта на Сиела? Дава ми, че не е намерена, не ми излиза и по автор. Някой писа, че я е поръчвал, но защо при мен не се получава...
Аз вчера бях сложила три книги в кошницата. Сега като отворих две от тях ми изчезнаха сами и също не ми излизат през търсачката. Дали е моментен бъг или нарочно са "скрили" част от книгите Sad ?

# 757
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 761
Аз снощи сложих и, сега и трите ги няма. Отделно и аз на Бакман не я откривам. Страницата не е намерена...А снощи си я имаше...

# 758
  • София
  • Мнения: 9 128
Дано е моментен бъг, а не целенасочено скриване на част от книгите. До сега май винаги са били коректни.

# 759
  • Варна
  • Мнения: 623
Честит празник! Аз лично успях да си намеря книжките, които търсех, но е факт липсата на някои от най-новите и съответно търсени книги. Според мен, няма как да е целенасочено, тъй като вчера качваха препоръки от Сиела именно на книги, които днес липсват. Много неприятно. Sad
Едит: Туко-що прочетох, че са видяли проблема от там и са сигнализирали. Би трябвало да се оправи всичко скоро. Heart

Последна редакция: чт, 01 ное 2018, 09:06 от StarBright

# 760
  • София
  • Мнения: 9 128
Да. И на мен ми отговориха.
"Здравейте, да, има проблем, но разбудихме колегите от онлайн магазина и вече работят по въпроса!"

# 761
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 761
Оправиха си проблема. Жалко, че новата им книга за Монтесори бързо се изчерпа. Sad

# 762
  • Мнения: 5 396
Преди малко проверих, "Тяло под роклята" на Галин Никифоров се намира без проблем.

# 763
  • София
  • Мнения: 6 091
По-рано се беше бъгнал сайта. После го оправиха и поръчах без проблем, че и сравнително бързо.

# 764
  • София
  • Мнения: 23 036
А какво от Сиела бихте препоръчали?

Общи условия

Активация на акаунт