Психолози, психотерапевти, психиатри

  • 140 095
  • 1 097
  •   3
Отговори
# 75
  • Мнения: 60
Цитат
Вече бяхме разделени и аз продължих да ходя на терапия, като тя продължаваше да ми дава часове.
Терапията нали ви е била фамилна? Защо сте ходила сама? Как го е обяснявала терапевтката?

Цитат
Не ме разбирайте погрешно.
Как бихме могли да ви разберем погрешно? Какво мислите, че си мислим (грешно) за вас? Simple Smile






Последна редакция: пт, 03 авг 2018, 10:51 от Lu-Mariz

# 76
  • Мнения: 18
Ходихме и заедно и поотделно. Така ни каза тя. Интересно ми е в кое се е влюбила??????
Ние може би щяхме да се разделим, но не по  този начин. Както вече казах. Знаците не ги разбрах.
Пуснах три жалби . В комисията за защита на потребителите. Не ни даваше каквито и да е документи за нашите посещения. До етичната комисия. Продължаваше да ме приема, и да ми дава часове. Гле
даше ме как плача и страдам заради детето. Не съм казала нищо лошо за никой. Не съм направила нищо лошо. Тогова казах, че заминавам с детето за Италия. Той се съгласи веднага. Така докато са настроени, че аз ще замина започнаха да се показват пред негови приятели. Част от тези хора дойдоха при мен да ми кажат, че бил с НЯКАКВА СТАРА АЛКОХОЛИЧКА . Това така и не разбрах докато детето не каза , че тати е с оная грозната старата с бялата блуза. И така аз развалих плановете с моето остоване в България. С това, че до мен застана силен човек и заплахите за лудницата спряха. Затова е и жалбата в прокоратурата. За непрофесионална намеса в личния ни живот. За липсата на етика и морал по време на терапита  и след нея.
За мен е без значение той с коя ще е . Само да не съм аз. Но тази жена беше в основата на гадостите в последните месеци. Искам тя да си плати. Роднините ни , приятелите ни, които знаят за това , много пъти ни предупредиха да сменим терапевката. Аз не ги послушах. Самите те ми казаха, че тя има интерес. Но кой да предположи.
На терапия ходихме и заедно и поотделно. Колко професионално удобно..

# 77
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
А тази терапевтка кой ви я препоръча?
Познавате ли други хора, които са ползвали услугите й?

# 78
  • Мнения: 18
Това е кратък разказ на дългата ни история.
Всеки има право на любов и щастие.
Но аз познавам този човек и неговите слабости.
Опозна го и тя.
Но те са си един за друг. На една възраст са.
Той има разбити две семества. Тя няма нито едно.
Каквото и да се реши от тук натам.
Всеки трябва да е щастлив с постигнатото.

# 79
  • Мнения: 111
Това е за господари на ефира , ако въобще е вярно.

# 80
  • Мнения: 5 459
И на мен ми се иска тази история да се появи в господарите...

# 81
  • Мнения: 60
Недейте така.
Има много недоизяснени факти и вътрешни неясноти на самите участници в този случай. И те касаят сериозна човешка болка, която надали ще намалее, ако й сложим клоунска перука и червен нос.
Primum non nocere - Преди всичко не вреди!

# 82
  • Мнения: 18
Тази история е за съд. Там е в момента.
Просто споделих опит, който никога не съм искала да добия.
Тази психоложка петни цяла една гилдия.
Подробностите ще бъдат разказани в съда.
Бъдете здрави и внимателни.
Късмет на всички и на тези , които започват своята борба.

# 83
  • Мнения: 5 459
На мен ми е интересно какво ще е развитието на историята. Ще очаквам да споделите. Аз самата съм психолог и просто съм втрещена от тази история.

# 84
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
На мен ми е интересно какво ще е развитието на историята. Ще очаквам да споделите. Аз самата съм психолог и просто съм втрещена от тази история.

Аз съм потребител на терапевтични услуги (семейна терапия) и също съм шокирана.

Не трябва напълно да изключваме вероятността, това да е истина.

Все пак, терапевтите също са хора и не всички са коректни.

Между другото, въпросната терапевтка се оказа дори популярна:

http://businesswomanbg.eu/krasi-popova-nay-chestite-formi-na-nas … sa-v-semeystvoto/

