Shedd - купувай и продавай

  • 17 521
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 942
Shedd е мобилно приложение за мода - с него можете да купите и продадете рокли, дънки, обувки и всичко, свързано с модата!
http://www.shedd.bg/

От скоро разбрах за това приложение. Вие използвате ли го? Купувате ли? Продавате ли ?Доволни ли сте? Нека да споделим мнение.  smile3503

Последна редакция: ср, 24 май 2017, 09:48 от тинити

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Малко шантав въпрос, но възможно ли е да се ползва Shedd и през компютъра, освен през телефона? newsm78 Ако някой знае, да сподели.

# 2
  • Мнения: 4 942
   Малко шантав въпрос, но възможно ли е да се ползва Shedd и през компютъра, освен през телефона? newsm78 Ако някой знае, да сподели.
Само от телефона може да се използва. Wink

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Лошо... Confused

# 4
  • Мнения: 4 942
С телефона е много удобно. Снимаш даденото нещо за продажба и директно качваш. Вече за разглеждането на артикулите щеше да е по- лесно. Peace

# 5
  • Мнения: 1 746
като харесам продукт, не виждам опция да го добавя в някакъв любим списък, това ми липсва само, иначе е супер приложението

# 6
  • Мнения: 4 942
като харесам продукт, не виждам опция да го добавя в някакъв любим списък, това ми липсва само, иначе е супер приложението
А ти купуваш, продаваш, или и двете?
Чудя се понеже не съм продавала до сега, а мисля да кача едни дрешки, дали има случаи, където някой си поръчва, а после не отива да си вземе пратката и така се набутваш с доставката в две посоки? Понеже понякога така става, но в обяви във Facebook. Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 1 746
Тинити, то гаранция няма... Навсякъде може да ти се случи, зависи на кого ще попаднеш. Аз съм купувала, но тези дни смятам да продавам, че са ми са се събрали няколко чифта нови обувки и други неща, които не нося.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Т.е., според вас, в Shedd продажбите се осъществяват сравнително лесно, има потенциални купувачи?

# 9
  • Мнения: 4 942
Тинити, то гаранция няма... Навсякъде може да ти се случи, зависи на кого ще попаднеш. Аз съм купувала, но тези дни смятам да продавам, че са ми са се събрали няколко чифта нови обувки и други неща, които не нося.
Да, така е и това го има. Дано да не попадаме на такива. Stop
И аз ще пускам дрешки, и обувки имам, които не нося, или съм носила веднъж, но нещо не ми се продават. Все си казвам, че ще дойде ден, в който ще ги обуя.  Grinning
Успех с продажбите! Peace

# 10
  • Мнения: 5 351
Имам го приложението.Купувам,качила съм неща за продаване,но никой нищо не е купил Confused

# 11
  • Мнения: 539
на много неща цените са завишени....но може би е нормално.

# 12
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Нормално е защото обикновения продавач-физическо лице си слага каквато цена реши. Аз го имам на телефона, два пъти съм пазарувала, нямам нищо качено за продажба. Не съм имала издънки.

# 13
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Не съм го пробвала, обмислям, но се чудя , тъй като има продавалника и сума ти групи във фб

# 14
  • Мнения: 4 942
Не съм го пробвала, обмислям, но се чудя , тъй като има продавалника и сума ти групи във фб
Така е, в днешно време има много сайтове за покупки и продажби, както и различни групи из Facebook. На мен приложението ми харесва повече от продавалник и т.н., така че ще го пробвам, пък да видим дали ще имам успешни продажби, а ако събера парички и покупки, разбира се. Peace Wink

Общи условия

Активация на акаунт