Промоции на книги - Тема 4

  • 115 463
  • 781
  •   1
Отговори
# 765
# 766
  • Мнения: 397
Ако сте си сложили книгите в кошницата преди 23ч някъде, сайтът беше спрян за подготовка за промоцията. Възможно е затова да не се е запазило съдържанието на кошницата. Моето, което бях направила след 24ч си беше тук ... и още си е, тъй като не съм решила.
Книгите се намират лесно, но е факт, че някои ги няма. Фотографът на Галин Никифоров например не мога да го намеря.

# 767
  • София
  • Мнения: 9 111
Не е за това. Имаха си проблем наистина, но го отстраниха за около 3-4 часа. Книгите изобщо не можеха и да се поръчат, не само че бяха изчезнали от кошницата. Даваше някаква грешка. После всичко си беше наред вече и успях да си ги поръчам.

# 768
  • София
  • Мнения: 1 034
А какво от Сиела бихте препоръчали?

Аз си поръчах три от книгите на Бакман, тъй като съм му фенка.
Исках и новата им за дейности по Монтесори, но е изчерпана.

# 769
  • София
  • Мнения: 22 982
Бакман е изчетен отвсякъде.  Laughing В крайна сметка поръчах " Тяло под роклята" и една на Българ за брат ми.

# 770
  • Пловдив
  • Мнения: 40 801
Бакман е изчетен отвсякъде.  Laughing В крайна сметка поръчах " Тяло под роклята" и една на Българ за брат ми.
Ок ли е?В какъв жанр пише?

# 771
  • София
  • Мнения: 6 054
Аз поръчах Измамата Сан Стефано и Супа от нар, другото детски книжки. Simple Smile

# 772
  • София
  • Мнения: 22 982
Бакман ли? Много ми е трудно да определя какъв се води жанра, някой да се включи да помага. Иначе аз го харесвам много, но има и доста хора, на които не им допада.

# 773
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
И аз поръчах новата на Бакман и Български народни приказки. После видях, че и в озон са пуснали код и поръчах "Мозайка от убийства" и на Сиела тази за Монтесори, че се беше изчерпала в Сиела.

# 774
  • Мнения: 221
Бакман ли? Много ми е трудно да определя какъв се води жанра, някой да се включи да помага. Иначе аз го харесвам много, но има и доста хора, на които не им допада.
Peace
Жанр и на мен ми е трудно да определя, но е много е приятен за четене. От книгите му лъха една топлота и уют, прекрасно описва взаимоотношенията между персонажите си.
Увлекателно разказва историята им и така изгражда образа, че получаваш обяснение за отрицателните черти на героя и ти става симпатичен.
Харесвам всичките му книги.

# 775
  • София
  • Мнения: 1 034
Много хубаво си описала книгите на Бакман! Всеки път толкова много харесвам и разбирам героите му и ми стават мили и близки.
А промоцията на сиела дали е приключила, защото сега в сайта им не ми дава книгите да са на 50 %. И се чудех да им пиша дали могат да добавят още една книга към поръчката им, ако не са я изпратили.

# 776
  • София
  • Мнения: 5 962
Много хубаво си описала книгите на Бакман! Всеки път толкова много харесвам и разбирам героите му и ми стават мили и близки.
А промоцията на сиела дали е приключила, защото сега в сайта им не ми дава книгите да са на 50 %. И се чудех да им пиша дали могат да добавят още една книга към поръчката им, ако не са я изпратили.

Току що поръчах. Върви си промоцията. Официално е до утре в полунощ. От сайта на издателството така или иначе не може да се поръчва. Препраща те към книжарницата.

# 777
  • София
  • Мнения: 1 034
Добре, мерси, ще им пиша тогава. Просто защото сутринта като поръчвах си беше отбелязано на всяка книга, че има 50 % отстъпка.

# 778
  • Мнения: 195
"Светът на вещера" обаче изчезна вчера в полунощ от сайта на Сиела и така и не се върна.

# 779
  • Мнения: 5 367
Аз в крайна сметка се отчетох главно заради Еднорог. Поръчах си "Тяло под роклята" на Галин Никифоров, "Мозайка от убийства" на Антъни Хоровиц, "Тайната история" на Дона Тарт и "Цар Плъх" на Джеймс Клавел.

Общи условия

Активация на акаунт