# 85
  • Мнения: 18
Аз открих терапевката. Доста реклама си е направила. Бившият ми доста ме тормозеше психически. Подаряваше ми подаръци после ме унижаваше. Обича да го хвалят. И ако не го правя ме обиждаше. Обвиняваше ме винаги за неща , които не са така и постоянно твърдеше, че аз го обвинявам и не го оценявам. В началото ми се стори странно, но после стана все по лошо. Поставяше приятелите си винаги пред семейтвото се . Терапевката каза СТРАХ ОТ ОТХВЪРЛЯНЕ. Не ме е бил. Но ми е посягал. А аз страдах и го подкрепях. Даже ме заведе до шефа на психиатрията да ми даде хапчета. Преписаха ми деанксит, който трябваше да пия постоянно. Затова вместо лекарства аз му предложих друг вариант. Но по средата на терапията нещо се обърка. Той стана по агресивен. Отново започнаха същите неща. Ние и двамата много я цитирахме. Интересното е че кой знае какво не е казала. Мисля , че трябваше да сме двамата винаги. Гадното е , че продължих да ходя сама. Да си изливам душата пред човек , който няма никакъв интерес да ми помогне. А по скоро да помогне на себе си. Той никога не би си признал, че е направен на глупак. За пред хората винаги се е правил на това на което не е. Няма алкохол, няма простотий. Тя знае, че той има проблем.
После дойдоха заплахите. На него му е казала за психиатричната експертиза, че трябва да се подложа, за да се разбере колко съм наред. На мен ми казва , че така не се прави експертиза. Последваха заплахите за лудницата. Подкрепян от нея. Той много обича да казва какво му е казала тя.
Аз разбрах истината съвсем на скоро. Месеци след всичко това. Детето ми каза. Той беше шокиран. Дойдоха част от неговите приятели да ми покажат разочарованието си.
Тази жена взимаше пари за тези терапий без да води картотека на клиентите. Трябваше ми документ, че сме били при нея за делото за попечителство. Тя отказа да съдейства. Аз дори тогава и обясних, че се стига до съд. Педставете си на кого казах.
Разбирам интереса ви. Такива неща не се случват всеки ден. Аз не се срамувам да призная унижението.
Тази терапевка, която се занимава и с домашното насилие си няма идея за какво говори. Тя дори не е семейна. Няма деца. А аз и разказвах за моето дете. Поисках да заведа детето при нея. представете си . Могло е да стане още по голям цирк.
В момента има три жалби . В прокоратурата. Етичната комисия. И комисията за защита на потребителите. Защото сме клиенти.
Аз ще се боря.
Ще пиша , когато има резултат.

# 86
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Скрит текст:
Аз открих терапевката. Доста реклама си е направила. Бившият ми доста ме тормозеше психически. Подаряваше ми подаръци после ме унижаваше. Обича да го хвалят. И ако не го правя ме обиждаше. Обвиняваше ме винаги за неща , които не са така и постоянно твърдеше, че аз го обвинявам и не го оценявам. В началото ми се стори странно, но после стана все по лошо. Поставяше приятелите си винаги пред семейтвото се . Терапевката каза СТРАХ ОТ ОТХВЪРЛЯНЕ. Не ме е бил. Но ми е посягал. А аз страдах и го подкрепях. Даже ме заведе до шефа на психиатрията да ми даде хапчета. Преписаха ми деанксит, който трябваше да пия постоянно. Затова вместо лекарства аз му предложих друг вариант. Но по средата на терапията нещо се обърка. Той стана по агресивен. Отново започнаха същите неща. Ние и двамата много я цитирахме. Интересното е че кой знае какво не е казала. Мисля , че трябваше да сме двамата винаги. Гадното е , че продължих да ходя сама. Да си изливам душата пред човек , който няма никакъв интерес да ми помогне. А по скоро да помогне на себе си. Той никога не би си признал, че е направен на глупак. За пред хората винаги се е правил на това на което не е. Няма алкохол, няма простотий. Тя знае, че той има проблем.
После дойдоха заплахите. На него му е казала за психиатричната експертиза, че трябва да се подложа, за да се разбере колко съм наред. На мен ми казва , че така не се прави експертиза. Последваха заплахите за лудницата. Подкрепян от нея. Той много обича да казва какво му е казала тя.
Аз разбрах истината съвсем на скоро. Месеци след всичко това. Детето ми каза. Той беше шокиран. Дойдоха част от неговите приятели да ми покажат разочарованието си.
Тази жена взимаше пари за тези терапий без да води картотека на клиентите. Трябваше ми документ, че сме били при нея за делото за попечителство. Тя отказа да съдейства. Аз дори тогава и обясних, че се стига до съд. Педставете си на кого казах.
Разбирам интереса ви. Такива неща не се случват всеки ден. Аз не се срамувам да призная унижението.
Тази терапевка, която се занимава и с домашното насилие си няма идея за какво говори. Тя дори не е семейна. Няма деца. А аз и разказвах за моето дете. Поисках да заведа детето при нея. представете си . Могло е да стане още по голям цирк.
В момента има три жалби . В прокоратурата. Етичната комисия. И комисията за защита на потребителите. Защото сме клиенти.
Аз ще се боря.
Ще пиша , когато има резултат.


[/spoiler]

Ако се докаже, тази жена не трябва да има право да практикува.

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
На мен ми е интересно какво ще е развитието на историята. Ще очаквам да споделите. Аз самата съм психолог и просто съм втрещена от тази история.

Алинна, и аз съм психолог, практикуващ. И аз също съм втрещена.

Паша Николова, желая Ви успех! Тази жена не заслужава да практикува повече, ако всичко това е истина.

# 88
  • Мнения: 60
Мдаммм..
Четене с разбиране му е майката.  Hands V

Нека комисията прави проверки по случая. А ние много-много да не бързаме с изводите.

Паша, продължавате ли медикаментозната терапия? Психотерапия? (макар и с друг терапевт) Имате нужда от сериозна професионална подкрепа в ситуацията, която никак не е лека. Успявате ли да я получавате?

# 89
  • Мнения: 1
Препоръчвам Виолина Славкова, психолог е във Враца, телефонът й 0884735958. Успех на всички, които търсят подкрепа, много е важно да няма притеснения по тази тема!
Вие били ли сте при нея , ще ми се повече информация, с 1 мнение до сега ми звучи като реклама.
Разбира се,че съм бил и то не веднъж. Колкото до мнението, предпочитам да чета, а не толкова да пиша. Направих го сега, защото във Враца няма много психолози и на мен ми беше трудно откриването на добър и затова споделих, за да помогна на някой като мен.

Общи условия

Активация на акаунт