Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 55

  • 116 131
  • 782
  •   1
Отговори
# 345
  • Sofia
  • Мнения: 580
Каква е цената на метър на блекаута ?

# 346
  • Мнения: 6 382
Аз си мисля, че зелените ще са идеални. Тези с хоризонталните шарки ли взе дето коментирахме или едноцветни?

Последна редакция: сб, 01 юли 2017, 15:38 от drago_2008

# 347
  • Мнения: 4 275
Аз си мисля, че зелените ще са идеални. Тези с хоризонталните шарки ли взе дето коментирахме или едноцветни?

Драго, за едната стая взех зелените с хоризонталните райета, а тюркоаза за спалнята. Ще бъдат готови след седмица. Нямам тъпение да ги окача  Crazy

Каква е цената на метър на блекаута ?

В този магазин знам за два вида блекаут. Тези, които аз взех са 18 лв/л.м. Стоят леко лъскаво, като сатен, но са хубави, плътни, тежки пердета и има разнообразие на цветове.. Има и един друг вид блекаут - 32 лв./л.м. Той е като... лен, нещо такова: https://perdeta.net/image/cache/catalog/20151220_151416-1-570x650.jpg

# 348
  • Мнения: 4 275
Връщам се само да кажа, че много ми хареса предложението на 4efits и другата седмица ще пусна запитване за цена  ooooh!

# 349
  • Мнения: 173
Откъде са тези пердета, за които говорите  bouquet

# 350
  • Мнения: 6 382
Какаду в София до Сточна гара.

# 351
  • Мнения: 4 275
Само да ви предупредя, че е много удобно спирането пред магазина, но е забранено. Днес за малко да имам нежелана среща с паяк  Mr. Green

# 352
  • Мнения: 228
От вчера в домко има 20% намаление на текстил. Купих си блекаут за римски щори. Ама сега трябва да ги шия пък в тези жеги нищо не ми се прави.

# 353
  • Мнения: 6 382
.

Последна редакция: нд, 02 юли 2017, 18:04 от drago_2008

# 354
  • Мнения: 490
а в Какаду шият ли или само се купуват платовете? Ако само взимате плат, после сами ли шиете или може и някоя препоръка за място. При последния ремонт на старото жилище поръчвах в Дом Хармония, но по спомен май ми излезнаха повечеко от очакваното пердетата. Някакви алтернативи?

# 355
  • Мнения: 6 382
а в Какаду шият ли или само се купуват платовете? Ако само взимате плат, после сами ли шиете или може и някоя препоръка за място. При последния ремонт на старото жилище поръчвах в Дом Хармония, но по спомен май ми излезнаха повечеко от очакваното пердетата. Някакви алтернативи?
И шият и продават платове. Даваш капаро и до седмица са готови. По-евтино е шиенето от повечето места, особено от лъскавите магазини и платовете те си ги внасят и също са на добри цени.

# 356
  • Мнения: 5 234
Блекаут плътно перде ли означава?

# 357
  • Мнения: 6 382
Специален плат за завеси, който не пропуска почти светлина.
Ето и по-подробно:
Блекаут
Блекаутът е непрозрачен текстил със затъмняващ ефект. Най-често се използва като подплата към завеси за да осигури максимално затъмнение в помещението. Може да се направи и в самостоятелно изделие (завеси, щори) като при необходимост изпълнява затъмняваща роля зад плътни завеси или тънки пердета. Когато затъмняващата материя е вградена в структурата на плътната завеса, тогава завесата е тип блекаут. Използва се като всяка завеса, но осигурява и предпазване от слънчева светлина (топлина).

# 358
  • Мнения: 490
а в Какаду шият ли или само се купуват платовете? Ако само взимате плат, после сами ли шиете или може и някоя препоръка за място. При последния ремонт на старото жилище поръчвах в Дом Хармония, но по спомен май ми излезнаха повечеко от очакваното пердетата. Някакви алтернативи?
И шият и продават платове. Даваш капаро и до седмица са готови. По-евтино е шиенето от повечето места, особено от лъскавите магазини и платовете те си ги внасят и също са на добри цени.
Благодаря много!

# 359
  • Мнения: 173
От вчера в домко има 20% намаление на текстил.
Онлайн може ли да се види текстила? Търсих, но нищо няма. Може ли там да се ушият?  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт